Изпуснах влака

  • 15 900
  • 395
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 30 001
Представям си гадже на 39 години, без кола, спортен тип, кара колело, бяга в парка и милее за опазването на природата... Дайте го насам! Wink

Той, ако е такъв, надали ще търси съвети във форума.....

# 376
  • София
  • Мнения: 35 328
Познавам точно такъв и става точно за двукратно "дайте го насам".

Социалните умения вървят ръка за ръка с цялостното представяне.
Баланс за слабите страни.

# 377
  • София
  • Мнения: 10 624
Това с колата не го разбирам, наистина.
Да, удобство е, но чак пък задължително за всеки, хеле пък съвсем задължително, за да те хареса жена... Не мисля.
Представям си гадже на 39 години, без кола, спортен тип, кара колело, бяга в парка и милее за опазването на природата... Дайте го насам! Wink

Ма, майко мила! Внимавай какво си пожелаваш Joy

Искате ли да ви кажа една тайна... Няма универсално умениие, което да е показателно дали един мъж става за връзка или не.
Има кола, има работа, висока позиция, повече от прилична заплата... Обаче, в комуникацията и отшенията пълен ръб! И за виждане веднъж седмично и разпускане е перфектният, обаче за сериозни отношения - никакъв шанс, ако не си въоръжена с безкрайно търпение и доста мазохизъм.
Та, така за мъжете и колите Simple Smile .
Не, че ще изляза с мъж без кола и работа, де, да не ме разберете погрешно Stuck Out Tongue

# 378
  • Мнения: 30 001
Абе, принципно няма лошо да е без кола, че дори и работа (ако е временно), обаче този мъж трябва да има излъчване и социални умения, дар слово също. Така, че да направи разходката с трамвай романтична и на 40 г......
Ако е някой ръб, ако ще и с десет коли, все тая.

# 379
  • Мнения: 2 361
  Разходките добре, обаче като се появят два броя деца определено е необходима. Но може пък да попадне на мома шофьорка, също е вариант.

# 380
  • Мнения: 30 001
Кола се купува най-лесно, за 2000 лв. може да си вземеш някаква, колкото да я търкаляш. Стига да осъзнаеш нуждата от нея.

# 381
  • София
  • Мнения: 19 435
Кола се купува най-лесно, за 2000 лв. може да си вземеш някаква, колкото да я търкаляш. Стига да осъзнаеш нуждата от нея.
И да й плащаш ГО и данък.
В момента аз съм така - излишен разход за автоматик ( не мога да шофирам с ръчни), който карам веднъж на 2 седмици. Не ми тежат тези пари, но са излишни. За предната си Корса плащах 12 лв. годишно, но после май вдигнаха ставката за такива стари коли.
Колата може за някого да е жизнена необходимост, а за друг - нещо, без което може или досега е могъл. Особено ако е израснал в място с ГТ. Нашите никога не са имали кола, не се сещам това да ми е причинило психически травми.
Нали искате цивилизовани мъже, а не такива, които ценят колата повече от жена си.

Последна редакция: ср, 13 апр 2022, 18:51 от Cuckoo

# 382
  • Мнения: X
Uncommon Тъкмо викам да те подкрепя и си представих някой екоактивист. Не. 😂

# 383
  • Мнения: 30 001
Колата може за някого да е жизнена необходимост, а за друг - нещо, без което може или досега е могъл. Особено ако е израснал в място с ГТ. Нашите никога не са имали кола, не се сещам това да ми е причинило психически травми.
Нали искате цивилизовани мъже, а не такива, които ценят колата повече от жена си.

В твоето детство колата е била лукс, сега е необходимост. Тогава се е чакало по 15 години за кола, сега можеш за си купиш за 15 часа.

Искаш да кажеш, че мъж, който има кола е нецивилизован?!?!?

# 384
  • Мнения: 15 176
Миииии като погледнеш голямата част от шофьорите, се замисляш дали не са междинното звено между маймуната и човека.

# 385
  • Мнения: 18 386
Необходимост е колата, а чистият въздух не. Sunglasses Не ми се гледат показателите за въздуха в София, сигурно са разкошни.

# 386
  • Мнения: 30 001
Необходимост е колата, а чистият въздух не. Sunglasses Не ми се гледат показателите за въздуха в София, сигурно са разкошни.

Понеже 20-годишните автобуси на ГТ бълват по-малко вредни газове?!?
Нямам против, който не иска кола, да не ползва. Мен ме е яд, че чак преди 5 години започнах да карам, а изкарах книжка преди 15..... не се качих от страх от движението в София, а сега виждам каква независимост е това. Вярно е, че е скъпо, но пък удобството е без цена.
Всеки иска чистия въздух на селата, удобствата и възможностите на големия град, обаче няма как да стане. В живота винаги нещо е за сметка на друго.

# 387
  • София
  • Мнения: 4 668
Като чуя, че някой 40г мъж е "еко" и ходи навсякъде с колело вместо кола си представям някой изтрещял веган-уфолог-езотерик-кемтрейлист. Рядко са стъпили на земята и понякога дори са безработни. Макар че има и с добри професии, включително програмисти.

# 388
  • София
  • Мнения: 35 328
Общо- взето са такива. Спиритуални френдчета без спиртуални потребности.

Тази сутрин хубавата ми и мърлява ( в движение)

# 389
  • Мнения: 71
На 39г. съм, мъж. За добро или лошо останах сам на тази възраст. Нямам човек до мен. Някак си, вече съм приел мисълта, че вероятността за връзка на тази възраст клони към нищожна. Изпуснах бързия влак, когато бях на 20+. На 30+ изпуснах и пътническия влак. Където и да погледна, обвързани. Или разведени с деца. Общо взето, капан на тази възраст. Има ли и други в моята ситуация? Със сигурност има. Не е нещо специално. Дали е нормално такова положение, не мисля.
Ти не си изпуснал влака. Оцелял си след 20 години подборен отстрел Grinning
Няколко притчи, за коригиране на мирогледа:

Мъж на 45 години. Щастлив ерген. Всички му разправят:
- Ожени се, като остарееш няма да има кой една чаша вода да ти донесе...
Намерил той жена, оженил се и тя всеки ден му късала нервите. Родила му три ужасни, противни деца, които само пари искали. Избутал той 25 кошмарни години в мъки, нерви и немотия. Накрая лежи на смъртен одър и си мисли:
- Ми не ми се пие вода нещо...


Статистиката показва, че женените мъже живеят малко по-дълго от ергените. Но пък умират много по-охотно...

- Защо повечето женени мъже умират преди жените си?
- Защото искат.


Ергените сами вършат цялата домакинска работа вкъщи, защото нямат жена.
А женените я вършат, защото имат жена и тя ги кара да я вършат.


Най-кратката и прекрасна приказка:
Живял някога един принц, който веднъж попитал прекрасна принцеса:
- Ще се омъжиш ли за мен?
И тя отговорила:
- Не!
И принцът живял дълго и щастливо, ходел на лов и за риба, всеки ден се виждал с приятели, напивал се мощно, и играел голф, и разхвърлял чорапи из двореца, и не свалял дъската в кенефа, и чукал слугини, приятелки и съседки, и пял под душа, и пърдял когато пожелае, и гръмко се оригвал, и си драпал топките.
Край

Последна редакция: чт, 14 апр 2022, 02:11 от the_master

Общи условия

Активация на акаунт