Новите ви книги - 22

  • 64 594
  • 754
  •   1
Отговори
# 735
  • Бургас
  • Мнения: 7 022
И моя е същия.

# 736
  • София
  • Мнения: 6 002
На 12 моят среден син четеше фентъзи - като се почна от Хари Потър, после всичко от Рик Риърдън и после имаше няколко кратки други поредици, Къщата на тайните, Спасяване на историята (ми се върти в главата), по-късно изчете Домът за чудати деца на мис Перигрин и тн. Повечето вече съм ги забравила.

# 737
  • Мнения: 187
Може да опитате с “Ерагон”, “Игрите на глада”, “Сянка и кост”, “Алкатрас срещу злите библиотекари”… Simple Smile

# 738
  • Мнения: 10 752
Най-новата ми книга, от размяна със съфорумка Hug

# 739
  • Мнения: 1 475
От ФБ група:

Противоречиви мнения прочетох за "Камериерката" след като я взех, но дано не ме разочарова.

# 740
  • Мнения: 3 698
Вили, много я искам и аз, така че като я прочетеш - давай отзив.

# 741
  • Мнения: 2 099


Придобивката от днес 🥰

# 742
  • Мнения: 4 030
Ето и нашите последни книжни придобивки.


# 743
  • Мнения: 1 735
Cocomilk, поредицата с лабиринтите е любима на моето дете. Много са интересни, а и са красиви самите книжки. 😊 Аз ще чакам отзив за Белите им прилягат.

# 744
  • Мнения: 10 486
Ето как изпращат книгите си Бениториал, удоволствие е да поръчваш от тях:



Мини-книжките вляво са подарък- откъси от книгите, в случая са улучили заглавията, които евентуално бих погледнала, а самата книга е направо опакована като за подарък (а и с такава цел в случая я взех ).

Жалко само, че имат като цяло ограничен избор на заглавия (повечето не ми привличат вниманието достатъчно), но ще следя какво публикуват и в бъдеще.

# 745
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 817
Дааа, всички така получаваме пратките си от тях. С внимание към клиента. Simple Smile

# 746
  • Мнения: 10 486
Оценявам без съмнение отношението им към клиента, ето така се печелят клиенти, и ако за себе си не успея да харесам нещо от книгите, които издават, със сигурност, когато планирам следващи книжни подаръци първо ще погледна техния сайт. Малко издателство са, дано успеят да се справят и занапред така добре!

# 747
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 817
Книгите са интересни, увлекателни, обаче не са заглавия, които бих оставила в библиотеката си.

# 748
  • Мнения: 10 486
Все пак, ако искаме да просъществуват и малки издателства като това и да има разнообразие на книжния пазар, трябва да им помогнем като купуваме и техните книги - можем поне за подарък, ако не за собствените ни библиотеки.

Малко извън темата, но много ми е мъчно за това момче, затова мисля да споделя призива на Иво Христов да го подпомогнем като закупим негова книга- отново му предстои поредната борба:

https://m.facebook.com/Ivoivovhristov

Последна редакция: ср, 19 апр 2023, 13:11 от fenyx

# 749
  • Мнения: 206

Тази книга си купих тия дни,обикновен трилър,завладяващ ,но без гадости.

Изчетох първите 3 книги от поредицата за Фрида Клайн от Читанка и нямаше как да не се сдобия с другите.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт