The Witcher - тема 2 - Destiny is a beast

  • 12 248
  • 211
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 534
Прочетох темата, благодаря за интересните разяснения от знаещите (челите, игралите) Kissing Heart Не ме дразни критиката им Wink

 
Изгледах накуп. Хареса ми. Сигурно защото не съм чела книгите (играла игрите) и нямах очаквания за герои, събития и т.н. Не възразявам с/у мускулест Гералт Grinning  и т.н. Всичко ми стана ясно, пообясниха, без да досаждат излишно, ... който иска... да чете...

# 61
  • Вестерос
  • Мнения: 38 338
И със сигурност повече се доближава до книгите от Колелото. Той и ГоТ имаше много разминавания след сезон 4,5 някъде, основни герои липсват, различни характери пак имаме, ама си е голям хит.

# 62
  • Мнения: 32 108
Започнах втори сезон.
За съжаление от първи много не помня Grinning
Не разбрах обаче как така Йенефер си загуби силата? На 3 епизод съм почти накрая.

# 63
  • Мнения: 3 154
Благодарение на Йенефер спечелиха битката в края на първи сезон, но само защото тя използва огнена магия, в следствие на което силата я "напусна".

# 64
  • Germany
  • Мнения: 2 018
Все забравям да пусна нещо любимо - Honest Trailers/The Witcher https://youtu.be/exgoaU3Fr5E 😉

# 65
  • Мнения: 1 903
Здравейте ,гледах втория  сезон на The wicher обаче,знаете ли кога ще е третия ??И ще ви помоля, ако има и такъв подобен сериал някакъв фентъзи да ми споделите да си го смъкна да го гледам 😀???

# 66
  • Мнения: 3 154
Много бързате Sweat Smile Не са започнали да снимат трети още.

# 67
  • София
  • Мнения: 640
Здравейте ,гледах втория  сезон на The wicher обаче,знаете ли кога ще е третия ??И ще ви помоля, ако има и такъв подобен сериал някакъв фентъзи да ми споделите да си го смъкна да го гледам 😀???

Вече е в продукция, ама кога ще излезеее...дано не е пак след две години. Пробвай Shadow and Bone, пак е фентъзи по книги.

# 68
  • addicted
  • Мнения: 1 083
nelly13, има тема за сериали и филми на тази тематика, там могат да ти дадат много идеи:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1392149

# 69
  • Мнения: 1 903
nelly13, има тема за сериали и филми на тази тематика, там могат да ти дадат много идеи:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1392149

Благодаря 💖

# 70
  • София
  • Мнения: 1 663
Трети сезон няма да е по-рано то 2023. Така че не бързайте. Актьорите са с доста натоварен график и няма как да снимат нон-стоп Grinning
Първо да видим Кавил като Шерлок Холмс, после пак Гералт. Все още доста се спекулира и, че ще играе Шотландски боец.

# 71
  • Мнения: 36 666
Ако става дума за Енола Холмс, за мен това е подигравка с Артър Конан Дойл и не гледам такива неща.

# 72
  • Вестерос
  • Мнения: 38 338
На мен пък ми хареса Wink

# 73
  • Мнения: 32 108
На пети епизод съм вече, тамън го пускам.
Ама нещо ми е леко скучен тоя сезон.
Има ли други с такива усещания?
А първи го гледах бързо.

# 74
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 158
Втори сезон като цяло е разочарование в сравнение с първи. не само за мен. за съжаление.
много го чаках, много ми е любим франчайза, обаче просто толкова хаотичен, недомислен  и съшит с бели конци сюжет не съм очаквала. Да не говорим за многото актьори, които просто не са подходящи за ролите си. А за  глупостта и неуважението, които  причиниха на  моето момче Ескел не искам и да започвам....

Общи условия

Активация на акаунт