Пълен егоист е и не ми задоволява нуждите

  • 11 099
  • 363
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 8 937
Любовта не е гнусна, не е гнусно дори да си с възрастен мъж.
Гнусно е това, което описа, но скачай, колкото искаш.

# 361
  • Мнения: 685
Авторке, аз любов не виждам. Поне не от негова страна. Когато ползите са само за едната страна, това не е любов, а употреба.
Нямам дори най-малка представа, как е успял да те промие до такава степен, но фактите са, че в залеза на живота си той се наслаждава на млада плът, без ангажимент, никой не знае, и изобщо не му дреме, че ти след 10 години ще си в незавидна позиция тепърва да градиш живота си.
Виждала съм поддържани мъже на 65, ама колкото и да се поддържат все са на толкова.
Създала си темата за съвети, и защото си се чудила дали проблема не е в теб!
Да, в теб е. Ама ще го разбереш след много години. А дано, ама надали.

# 362
  • Мнения: 51
За пореден път се убеждавам как за всички външни хора ситуацията е кристално ясна, но лирическият герой си е заровил главата в пясъка и е с широко затворени очи за ситуацията, в която сам се е набутал. Да твърдиш, че след 7 годишна връзка е нормално семействата и приятелите да не знаят за Вас, не мога дори да характеризирам какво отклонение от разума е. Познавам двойка с над 25 години разлика, но от началото семействата и приятелите им знаеха за тях. Не знам как наричаш връзка това. С този човек имаш единствено незадоволителни интимни контакти. Заблудила си се, че само с него имаш общи интереси, защото не си даваш  шанс да опознаеш нови хора. Нямате общи приятели, нямате общи социални контакти, нямате добър секс. Предвид възрастта ви смятам, че нямате и общи цели и визия за бъдещето. Отговори си сама как виждаш живота си след 5 или 10 години. Седни, помисли,  прочети си темата и се откъсни от тази връзка, иначе много време, ресурс и емоции ще пропилееш.

# 363
  • Sofia
  • Мнения: 3 048
Заключвам по молба на автора.

Общи условия

Активация на акаунт