Нерешителен мъж

  • 10 372
  • 328
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 6 282
Тестват дали жената не е ялова.
А кой и как се провеждат тестовете, че ми стана интересно?

# 316
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 186
Е... Правят опити, мацката забременява, и тогава сватбата...
Ако мине едно определено време и тя не забременее, по дефолт причината е в нея, ялова е, и я връщат на баща ѝ...

# 317
  • Мнения: 4 974
Е... Правят опити, мацката забременява, и тогава сватбата...
Ако мине едно определено време и тя не забременее, по дефолт причината е в нея, ялова е, и я връщат на баща ѝ...

Е, имало е росни ми росни...
Или те ти буклка..
Но все криви и ялови сме били жените

# 318
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 186
Е, те тия след сватбата. Ако предварително не са правили тестове...

# 319
  • Мнения: 4 974
Е, те тия след сватбата. Ако предварително не са правили тестове...
сега дали е сгодна, разбрана, добра домакиня, изкарваща достатъчно, немеркантилна и не я боли главата;)))
Може и да пропуснах нещо:)
Но ми е чудно как мъж прави предложение за съвместно съжителство, без да е готов за брак..

# 320
  • Мнения: 18 385
Въобще не е чудно. Много е логично даже.

# 321
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 186
Ми, Рози, то съжителството е алтернатива на брака... Grinning

# 322
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 335
Чувала съм за тази дива селяния да се тества кандидат булката дали може да забременее.
Братовчедка ми живя с един Мунчо 2 години в семейната къща.
Казаха и ,че като забременее и ще има сватба.Тя не можа да ,,хване,,.
Изгониха я,защото била ялова.
Тя рева няколко месеца,после си намери нов мъж и на третия месец забременя за нейна изненада...В момента са щастливо семейство и имат две деца.
А бившия Мунчо тества поредната,която май пак е ялова.И въобще не се сеща,че  проблема вероятно е в него.
Защото според селските разбирания ,,всичко лошо идва от жената,,...

Ние се оженихме без да съм била бременна.А после се оказа,че има проблем.Не сме си и помислили да се разделяме,борихме се заедно,след 10 години се примирихме,че няма да имаме собствено дете,решихме да осиновим...И изненадааа-забременях.Сега дъщеря ни е на 13г.
Според мен точно в такива ситуации  става ясно до колко са силни чувствата между двама души и до колко може да се разчита на подкрепата на партньора.
Ние застанахме двамата срещу всички,които ни съветваха да се разделим.

Последна редакция: вт, 14 юни 2022, 12:40 от Veronikaaa

# 323
  • Мнения: 18 385
Когато има силни чувства, е така. Но представи си колко прецакани ще се чувстват тия, дето не че толкоз се обичат, ама се женят за някой горе-долу подходящ, за да не изтърват последния влак за деца. А деца не се появяват. Е тва е изненада и лош късмет.
Хем си се обвързал здраво с някой, дето инак нямаш нужда от него, освен за поколение, хем поколение няма, а докат се разведеш, вече може съвсем да не си на възраст за такива работи.

# 324
  • Мнения: 2 579
В такъв случай, за да се избегнат сюрпризи,  предлагам да се ходи на първа среща с пълен пакет изследвания.

# 325
  • Мнения: 18 385
Просто да мислят малко, преди да скачат в дълбокото.

# 326
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 335
Според мен ,ако няма силни чувства, няма защо да се жениш.

# 327
  • Мнения: X
Когато има силни чувства, е така. Но представи си колко прецакани ще се чувстват тия, дето не че толкоз се обичат, ама се женят за някой горе-долу подходящ, за да не изтърват последния влак за деца. А деца не се появяват. Е тва е изненада и лош късмет.
Хем си се обвързал здраво с някой, дето инак нямаш нужда от него, освен за поколение, хем поколение няма, а докат се разведеш, вече може съвсем да не си на възраст за такива работи.
Е, точно тези хорица ще получат чудесен урок относно смисъла на обвързването. Не че има голям шанс да го разберат.

# 328
  • София
  • Мнения: 35 327
Няма да го. Живеят съвсем прилично. После:  „Вие ме осъждате с погледи за моята любов. Вместо аз да ви осъждам за вашата нелюбов и полулюбов.“

Общи условия

Активация на акаунт