❤Октомврийчета тема 3🍇

  • 37 604
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 62
Здравейте, момичета! Знаете ли колко преди термин се прави планово секцио? Записах час при АГ за 29 ти септември, за определяне на дата на секцио ако не се е обърнал мъника, но ми е интересно, а забравих да питам..

# 691
  • София
  • Мнения: 832
Ако бременността върви нормално,бебето се развива също нормално  и няма някакви усложнения се планува секциото 10-14 дена преди термин.

# 692
  • Мнения: 329
Аз да питам, а ако се обърне случайно до датата на секциото как се процедира? Ще изчакат ли за нормално раждане или не ?
Или зависи от болницата сигурно 🤔
Здравейте, момичета! Знаете ли колко преди термин се прави планово секцио? Записах час при АГ за 29 ти септември, за определяне на дата на секцио ако не се е обърнал мъника, но ми е интересно, а забравих да питам..

# 693
  • Мнения: 1 108
Би трябвало да отпадне секциото в този случай.
Ох нещо започвам доста да се филмирам с движенията. Вчера бяха доста слаби, бях на тонове, не бях яла и логично спеше, пулса си му беше ок. Но после целия ден мн слабичко риташе и сега сутринта пак ми се стори че не я усещам. Набързо изгълтах едно кафе и шоколад и малко се пораздвижи, ама нз дали защото сравнявам с първото или има нещо друго, но ми се струва доста по-неактивно. Първото буквално щеше да му изкочи крака отнякъде, толкова силно риташе, а това е едно по-мързеливо.

# 694
  • Мнения: 528
Леле, все едно ми описваш моят филм. Като не се раздвижи няколко часа изпадам в паника. Преди като че ли повече мърдаше, но май се ограничават движенията с намаляване на мястото, въпреки че моето бебе е от малките.
 
Би трябвало да отпадне секциото в този случай.
Ох нещо започвам доста да се филмирам с движенията. Вчера бяха доста слаби, бях на тонове, не бях яла и логично спеше, пулса си му беше ок. Но после целия ден мн слабичко риташе и сега сутринта пак ми се стори че не я усещам. Набързо изгълтах едно кафе и шоколад и малко се пораздвижи, ама нз дали защото сравнявам с първото или има нещо друго, но ми се струва доста по-неактивно. Първото буквално щеше да му изкочи крака отнякъде, толкова силно риташе, а това е едно по-мързеливо.

# 695
  • Мнения: 302
Уффф, момичета,
Цяла бременност изкарах без уринарни и гъбични инфекции и точно накрая, като ми трябват чисти резултати - кандида албиканс и бактерии в урината...
Как и за колко време ще изчезне тая кандида, чак другия вторник съм при АГ, или да пробвам по спешност да си намеря извънреден час при нея? Как я лекувате?

# 696
  • Мнения: 1 108
Трябва да се свържеш с АГ. Не може ли по Вайбър или телефон? Аз имах също кандида, при мен за 2 седмици слагах по 1 път в седмицата гиназол и се махна, нз при теб може и за седмица само.

# 697
  • Мнения: 302
Успях да запиша час за петък, да се надяваме, че ще се изчисти. На 27/09 имам час в болницата и докторът иска чиста микробиология.

Трябва да се свържеш с АГ. Не може ли по Вайбър или телефон? Аз имах също кандида, при мен за 2 седмици слагах по 1 път в седмицата гиназол и се махна, нз при теб може и за седмица само.

# 698
  • Мнения: 828
Относно клизмите
Раждала съм само секцио, но и там е практика преди раждането. Та с първото раждане не ми правиха клизма, а ми казаха да ползвам свещички  EvaQ вкъщи вечерта преди операцията. Сега си взех пак една кутия, но беше спешно секциото и само ме питаха дали съм ходила по голяма нужда ,потвърдих и ми казаха ,че няма нужда да ги ползвам ,нито да ми правят клизма.
Ако на някоя от вас ще и свършат работа имам 1 кутия неотворена ,подарявам я 😀
Аз съм доволна от тях, действат след 10тина минути ,без дискомфорт ,отиваш си нормално до тоалетната, поставянето също не се усеща.

# 699
  • Мнения: 481
Момичета избрали ли сте име? Ние се колебаем още между две имена и нз 😁 И двете много ги харесвам и не мога да реша. Искате ли да си споделим тук предложенията или не споделяте имената?

# 700
  • Мнения: 302
Ние избрахме името още като научихме пола. Преди това бяхме подготвени с име за момиченце, но пишката обърка плановете Wink
Не сме споделяли дори с бабите, само ние двамата си знаем името и мислим да го кажем чак като се роди.


Момичета избрали ли сте име? Ние се колебаем още между две имена и нз 😁 И двете много ги харесвам и не мога да реша. Искате ли да си споделим тук предложенията или не споделяте имената?

# 701
  • Мнения: 1 108
Избрали сме, но си мълчим. Само каката знае, но не ни е издала за момента.
На мен точно ми спря гаденето 7месец и май пак се върна UnamusedRolling Eyes

# 702
  • Мнения: 277
Не е с категоричност, но май започнах да свиквам с името Борислав. Най-вероятно то ще е. Другите ми варианти са Калоян и Павел. Таткото не иска да вземе отношение, от останалите, които питах всеки е на различно мнение... Калоян, обаче, си стана доста често, а Павел е доста религиозно, та по тази логика остана само едно. И се връзва с фамилията, която, макар и кратка, е особена.

# 703
  • Мнения: 302
Малко трудно се спряхме на име с мъжа ми, за момиче имахме пълно единодушие, но тъй като пак ще е момче, ни беше трудно . От известно време си го наричаме и по име.

# 704
  • Мнения: 116
Момичета за тези, които пиеха магнезии ... кога го спряхте ?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт