Бял списък на хотели в страната - Тема 5

  • 83 261
  • 315
  •   1
Отговори
# 120
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 018
и аз смятам, че всеки трябва да е свободен да коментира, въпросира и т.н. в темата. Така се стига до мнения и повече впечатления за отделните хотели. Иначе ще е просто реклама. Суперлативите не формират обективността на мненията.
Да, де, ама цялата тема е за препоръка на хотели или поне изказани положителни мнения и не ок, когато някой не желае да ползва търсачка и моли да му препоръчат хотел. Ами то цялата тема е за препоръки. Просто трябва да се почете мялко.

# 121
  • Мнения: 651
явно, някой решава, кой къде и какво може да ПИТА .
Точно какви въпроси и дали изобщо може.
Въпросите, дават допълнително информация за самите хотели - неща който даващия информация за хотела може да е пропуснал. Така СПОРЕД МЕН се изгражда по пълна картинка за ситуацията.
на мен не ми пречи, някой да ПИТА. Не се заяждам, но някой беше питал нещо и веднага беше нападнат - не виждам драма в ПИТАНЕТО.  И аз питам, макар и на лично, но това не значи че, ако някой тук реши да пита - трябва да го нападаме, сякаш е станало чудо. Понякога има твърде много нападки, а би трябвало да сме по-толератни - особено говорейки за такива хубави неща.Без лоши чувства Simple Smile

# 122
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 018
явно, някой решава, кой къде и какво може да ПИТА .
Точно какви въпроси и дали изобщо може.
Въпросите, дават допълнително информация за самите хотели - неща който даващия информация за хотела може да е пропуснал. Така СПОРЕД МЕН се изгражда по пълна картинка за ситуацията.
на мен не ми пречи, някой да ПИТА. Не се заяждам, но някой беше питал нещо и веднага беше нападнат - не виждам драма в ПИТАНЕТО.  И аз питам, макар и на лично, но това не значи че, ако някой тук реши да пита - трябва да го нападаме, сякаш е станало чудо. Понякога има твърде много нападки, а би трябвало да сме по-толератни - особено говорейки за такива хубави неща.Без лоши чувства Simple Smile
Въпросът е във въпроса. Simple Smile Едно е за вече препоръчан хотел да зададеш уточняващ въпрос, а е друго да искаш препоръка за хотел просто щото ти се ходи някъде и те мързи да почетеш и да потърсиш.
Иначе всеки може да си прави каквото си иска. Правилата кучета ги яли Simple Smile

Последна редакция: пн, 16 яну 2023, 13:21 от milmich

# 123
  • Мнения: 1 450
Kings Valley - Medical & Spa Hotel - близо до Казанлък
Чудесно СПА, топло навсякъде, водата в басейните също.
 Храната е вкусна и разнообразна.
Малко са тромави на рецепция.


Имам резервация за там за Април. Някакви забавления за деца има ли?
Външен и вътрешен басейн,които да са свързани?
Има ли места за разходка около хотела?

# 124
  • here and now
  • Мнения: 4 340
Има детски кът с аниматори, но май не работи цял ден, а е на няколко интервала от по около 2часа.
Не разбирам какво означава свързани басейни. Външеш, работещ към момента има един, който е около 35-37 градуса и един, който още не работи. Вътрешни има 2 малки, един голям 32 градуса и 4 джакузита - 2 с по топла вода и 2 с по хладка.
Места за разходка не видях, но когато аз бях там, времето не беше подходящо много за навън. Иначе имаше деца, които караха ролери и тротинетки, има достатъчно място за това.

# 125
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 536
На сайта на този нов хотел не намирам цени за настаняване.

# 126
  • here and now
  • Мнения: 4 340
Цените се виждат, като опитате да направите резервация.
Общо взето започват от 149 евро за нощувка, двойна стая за двама човека. В това е включена закуска и вечеря на блок маса.
Да добавя:
При настаняване ви блокират 100 евро, които после освобождават.
Ако някой е решил да ходи, да няма неприятно изненадани.
Настаняват след 15:00 часа.
Препоръчвам да резервирате по телефона.

# 127
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 536
А басейните и СПАто могат ли да се ползват ако не се нощува в хотела и ако да,  каква е цената?

# 128
  • here and now
  • Мнения: 4 340
Не може и според мен е редно така. Не мога да си представя да платя такава сума и да няма място за мен, защото пускали външни лица.

# 129
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 536
Ако цената е достатъчно висока няма много външни. Така практикуват напр. в Белчински извор. Аквапаркът отсреща е мръсен още след първия месец от отварянето.

# 130
  • Мнения: 1 450
Имам предвид външен и вътрешен,които са свързани. Така е в хот спрингс,например. Няма нужда да излизаш от единия,за да влезеш в другия.

# 131
  • here and now
  • Мнения: 4 340
мама САННЯ, през уикенда хотела е пълен и без външни лица. Ако допускат такива, аз не бих отседнала там. И на други места практикуват така и не ходя там.
Goldeva, не са свързани. Излизаш навън, слагаш халата на някой стол и ползваш басейна(малък е). Хот Спрингс не съм посещавала, далеч ми идва, но звучи много добре това.

# 132
  • Мнения: 1 450
Алис,а вътрешният голям ли е? Странно,хотелът ми изглежда доста голям,очаквах и басейните да са големи

# 133
  • here and now
  • Мнения: 4 340
Вътрешният е голям, има и външен голям, но не работи през зимата.
Това, което на мен ми допадна е, че при очевидно пълен хотел имаше място за всички. Работното време на СПА-то е от 8:00 до 20:00, което също е плюс за мен.
Ще се постарая тези дни, ако намеря време да напиша подробен отзив, че все ми изникват разни неща, които е хубаво да се знаят.
Писах, че е включена вечеря, но към нея не са включени напитки. Една вода да искаш, трябва да си поръчаш и да я платиш 4-5 лв за 0.5л.
Закуската обаче си е стандартна, с напитки от машини. От машината сока обаче е фреш, поне портокала.

# 134
  • Мнения: 41
Семеен хотел Апостолите, на 15 минути с кола от Сандански и край брега на река Санданска Бистрица.
Интериорът е изцяло съобразен с местоположението на хотела и като такъв е най-добрия, които сме посещавали от години. Топло, уютно, изключително чисто. Собствениците бяха изключително любезни по време на целия ни престой. Вечеряхме в хотела и всичко, което поръчахме беше с отличен вкус. Закуската, която е включена в цената беше превъзходна и приготвена на момента. Цената, която платихме за еднодневния ни престой ми се стори символична в сравнение с други хотели.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт