Любители на котки - Тема 168

  • 29 543
  • 765
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10 690
Ноеми, чакаме твоя данък. Да видим изпрана и опитомена Мюсла. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 46
  • Мнения: 20
Таня67, ако не те затруднявам го добави.
Ноемимного се радвам, че Мюсла отново се чувства като у дома си.
Преди няколко дни сутринта Мишо както си играехме и ме захапа по ръката. И какво да видя...падна му задно, горно зъбче. От болката ли, незнам, но после ме избягваше. Огледах му устата и видях малко кръв. Вечерта пак същата работа и... второ зъбче в ръката ми. Дъщеря ми се разсърди, че Мишо я "води" по паднали зъби и се  чудеше какво ли ще му донесе феята на зъбките 😀

# 47
  • Мнения: 10 690
Ноеми, много се радвам, че Мюсли се прибра. Дано се е успокоила вече.
Данък

Тази играчка ме заинтригува. От къде е?

# 48
  • Мнения: 8 962
Брей, че много сте изписали!

Ноеми, безкрайно се радвам, че Мюсли се е намерила жива и здрава и си е у дома! Two Hearts

# 49
  • Мнения: 4 018
Ноеми,следи да не ходи някъде из апартамента по нужда зад дивана,под леглото или в саксии тя като е била вън и си е вършела работата където и хареса ,та може да отнеме време да отиде пак на постелка. Или просто още е в стрес и като се отпусне ще видиш резултат.

Някой в старата тема питаше след колко време ще се видш промяна в козината ако храната не е ок,та забелязах аз че козинката на Арчи се промени стана по твърд косъма,загуби блясък и някак слепена а от месеци и половина давам гранули и паучове от ДМ,като ги редувам с други които давам от месеци и си мисля, че е от ДМ-ската храна. Ще я спра. Поръчах на Brit care kitten за проба малка опаковка и продължавам с основно РК за британки. Като беше по-малак само РК гранули и паучове давах козинката беше много лъскава но все искам да разнообразя та експериментите не спират.
Чудя се дали пък от сезона така да се променя но не съм забелязала да е по-пухкав. Разресваме го, когато позволи 🤭
И другото което ни казаха, че е възможно след кастрацията да поокапе заради хормоните. При вашите имаше ли "космопад"?

Последна редакция: пн, 13 дек 2021, 09:58 от CoCo`Milk 🥥

# 50
  • Мнения: X

Същата "прозявка" имам в Понеделник сутрин!
😁😁😁😁😁😁😁😁😁

# 51
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 522
Тази играчка ме заинтригува. От къде е?

Честно казано, не помня откъде я купувах, май от Smania.bg. Сега проверих, но я няма там.
Намерих я обаче в някакъв сайт, цената беше същата
ЦЪК

# 52
  • Мнения: 7 856
Да се оплача и да питам случвало ли се е на някой друг.
Чакам си пратката от Зооплюс, звъни куриерът и ми заявява, че не бил хамалин и нямало да качи кашона до апартамента (първи нарпартерен етаж), защото не бил хамалин! И хленчи, че няма къде да паркира! Обясних му как може за минута да спре пред неизползваем гараж до нас, след което си поговорихме на висок глас.
Все пак довлече до нас кашона - млад мъж под 40, висок сигурно 1.90. Взех си кашона, той стои и ме гледа. Сигурно искаше бакшиш! Като дойде мейлът с оценка на услугата ще изпищя. Като не е хамалин, да си намери работа на бюро. Поръчвала съм и по-тежки и обемисти кашони, това ми се случва за пръв път, надявам се и за последен.

# 53
  • Мнения: 10 690
Божее, аз пък си мислех тъкмо обратното - трябва да има някаква система за поощрение на куриерите, че съм много доволна от един куриер на Еконт. Винаги вежлив, услужлив, точен, и си мисля да пиша на Еконт похвала, някакъв бонус или грамота нещо да му дадат на човека. От години обслужва коректно и мило. Smile

Един грубиян го уволниха от Спиди, след като пуснах жалба.

# 54
  • Мнения: 4 148
Да се оплача и да питам случвало ли се е на някой друг.
Чакам си пратката от Зооплюс, звъни куриерът и ми заявява, че не бил хамалин и нямало да качи кашона до апартамента (първи нарпартерен етаж), защото не бил хамалин! И хленчи, че няма къде да паркира! Обясних му как може за минута да спре пред неизползваем гараж до нас, след което си поговорихме на висок глас.
Все пак довлече до нас кашона - млад мъж под 40, висок сигурно 1.90. Взех си кашона, той стои и ме гледа. Сигурно искаше бакшиш! Като дойде мейлът с оценка на услугата ще изпищя. Като не е хамалин, да си намери работа на бюро. Поръчвала съм и по-тежки и обемисти кашони, това ми се случва за пръв път, надявам се и за последен.
Смени си никнейма и току виж не ти се случва повече 😉

# 55
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 997
Прибрахме се от вет. Мюсли е съвсем ОК, има само един счупен нокът. Челюстта й е добре, зъбките, стомахчето, само червата са й пълни, но вероятно от стрес още не ака. Няма никакви секрети, розови лигавици, температура 36,6 С,  лимфните възли не са уголемени, сърцето и дробовете са ОК. Даже и не е много стресирана вече, само постоянно ме търси и да се гушка.

Утре в 3 чакам вет на домашно посещение за другите 2 мацита. Май ще трябва на малкото да му правят повече изследвания, че още е хремаво, а една седмица вече го лекувам. Все трябваше да спре хремата за 7 дни.
Ох, много е смешна, нали ми спи до главата и от хремата хърка като мъж Laughing

Ноеми,следи да не ходи някъде из апартамента по нужда зад дивана,под леглото или в саксии тя като е била вън и си е вършела работата където и хареса ,та може да отнеме време да отиде пак на постелка. Или просто още е в стрес и като се отпусне ще видиш резултат.
Не, няма нищо никъде, тя в момента седи само в спалнята и вечер в кухнята, щях да усетя миризма, ако имаше нещо.
Данъчета ще пратя по-късно, че нещо ми изчезнаха снимките, дано се оправя!

# 56
  • Мнения: 9 224
Ноеми,
супер много се радвам защото - това е чудо след тази каскада и престоят на открито и то какъв студ/сняг/дъжд.
Мисля си, че на галено трябва вече да ѝ викате Лъки!

# 57
  • София
  • Мнения: 13 218
Да се оплача и да питам случвало ли се е на някой друг.
Чакам си пратката от Зооплюс, звъни куриерът и ми заявява, че не бил хамалин и нямало да качи кашона до апартамента (първи нарпартерен етаж), защото не бил хамалин! И хленчи, че няма къде да паркира! Обясних му как може за минута да спре пред неизползваем гараж до нас, след което си поговорихме на висок глас.
Все пак довлече до нас кашона - млад мъж под 40, висок сигурно 1.90. Взех си кашона, той стои и ме гледа. Сигурно искаше бакшиш! Като дойде мейлът с оценка на услугата ще изпищя. Като не е хамалин, да си намери работа на бюро. Поръчвала съм и по-тежки и обемисти кашони, това ми се случва за пръв път, надявам се и за последен.
Куриери от разни малки фирми се правят на интересни и не искат да се качват, но момчетата от Спиди и от Еконт са невероятно вежливи. Живея на последен етаж без асансьор в стара къща с доста високи тавани. Равнява се на 6-7 етаж на съвременен блок. Качват се догоре без нищо да кажат. Наскоро направих първата си поръчка от Зооплюс - 30 консерви от 400 гр + почти най-голямата затворена тоалетна. Бяха опаковани заедно и заради тоалетната кашона беше огромен, освен че тежеше заради консервите. Стана ми много мъчно за куриера, но бях сама. Не можех да му помогна. Като поръчвам от други онлайн магазини, ги поръчвам до физически магазин и така хем имам отстъпка, хем ги пренасям на части догоре.

Прибрахме се от вет. Мюсли е съвсем ОК, има само един счупен нокът. Челюстта й е добре, зъбките, стомахчето, само червата са й пълни, но вероятно от стрес още не ака.
Ха-ха! Значи наистина е ловувала! Simple Smile Много се радвам, че всичко е наред! Hug

Таня67, ако не те затруднявам го добави.
Извинявай, но не успях да се вместя във времето за редактиране. Другия път ще го включа.

Последна редакция: пн, 13 дек 2021, 13:18 от Тaня67

# 58
  • Мнения: 7 856
Таня, точно от Спиди беше куриерът. Предишните пъти беше един и същ, друг, много любезен.
Допълвам - два часа по-късно го видях спокойно да стои в колата на 200 метра от нас. Не вярвам всички в квартала днес да чакат доставка до дома... Което е доста по-скъпо от това да си вземеш пратката от офис.

Последна редакция: пн, 13 дек 2021, 14:26 от Недоволна

# 59
  • Крайбрежен район
  • Мнения: 2 218
За някой работната седмица започна, а други са ейтака цял ден. Animal Cat2RelaxedBlue Heart

Общи условия

Активация на акаунт