Бял списък на хотели в страната - Тема 5

  • 83 253
  • 315
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 081
Страхотен е, това е любимото ми място Blush

# 196
  • Мнения: 172
Хотел Адрес Равда . Прекрасен нов хотел

# 197
  • Хасково
  • Мнения: 441
Външният басейн е готов. Можеш да го видиш на този репортаж от миналия месец https://btvnovinite.bg/galleries/da-otkriesh-balgarija-magijata- … deo-i-snimki.html
Старият външен наистина не е голям, но пък всичките пъти, когато съм била не е имало драма на гостите с това.

Много благодаря.
до сега не сме ходили там и се колебая. А като какви са Ви впечатленията от хотела ?

Водата в новия голям басейн е 27-28градуса и то когато времето беше по-топло. Ако ще посещавате хотела сега питайте дали все още работи и колко е температурата, защото в края на август на нас вече ни идваше хладен. Старият външен има подобрение-направили са ниво за сядане и са сложили дюзи, но и там водата ми се стори малко по-хладна от преди Simple Smile

# 198
  • Мнения: 2 594
Моето предложение е за Афродита бийч хотел - гр. Несебър.
На морския бряг, близо до Стария град. Просторни стаи, чисто, отлична кухня и страхотно обслужване. Има външен отопляем басейн.
Друго предложение , но от балкана - Костадиновите къщи в гр. Елена. Малък семеен хотел със СПА център. Типичния за региона битов стил, отлична кухня в ресторанта и страхотно обслужване.

# 199
  • Мнения: 1 821
Моето предложение е за Афродита бийч хотел - гр. Несебър.
На морския бряг, близо до Стария град. Просторни стаи, чисто, отлична кухня и страхотно обслужване. Има външен отопляем басейн.
Друго предложение , но от балкана - Костадиновите къщи в гр. Елена. Малък семеен хотел със СПА център. Типичния за региона битов стил, отлична кухня в ресторанта и страхотно обслужване.

Щастлива мама,как стои въпросът с паркинга в Афродита бийч хотел ?

# 200
  • Мнения: 2 594
Имат подземен и наземен паркинг.
Само да вметна, че водата в басейна е 23-24°
И щели да работят до 15.10
Ние днес се върнахме от там.

# 201
  • Мнения: 2 090
Хотел Фея, Чифлик. Съотношението качество цена е много добро. Готвача е добър. Масажите също са чудесни.

# 202
  • Мнения: 6 365
Имат подземен и наземен паркинг.
Само да вметна, че водата в басейна е 23-24°
И щели да работят до 15.10
Ние днес се върнахме от там.
На каква база за изхранване работи и лятно време има ли включени чадъри и шезлонги в пакета.

# 203
  • Мнения: 2 594
За лятото не зная. Пакета ни беше от Грабо, предпочетохме със закуска и вечеря. Закуската беше на блок маса, а вечерята на сет меню. Имаше и пакети с включен и обяд. Шазлонгите на басейна бяха включени, но пък е извън сезон. За плажа не зная.


И гледката от терасата. Изгрева, но на живо е по- красиво

# 204
  • Мнения: 2 137
Чета и не вярвам- за Костадиновите къщи под прекрасния хотел Панорама ли пишете наистина?Реновирани ли са?Миналата година беше отвратително там, мръсотия, паяжини, непочистени стаи...
Споделям за хотел Фея, Чифлика.Свети от чистота навсякъде, прекрасно спа и басейни, хубава храна!

# 205
  • Мнения: 3 158
Цитат
Споделям за хотел Фея, Чифлика.Свети от чистота навсякъде, прекрасно спа и басейни, хубава храна!
Климатика се заплаща?И не може да се ползва хладилника в стаята?Не може да се внася храна отвън,хм-отзивите в букинг не са много ок.В хотела няма асансьор и кърпите се заплащат!Не мога да видя цена за една нощувка-две минимално...

# 206
  • Мнения: 298
Здравейте!
Имам нужда от помощ. Моля споделете мнение за къща за гости/апартамент/хотел в гр. Димитровград. Не търся лукс, налага ми се пътуване с детето до там и ми трябва да е прилично за спане и на поносима цена.
Благодаря предварително 🥰

# 207
  • София
  • Мнения: 2 894
Здравейте!
Имам нужда от помощ. Моля споделете мнение за къща за гости/апартамент/хотел в гр. Димитровград. Не търся лукс, налага ми се пътуване с детето до там и ми трябва да е прилично за спане и на поносима цена.
Благодаря предварително 🥰
Хотел Славяни, хотел Афродита, хотел Естило.

# 208
  • Мнения: 2 137
Цитат
Споделям за хотел Фея, Чифлика.Свети от чистота навсякъде, прекрасно спа и басейни, хубава храна!
Климатика се заплаща?И не може да се ползва хладилника в стаята?Не може да се внася храна отвън,хм-отзивите в букинг не са много ок.В хотела няма асансьор и кърпите се заплащат!Не мога да видя цена за една нощувка-две минимално...
Да, страхотен, чист и спокоен хотел, без врякащи деца, тишина и спокойствие!

П.П. Забравих да споделя отзив за Рока резорта, Главатарци.Също ни стана любимо място от този месец- чист, спокоен, хубава храна!

# 209
  • Мнения: 1 517
Здравейте!
Имам нужда от помощ. Моля споделете мнение за къща за гости/апартамент/хотел в гр. Димитровград. Не търся лукс, налага ми се пътуване с детето до там и ми трябва да е прилично за спане и на поносима цена.
Благодаря предварително 🥰
Хотел Славяни, хотел Афродита, хотел Естило.
Може да погледнете и Елинор, хотелски комплекс Глобал, както и хотели в близко Хасково.

Общи условия

Активация на акаунт