Бял списък на хотели в страната - Тема 5

  • 83 247
  • 315
  •   2
Отговори
# 90
  • Sofia
  • Мнения: 9 774
Някой има ли преки впечатления за  Спа хотел Марково, край Пловдив-Спа зона, изхранване, колко топли са басейните и т.н.?
Спа-то е чудесно.Басейните не сме ги пробвали, само малко на външния-пускат доста външни хора, които не са гости на хотела и е пренаселено.Повечето са от махалата.Крещят, пищят, скачат във водата, навсякъде около басейните се яде нещо.Около външните басейни имаше страшно много оси, които ни влизаха в чашите.Стаите са малко овехтели, храната не е нищо особено.Като цяло е приемливо, но не отговаря на цените, които са обявили.

За кой сезон е този отзив? В края на пролетта ходихме, нищо от казаното не съвпада. Бяхме с изхранване закуска + вечеря. Храната е топ, ама наистина, сравненията ми са с доста хотели висока класа. На закуска има какво ли не, включително ядкови млека, плодови млека, фрешове, пчелна пита, зеленчуци, колбаси, десерти, палачинки и т.н. Вечерята беше повече от обилна с богат избор от различни ястия. Външен басейн предвид сезона не сме ползвали и не съм виждала външни хора по тази причина, но вътрешните са хубави, топли и много подходящи за децата. За тинейджъри би било скучно, защото няма нищо наоколо, но за семейства с малки деца е чудесно. Хотелът беше пълен с гости и може би затова не са пускали външни хора.
Бяхме в апартамент, който беше чудесен и доста просторен.
Във фейсбук групата за Планина и море с деца също отзивите са отлични.
В същия клас бих препоръчала и Катарино.

# 91
  • при него
  • Мнения: 1 261
Предполагам става дума за Бутиков комплекс „Тракиец“.

Много благодаря! Тракиец, да. Доста приятно място.

# 92
  • Мнения: 3 158
NBM, отзива е за юли.Само закуска имахме включена, обяда беше навън до лобито-имаше само една сервитьорка, пълно на макс и чакахме безкрайно за някакви полуфабрикати.Вечерята в ресторанта на втория етаж-там  пък беше почти празно и не ми хареса особено храната.Басейните-гмеч-ври и кипи отвсякъде от въпросните външни елементи.
 От Катарино между другото също не съм доволна-даже си взехме пакет  по празниците миналата година, че ни го бяха прехвалили.Сложиха ни в студио в таванско помещение, та все си удрях главата в единия му край, нямаше дори къде да си оставим мокрите халати.Абсолютно всичко се заплаща-имахме закуска и вечеря, на вечерята нямаше дори чаша вино,храната беше супер оскъдна, цените са космически.Няма какво да се прави и къде да се разходиш вечер, нямах търпение да си тръгнем.Басейна и спа-то са страхотни, но имаше авария и нямахме ток през по-голямата част от времето.
От Тракиец съм много доволна-храна, обслужване, стая, външен басейн.Не ми хареса как е организиран хотела обаче-за всичко се излиза навън, което за зимата е супер неудачно и е в едни малки помещения за по 2-3 души максимум-ходиш си по халат из целия комплекс, търсейки джакузи примерно.
 Старосел ми хареса много-всичко освен цените-вече съвсем са се забравили.
В Белчин гардън-също-чудесно място, но много високи цени

# 93
  • Мнения: 651
Ох... избяга ми името от главата, та ще се опитам да обясня, за Криси, значи, от Пловдив, по посока Хисаря, след село Калояново, има един хотел, при една конна база. (Някой ако се сеща, помагайте)
Там ни харесаха басейните, не съм 100% сигурна, че са минерални, но бяха топли и със сигурност нямаше хора от махалата, доста чисто беше. Има и външно джакузи над едната трибуна и се виждат кончетата.

гледах сайта, супер е, добра алтернатива ми се струва, благодаря

# 94
  • Мнения: 4 498
Шоколадче,  доста критична ми се струва те.
Била съм в Катарино и впечатленията ми са коренно различни  - най-малкото хотерът има собствен генератор на ток, та не знам как е възможно Вие да сте били без ток повечето време. Има велосипеди,  тенис на маса,  тенис на корт, боулинг, електронни игри. А този летен сезон предлагаха конна езда и мини мастър шеф уроци,  включени в пакета.
Иначе да - вярно е, че с вечерята няма включени напитки.

От Марково също към много доволна,  най-вече колко е подходящ за малки деца.

П.П. Аз лично не бих се доверила на мнението на дамата за другите 2 хотела,  предвид, че за 2 от 4 моите впечатления са коренно противоположни, но знам ли - късмет, може пък и да сме случили на различни условия.

# 95
  • Мнения: 3 158
Да, хотела има генератор за ток и в стаите има ток, но не и в спа-зоната.
Ако след вечеря ви е ок да играете тенис и карате колеко, ок:)
Прословутата ферма с био-храните също не можехме да я видим, защото била затворена за посетители.
Няма нужда да се доверявате на моето мнение-може и да попитате в самия хотел за условията и конректно за захранването на спа-зоната и какво се предлага като услуги вечер:)

# 96
  • Мнения: 491
Ами ние от Катарино сме много доволни. Наистина е скъпо, но ние не ходим често на почивки и затова този път си позволихме да се поглезим повече. Бяхме за три нощувки със закуска и вечеря. Беше разнообразно менюто и много вкусно. На закуска поне соковете са прясно изцедени, а не като в повечето хотели - степчета. Стаята също ни хареса. Просторна, дори с кошарката за бебето, пак беше просторна. Много чистичко навсякъде. Спа-то също ни хареса много. шоколадче но защо ти е нужно някъде да се разхождаш? Разхождай се из комплекса. Достатъчно голям е и най-важното - ще дишаш чист въздух. Разлог е наблизо, ако искаш някъде да се разхождаш. Ние дори ходихме един следобед до там, но като цяло няма нищо по-хубаво от природата и тишината, както е на Катарино.

# 97
  • Пловдив
  • Мнения: 40 978
Хотел Камелия, Пампорово дали е за тук?

# 98
  • София
  • Мнения: 2 894
Ние сме били три пъти, доволни сме. Сякаш нямам забележки.

# 99
  • Мнения: 3 948
Аз имам забележки към чистотата в стаите. Писала съм. Диваните са мръсни, а под тя е ужас! Останалото става.

# 100
  • Мнения: 24
Здравейте, в търсене съм на хубав хотел в град Несебър за идната седмица, няколко нощувки.
Цената е без значение. Ще съм благодарна на препоръки Simple Smile

# 101
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 740
Скрит текст:
Здравейте, в търсене съм на хубав хотел в град Несебър за идната седмица, няколко нощувки.
Цената е без значение. Ще съм благодарна на препоръки Simple Smile
Семеен хотел "Наси", град Несебър- този хотел прероръчвам на едни приятели е ! Баба ми беше там.

Последна редакция: вт, 25 окт 2022, 16:59 от Габриела Радева

# 102
  • Мнения: 8 782
Hands V

Последна редакция: нд, 30 окт 2022, 12:45 от alethea

# 103
  • Мнения: 3 285
И защо го пишете тук?!

# 104
  • Мнения: 8 782
Написах и дадох линк за хотел, който ако се гледа по оценката, може да се счете за Бял списъл. Но добре, премествам коментара.
Hands V

Общи условия

Активация на акаунт