Термин юни 2022 - тема 2

  • 43 821
  • 725
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 26
Здравейте мами🤗❤️
Моят термин също е 11.06 за сега поне 🤣.
Аз също имам кървене на венците при миене на зъбките но това не ме притеснява изобщо имам друг повод за притеснение.
Много започна да ми се вие свят даже и когато си лежа .
Някой да има такъв проблем ?

# 61
  • Мнения: 2 585
Ами и мен никой не ме е карал да изследвам ТСХ нито в началото, нито сега. Ей го в 5 месец съм вече.

А бременността спонтанна ли е или IVF, защото имало значание?

# 62
  • Мнения: 902
Спонтанна

# 63
  • Мнения: 2 585

А в коя болница се следите?

# 64
  • Мнения: 902
В Надежда.

# 65
  • Мнения: 2 585
По мои наблюдения май това е единствената болница, в която не ни пускат подобни изследвания..

# 66
  • Мнения: 57
Мен също не са ми пускани такива изследвания нито сега нито с първата бременност . Следя се в Щерев .

# 67
  • Мнения: 902
Ами аз слушам докторката общо взето и не ми пречи, че не са пускани такива изследвания. Може би при установен проблем преди това ги следят. Аз не съм имала такъв.

# 68
  • Мнения: 2 585
И аз не съм имала такъв проблем, даже напротив тествала съм профилактично и всичко е било винаги в нормата преди бременността. Сега също няма големи отклонения, но всички ендокринолози с които говорих казаха, че е напълно нормално да се изследва още с установяване на бременността.

# 69
  • Мнения: 136
В Токуда също не пускат изследвания за щитовидната. Аз си ходя допълнително н ендокринолог и той ми ги пусна.

# 70
  • Мнения: 2 523
И аз не съм проверявала, макар да имам възел на жлезата. Трябва да взема да пусна.
Усетих два ритника и с ръка вече. 18+1 г.с.

# 71
  • Мнения: 57
И аз  усещам вече истински ритници . Бях в 18+3 дни когато за първи път ги усетих . Сега съм в 19гс. Но го усещам по 2-3 пъти на ден. Дали е нормално за момента толко рядко?

# 72
  • Мнения: 902
Ами аз съм в 18+5 пък усещам страшно рядко нещо.

# 73
  • Мнения: 287
Така ми се иска и аз да го усетя.. но уви абсолютно нищо не усещам, а съм в 19гс.. плацентата ми е предна, бях чела че оказвало влияние..

Някоя случайно да е пила Микомакс против гъбички?

# 74
  • Мнения: 248
Така ми се иска и аз да го усетя.. но уви абсолютно нищо не усещам, а съм в 19гс.. плацентата ми е предна, бях чела че оказвало влияние..

Някоя случайно да е пила Микомакс против гъбички?

Микомакс е много силно лекарство против гъбички и не е желателно по време на бременност да се пие. Задължително се консултирайте с АГ.
Преди да забременея много често са ми го изписвали.

Общи условия

Активация на акаунт