Първи (ранни) признаци за бременност / Част 2

  • 54 899
  • 223
  •   2
Отговори
# 210
  • Мнения: 459
Здравейте,прекрасни🌸 Вчера правих тест -положителен.По календар съм в 6 седмица.Имам дискомфорт и болка в гърдите + ниско долу ,мога да ги сравня като при пмс,което доста ме притесни.Започнах да чета в интернет и се начетох на всякакви гадости,но най-много ме наплаши извънматочна бременност…Според вас лека болка симптом ли е на извънматочна бременност? В понеделник съм на лекар,а до тогава ще се побъркам.Прикачвам отново теста,чертичката се появи веднага

# 211
  • Мнения: 1 358
Леките болки са напълно нормални в ранна бременност, защото матката започва да расте. При извънматочна съм чела, че болките са нетърпими. Не чети нищо, само може да се наплашиш излишно. Лека бременност!

# 212
  • Мнения: 459
Леките болки са напълно нормални в ранна бременност, защото матката започва да расте. При извънматочна съм чела, че болките са нетърпими. Не чети нищо, само може да се наплашиш излишно. Лека бременност!
.   Много благодаря! Успокоихте ме 🙏🏻🌸

# 213
  • Мнения: 3
В началото е нормално да има неразположения, стига да не е нетърпимо, всичко е наред! Simple Smile А и не ти остава много до прегледа, така че спокойно! 🥰



Здравейте,прекрасни🌸 Вчера правих тест -положителен.По календар съм в 6 седмица.Имам дискомфорт и болка в гърдите + ниско долу ,мога да ги сравня като при пмс,което доста ме притесни.Започнах да чета в интернет и се начетох на всякакви гадости,но най-много ме наплаши извънматочна бременност…Според вас лека болка симптом ли е на извънматочна бременност? В понеделник съм на лекар,а до тогава ще се побъркам.Прикачвам отново теста,чертичката се появи веднага

# 214
  • Мнения: 81
Здравейте, момичета! Днес е 12ти ден от закъснението на цикъла ми и 10ти ден откакто правих секс(впоследствие пих ескапел) Мога ли още утре да си направя уринарен тест, защото нямам възможност за кръвен

# 215
  • Мнения: 459
В началото е нормално да има неразположения, стига да не е нетърпимо, всичко е наред! Simple Smile А и не ти остава много до прегледа, така че спокойно! 🥰
          Много благодаря,успокоихте ме доста🤗🥰


Здравейте,прекрасни🌸 Вчера правих тест -положителен.По календар съм в 6 седмица.Имам дискомфорт и болка в гърдите + ниско долу ,мога да ги сравня като при пмс,което доста ме притесни.Започнах да чета в интернет и се начетох на всякакви гадости,но най-много ме наплаши извънматочна бременност…Според вас лека болка симптом ли е на извънматочна бременност? В понеделник съм на лекар,а до тогава ще се побъркам.Прикачвам отново теста,чертичката се появи веднага

# 216
  • Мнения: 3
Направи си, но според мен закъснението няма нищо общо с половия акт.



Здравейте, момичета! Днес е 12ти ден от закъснението на цикъла ми и 10ти ден откакто правих секс(впоследствие пих ескапел) Мога ли още утре да си направя уринарен тест, защото нямам възможност за кръвен
Здравейте, момичета! Днес е 12ти ден от закъснението на цикъла ми и 10ти ден откакто правих секс(впоследствие пих ескапел) Мога ли още утре да си направя уринарен тест, защото нямам възможност за кръвен

Последна редакция: нд, 28 апр 2024, 11:41 от LadyK3

# 217
  • Мнения: 81
Направи си, но според мен закъснението няма нищо общо с половия акт.




Ч
Здравейте, момичета! Днес е 12ти ден от закъснението на цикъла ми и 10ти ден откакто правих секс(впоследствие пих ескапел) Мога ли още утре да си направя уринарен тест, защото нямам възможност за кръвен
Здравейте, момичета! Днес е 12ти ден от закъснението на цикъла ми и 10ти ден откакто правих секс(впоследствие пих ескапел) Мога ли още утре да си направя уринарен тест, защото нямам възможност за кръвен
Аз съм голяма паника и се притеснявам да не съм бременна😬

# 218
  • Мнения: 459
Здравейте,момичета🤗Отново съм аз.Днес бях на преглед и мъничето е 6мм .Споделих на лекаря за леките болки ниско ,а той много ме наплаши..не било хубаво…Вие как мислите? Доста се филмирах..

# 219
  • Мнения: 1 358
Пълни глупости. Била съм два пъти бременна, болките са нормални. И не е точно болки, а леки придърпвания. Матката започва да расте, нормално е да има някакви усещания. Ако са силни болки тогава е притеснително. Дишай спокойно и подмини думите на лекаря.

# 220
  • Мнения: 459
Пълни глупости. Била съм два пъти бременна, болките са нормални. И не е точно болки, а леки придърпвания. Матката започва да расте, нормално е да има някакви усещания. Ако са силни болки тогава е притеснително. Дишай спокойно и подмини думите на лекаря.
.      Много благодаря,доста ме стресира…със сигурност ще потърся друг лекар.Беше доста странно ,по календар съм 6-та г.с ,а той е написал 2-ра г.с…+не ми предписа никакви витамини ,само за спазмите и бусколизин..аз си купих фолиева киселина,мисля да я започна.вие в началото имали ли сте сърцебиене?

# 221
  • Мнения: 23
При мен до края на четвърти месец имаше менструални болки в кръста или в корема ниско долу, почти всеки ден. Не се плаши, всичко ще бъде наред !

# 222
  • Мнения: 1 358
Moon1 сменяй го. Вземи си някакви витамини за бременни и фолиева киселина. Болките са нормални и не е нужно да пиеш бусколизин, даже мисля, че но шпа се пие, но най-добре без тях. Сърцебиенето също е нормално.

# 223
  • Мнения: 459
Много ви благодаря,момичета.Прекрасни сте🌸❤

Общи условия

Активация на акаунт