АВГУСТ 🤱🏼 2022 💙💗👧🏻 👶🏻 (Тема 15)

  • 26 868
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 863
Saudade, това въобще не е всичко което пия.... За съжаление...
Аспирин протект вечер
Циклогест вечер
Витамам, който от няколко дни не съм пила, щот ми писна Joy
Желязо феро фолгама 3х1т
Омега 3 , след ковида ми предписаха но не го пия редовно
Изоптин 1/4, два часа преди салбутамола, защото причинява сърцебиене....
Л ториксин по 1 т


Е това вече си е цяла аптека.... Всичко ми е предписано от лекари...



Лизи, ти цяла аптека пиеш..
Не си само ти с аптеката,така че дишай. Аз след ивнитрото колко неща изпих до 12 семдица бях с по 8 на ден. Иначе магнезия папаверина си ги пия,даже при силни болки и спазмалгон вземам,червена боровинка пия за бъбреците,желязоеутирокс и квото се сетиш,но щом се налага нямам избор🤷♀Още малко остана стискай зъби☺

# 691
  • Мнения: 2 200
Не ми е проблем, че са много, по скоро ми се явява страх, да не вредят на децата.... Иначе и аз след инвитрото изпих много неща и после, като бях с ковид - антибиотик и 100 други неща
 
Редактирам : дайте предложения за имена, които ви харесват, за момче и момиче, че нещо с таткото не може да се разберем, а вече няма време. Confused

Saudade, това въобще не е всичко което пия.... За съжаление...
Аспирин протект вечер
Циклогест вечер
Витамам, който от няколко дни не съм пила, щот ми писна Joy
Желязо феро фолгама 3х1т
Омега 3 , след ковида ми предписаха но не го пия редовно
Изоптин 1/4, два часа преди салбутамола, защото причинява сърцебиене....
Л ториксин по 1 т


Е това вече си е цяла аптека.... Всичко ми е предписано от лекари...



Лизи, ти цяла аптека пиеш..
Не си само ти с аптеката,така че дишай. Аз след ивнитрото колко неща изпих до 12 семдица бях с по 8 на ден. Иначе магнезия папаверина си ги пия,даже при силни болки и спазмалгон вземам,червена боровинка пия за бъбреците,желязоеутирокс и квото се сетиш,но щом се налага нямам избор🤷♀Още малко остана стискай зъби☺

# 692
  • Варна
  • Мнения: 931
Някакви насоки за букви, дали да са по-модерни или класически и тн? Изобщо изисквания? 😀

# 693
  • София
  • Мнения: 276
Много сложно това с имената. Ние за баткото бяхме решили още преди да се роди. А сега за малката доста време избирахме,всички бяхме на различно мнение .
За мен беше важно хем името да е съвременно ,да звучи добре и в чужбина, но пък и да носи буквичката поне на някой от близките ни. Синът ми е Борислав съчетание от името на свекър ми-Бойко и баща ми- Радослав. Никой не е настоявал от родителите ни,ние сами си го решихме.
Сега за малката сме избрали име вече,първата буква ще е на сестра ми,която е като втора майка на сина ми,сигурна съм че така ще е и с бебка.

# 694
  • Мнения: 2 200
Ами аз искам българско име, но да не е с буквите  Р, В, М, П, защото не искам да са кръстени на никой.
Сега правя списък с имена, които мъжа ми утре ще покажа на мъжа ми. За сега съм записала:
Ивайла, Ния, Яна
Самуил, Даниел, Теодор

И имена със значение също ми харесват, но не е задължително. Grinning




Някакви насоки за букви, дали да са по-модерни или класически и тн? Изобщо изисквания? 😀

# 695
  • София
  • Мнения: 276
Ами аз искам българско име, но да не е с буквите  Р, В, М, П, защото не искам да са кръстени на никой.
Сега правя списък с имена, които мъжа ми утре ще покажа на мъжа ми. За сега съм записала:
Ивайла, Ния, Яна
Самуил, Даниел, Теодор

И имена със значение също ми харесват, но не е задължително. Grinning




Някакви насоки за букви, дали да са по-модерни или класически и тн? Изобщо изисквания? 😀

От предложените от теб ми харесват най-много Ивайла и Самуил.

# 696
  • Мнения: 945
Един глас за Яна и Даниел.

# 697
  • Мнения: 874
M_lady, честити бебчета, да растат здрави и щастливи 🌸 бързо да наддават грамчета и да си ги гушкате вкъщи. И на теб скорошно възстановяване, коментарът ти, че с обезболяващи е все едно не си имал операция много освежаващо ми дойде 🌼

# 698
  • Мнения: 89
За момче: Лъчезар, Даниел, Никола, Николай
А за момиче харесвам: Дария, Сияна, Лидия, Магдалена 😊

Момичета, чета Ви винаги, вие сте моето сутрешно кафе 😀 пиша рядко защото нямам много време.
Днес бях на преглед в 37 седм. и 3дена съм всичко с бебчо е наред около 3кг е. Следващия ми преглед е на 29, но дали ще издължи в коремчето на мама до тогава не знам. Коментирахте и за хълцането, моя бебок също хълца по 1,2,3 пъти на ден.

# 699
  • Мнения: 328
Честити да са ти бебчетата M_lady, нека са здравички и послушни бебоци, бързо да наддават и да се прибират вкъщи! ❤ А на теб пожелавам бързо възстановяване!🤗
Лизи на мен ми харесват Ивайла и Теодор от твоите написани.

# 700
  • Мнения: 163
M_lady Честита двойна радост ! Нека бъдат здравички и щастливи !
Не мога още да проумея колко бързо мина времето от както се регистрирах във форума по темата и вече има родени бебчета !
Малко ми е странно.

# 701
  • Асеновград
  • Мнения: 1 385
M_lady Честита радост! Бързо да се приберат вкъщи и да им се радвате! 💕

# 702
  • Велико Търново
  • Мнения: 894
M_lady , честита двойна радост! Нека бъдат здрави, много щастливи и бързо да наддадат, и да си ги приберете! Бързо възстановяване на теб! ❤️

I.skela , честита годишнина! Много семейно щастие, любов и разбирателство! Ще имате най - хубавият подарък! ☺️

Тези дни малката не беше хълцала, днес пак започна 😄.

# 703
  • София
  • Мнения: 276
Моята бебка хълца поне по няколко пъти на ден.
Барбалена днес май не се е включвала.  С тази паднала тапа да нямаме още едно бебче 🙄

# 704
  • Мнения: 2 688
Нееее, тук съм момичета. Изцедена съм. Много ми е трудно с малката по цял ден вкъщи и ми е трудно и да се включвам. Не знам какъв е този период, ама всичко й е наопаки, държи се много странно, сърди се, вика, посяга с ръка във въздуха и ей такива хубавини. Освен това, мъжът ми се прибра по-рано, защото не се чувствал добре, та е болен и той и не можа да се включи с кривундела Smirk

Сега едвам гледам, умирам за сън, щото се събудих в 05:00, ама трябва да поръчам това-онова и не знам кога ще заспя.

И да добавя само, че може и да не знам къде ще раждам, но имам рокля за изписването Laughing

Честита радост, Лейди! Скоро да си приберете бебоците! Hug

Общи условия

Активация на акаунт