Раждане във II САГБАЛ Шейново (5 тема)

  • 44 360
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 183
На дъщеря ми на епикризата пишеше, че са дали 2 капки в болницата и после на 30тия ден да дам вкъщи още 2.

# 691
  • Мнения: 549
И на моята пише, че на 30-тия ден трябва да се дадат още 2 капки витамин К. Ако не го намерите по аптеките, отивате в Шейново и ви ги слагат. Това ми казаха при изписването, тъй като четох, че не се намирал лесно.

# 692
  • Мнения: 511
И на моята пише, че на 30-тия ден трябва да се дадат още 2 капки витамин К. Ако не го намерите по аптеките, отивате в Шейново и ви ги слагат. Това ми казаха при изписването, тъй като четох, че не се намирал лесно.
Във епикризата пише само че е даден профилактично нищо друго.
Нито от там са ни казали нито педиатъра.

# 693
  • Мнения: X
Ние не сме давали втори прием,педиатърката така прецени.

# 694
  • Мнения: 97
Здравейте,
Каква козметика ползват в Шейново за новородените?

# 695
  • Мнения: 1 334
Здравейте,
Каква козметика ползват в Шейново за новородените?
Хипп

# 696
  • Мнения: 33
Здравейте,
Към момичетата, които са пожелали бебенцата да са при тях за през нощта - как става нощното хранене, ако няма кърма? Носят ли ви приготвено шише или пък вие ходите да го взимате и на какъв интервал от време става това?

# 697
  • Мнения: 2 469
Ако искате бебето да е при вас го взимате в 22ч и тогава ви дават АМ. След това към 00.30-01.00 може да се качите да вземете пак мляко, а следващото е чак в 6ч сутринта. Явно през нощта не ги хранят...

# 698
  • Мнения: 1 340
Да, през нощта не ги хранят. Едно момиче от неонатология ни каза, че така било по-добре за стомахчетата им и трябва да имат почивка от храненето. Разбира се, това не се отнася за недоносени бебчета.

# 699
  • София
  • Мнения: 4 722
След направен медикаментозен аборт още кървя а др Илиев ми каза да отида на преглед, за да видим какво е положението........ Редно ли е да отида или да му се обадя първо?

# 700
  • Мнения: 91
Здравейте Simple Smile

Бих искала да попитам за акушер Ирим - как се свързахте с нея, в коя седмица?

Благодаря ☺

# 701
  • Мнения: 7
Здравей,
аз се свързах с нея в 38г.с. по Фейсбук и тя си даде телефона и се чухме. След това се видяхме в болницата, даде ми документи за постъпване в болницата, които да си попълня предварително за да не го правя по време на контракциите Обясни ми кога да и звънна като тръгне раждането и така. Много мила жена, все още чакам да родя и не мога да дам друго мнение. 🙂

Здравейте Simple Smile

Бих искала да попитам за акушер Ирим - как се свързахте с нея, в коя седмица?

Благодаря ☺

# 702
  • Мнения: 91
Здравей,
аз се свързах с нея в 38г.с. по Фейсбук и тя си даде телефона и се чухме. След това се видяхме в болницата, даде ми документи за постъпване в болницата, които да си попълня предварително за да не го правя по време на контракциите Обясни ми кога да и звънна като тръгне раждането и така. Много мила жена, все още чакам да родя и не мога да дам друго мнение. 🙂

Здравейте Simple Smile

Бих искала да попитам за акушер Ирим - как се свързахте с нея, в коя седмица?

Благодаря ☺


Как се свързахте по фейсбук, моля? Благодаря 🙂

# 703
  • Мнения: 1 228
След направен медикаментозен аборт още кървя а др Илиев ми каза да отида на преглед, за да видим какво е положението........ Редно ли е да отида или да му се обадя първо?
Ако знаете кога е на смяна , отидете щом ви е казал , ако не - обадете му се да насрочите час .

# 704
  • Мнения: 97
Здравейте,
Знаете ли д-р Вецев кога ще излиза в отпуски това лято?

Общи условия

Активация на акаунт