Разделихме се защото отказах секс?

  • 3 407
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 168
Здравейте отново, този път не е проблем понеже изобщо не си го и слагам, но цялата ситуация ми е непонятна.
Разбира се отново пиша за да получа обективно мнение, а и много се забавлявам с някои коментари, надявам се и вие!  Simple Smile

Като цяло бързо се освестих като си дадох сметка как седят нещата за старата връзка. И след като се скъсахте 2 теми подред да ме съветват да си намеря по-млад, опитах този път е на 31г. тръгнахме на 28май (това е най-кратката ми връзка в живота)
На 11-я ден от връзката го направихме за пръв път спонтанно, всичко беше ок дори повторихме. Обаче снощи.... Цял ден бях по задачи, вече отлагани, бях обещала и да свърша нещо...  бяхме се и уговорили да се видим за по час два, тъкмо да ме запознае с негови приятели, двойка, за да се движим с тях... Но поради гадното време нищо не стана, просто го поканих на по чай и се сгуших в него понеже ми беше натоварено, изнервено и отделно не исках да го натоварвам и него и се правих все едно не ми е проблем да излезем и дори се радвах, че си починах вместо още ендо излизане...
Та като се сгуших почна да ме гали, целува, натиска обаче на мен изобщо не ми беше до това, но се опитаха да се отпусна, понеже не съм от мрънкащите и оплакващите се и реших, че бързо ще се настроя с него за други работи но уви не стана.  Явно той държеше да правим секс понеже му предложих да го освободя само с орална или ръка ако обича, но не можах да се настроя нито физически нито психически, явно го е приел нещо лично, въпреки че му казах, че имам нужда да почина.
И така понеже не искам секс той си се облече, заряза всичко и си тръгна, дори ме е блокирал,  това нормално поведение ли е сега според вас, не можах да мигна цяла нощ и колкото и да го мисля не разбирма какво се случи.
Преди да кажете че е пързалка понеже съм била много уморена и същевременно не съм мигнала цяла нощ, ще кажа че не пия кафе а същата сутрин като си знам графика изпих голямо количество което ме държа до към 4 сутринта и от там от мисли по ситуацията допълнително не можах да заспя  Grinning

# 1
  • Мнения: 7 959
Честито, че си се отървала бързо.

# 2
  • Мнения: 6 240
Минавай на следващия, тоя не става. Може и да те потърси пак, обаче такова поведение не е нормално. Причините- или не те харесва достатъчно, или е свикнал да получава всичко което и когато поиска, и за тва се е фръцнал, и в двата случая все тая. Има го и този момент в играта, горе главата и продължавай напред.

# 3
  • Мнения: 8 304
УжасТ, какви проблеми имат хората.
Излизате от 10 дни, тече рекламният период, би трябвало да сте луди един по друг.
Какво ли ще правиш на 50 с две деца и куп ангажименти всеки ден!

# 4
  • Мнения: 36 070
две седмици е познанство с еднократен секс, не връзка

# 5
  • Мнения: X
Явно е трудно човек да намери свестен партньор, който да проявява разбиране. Дано вече следващия път да откриеш правилния човек авторке Simple Smile

# 6
  • Мнения: 18 364
Той си е казал: "Още от втората седмица ми отказва секс!"
Ти си казваш: "Знаех си, че младите мъже не стават, знаех си!"
И те така.

# 7
  • Мнения: 3 863
Отвори си една бутилка шампанско,  че не си загубила 2 години, преди да се случи това и да си пропиляла толкова време.
Такъв стана живота. Изобилие на сайтове за срещи, които се ползват за чук и бег, оставя усещането, че това е масовото, което търсят хората.

# 8
  • Мнения: 168
Той си е казал: "Още от втората седмица ми отказва секс!"
Ти си казваш: "Знаех си, че младите мъже не стават, знаех си!"
И те така.

А те и мъжете на възраст нещо вече не ми допадат, този до колкото разбрах бил тръгнал да запознава синовете си, мъчи се да създаде сплотено семейство от 2 съпруги бивши, но държал децата му да се познават и разбират, това че не са израснали заедно и може би не са на един акъл.. То значение няма Joy

# 9
  • Мнения: 18 364
Ако се окаже, че имам някъде брат или сестра, ще искам да се запозная, разбира се. Вече дали ще си допаднем, друга работа.
За това човекът е прав. Но да се върнем на актуалния... Бившият ти нали остана в миналото!

# 10
  • Мнения: 168
Ако се окаже, че имам някъде брат или сестра, ще искам да се запозная, разбира се. Вече дали ще си допаднем, друга работа.
За това човекът е прав. Но да се върнем на актуалния... Бившият ти нали остана в миналото!

Така е, но изясних че и с +50 няма да бъда но продължавам и да се разочаровам от +30 , пък за по на долу и дума да не става Grinning

# 11
  • Мнения: 2 609
Нищо, добре е станало, да пасе Grinning На прав път си, Хепито. Остави ги старчоците. Не трябва да се кривиш на 4, за да угодиш на някого. Връзка се напасва спонтанно, от двамата.
И аз преди много години се бях запознала с един, излизахме няколко пъти, един ден не се чувствах добре и му казах, че не ми се излиза. Следващите дни нищо, ник'во обаждане. Ми добре, и аз не се обадих.
След време го виждам случайно, питам какво стана тогава, той ми отговори - защото съм му отказала да ИЗЛЕЗЕМ! А "връзката" дори не беше консумирана. Ами ако бях отказала друго? Joy
Та, такива бързо обидчиви, игнор и ритник. Без никакво съжаление.

# 12
  • Мнения: 168
Нищо, добре е станало, да пасе Grinning На прав път си, Хепито. Остави ги старчоците. Не трябва да се кривиш на 4, за да угодиш на някого. Връзка се напасва спонтанно, от двамата.
И аз преди много години се бях запознала с един, излизахме няколко пъти, един ден не се чувствах добре и му казах, че не ми се излиза. Следващите дни нищо, ник'во обаждане. Ми добре, и аз не се обадих.
След време го виждам случайно, питам какво стана тогава, той ми отговори - защото съм му отказала да ИЗЛЕЗЕМ! А "връзката" дори не беше консумирана. Ами ако бях отказала друго? Joy
Та, такива бързо обидчиви, игнор и ритник. Без никакво съжаление.

Хах много нежни и рани и глезанковци са се родили Grinning

# 13
  • Мнения: 18 364
Ако се окаже, че имам някъде брат или сестра, ще искам да се запозная, разбира се. Вече дали ще си допаднем, друга работа.
За това човекът е прав. Но да се върнем на актуалния... Бившият ти нали остана в миналото!

Така е, но изясних че и с +50 няма да бъда но продължавам и да се разочаровам от +30 , пък за по на долу и дума да не става Grinning
Ама те всички от една възрастова група не са еднакви. Сериозно ли... Joy

# 14
  • София
  • Мнения: 35 278
Прихванала си от чичо ти мързел и умора, за следващия спонтанен секс да си знаеш, че това връзка не е.

Общи условия

Активация на акаунт