Слънцезащита - 7 тема

  • 61 488
  • 637
  •   2
Отговори
# 600
  • Мнения: 706
mavina, намерих го в Makeup. Благодаря, ще го пробвам.
https://makeup.bg/product/362994/?gad_source=1&gclid=CjwKCAjw9Ia … fc4RoCQDsQAvD_BwE

# 601
  • Мнения: 793
Препоръчвам този на Гарние.
Попива бързо ,не оставя мазен филм и все едно нямате нищо на кожата си.
Но не го намирам.

Поръчах си комплекта на Avène. ☺️
Avène ми е най-любимата марка.
За плаж това Гарние е отврат. Само да ти е леко влажна кожата и забрави лесно разнасяне.
Топ избор ми е за града.

# 602
  • Мнения: 883
Точно за плаж е ползван на малкият ми син. Стоене на плаж в силни часове. Няма грам изгаряне. А за градски е вярно. Аз го ползвам за града.

# 603
  • Мнения: 1 636
А аз съм много доволна от тази. От две години използвам. Като флуид е, изобщо не се усеща мазно по кожата. Аз съм много бяла и нямам издънки на морето. За мен предпазва много добре

# 604
  • Мнения: 10 723
От 30 години ползвам слънцезащита, но в последните две години никак не съм доволна. Имам чувството, че качеството на козметиката пада пропорционално на съветите да се подновява продукта на всеки два часа. Кой, по дяволите, може да се маже на всеки два часа в работен ден?! Аз се намазвам сутрин и 20 минути преди да изляза на обяд (10 мин. ми е отиване и връщане до ресторанта, т.е. не се излагам с часове на слънцето).
Споделям мнения за  тези продукти:
Uriage - пази от слънцето, но не и петна.
Euserin pigment control - не пази от слънцето изобщо. За петната още не мога да кажа.
Beauty of Joseon - корейска слънцезащита, 50 фактор - също не пази.
Последните две ползвам в градска среда, в работен режим - офис, навън, а не при продължително излагане на слънце през цялото време.

Май ще се върна на Авен и Виши, от които съм доволна и ще пробвам марката на ДМ.

# 605
  • София
  • Мнения: 1 309
Ползвах Юсерин пигмент контрол точно до преди да забременея. Като цяло 2 години съм го ползвала. Доволна съм определено.
Това, което ми е трудно да намеря е слънцезащитен, подходящ за бременни, ама за цяло тяло. Имам минерал за лице на Авен, ама той си е за лице и е около 40 мг мисля.
Имате ли идея за нещо подходящо, но и добро количество? Последен триместър съм.

# 606
  • Мнения: 5 506
Надежда,аз ползвам Юсерин пигмент контрол  в момента, бременна съм.
По тялото мажа детската на ДМ.

# 607
  • Мнения: 58
С едно нанасяне само ultrasun действа при мен. На корейците съвсем вяра нямам. Декември месец в Ница така се наредих с Centella skin 1004.  Beauty of Joseon ползвам само в дъждовни дни. Ще изразходя наличността, пари дадох😀, за в бъдеще никакви експеримент. Ultrasun (дано запазят качество)

# 608
  • Мнения: 2 299
Какво е това ultrasun?
На коя марка?

# 609
  • Мнения: 11 028
Ultrasun е името на марката. Тази е една от най-популярните.

https://www.lookfantastic.com/ultrasun-face-anti-ageing-lotion-s … hippingcountry=GB

Последна редакция: нд, 19 май 2024, 21:57 от AnMary

# 610
  • Мнения: 67
Здравейте, какво мислите за този слънцезащитен крем?

https://alteyaorganics.bg/products/%D0%B1%D0%B8%D0%BE-%D1%81%D0% … f25-bio-damascena

# 611
  • Мнения: 793
Фактора е нисък

# 612
  • Мнения: 5 842
От 2 години ползвам слънцезащитен крем Eucerin Sensitive SPH 50+. Не ми люти на очите, когато се изпотя много, когато е много горещо и да ми се стича кремът в очите. Предишният ми лютеше много. За сега съм доволна от този  крем-хидратира и предпазва. Вие как си махате този слънцезащитен крем от лицето, шията и деколтето ви, като се приберете вкъщи? Много трудно го измивам с вода.
Някои хора казват, че слънцезащитните кремове са измислица и са измислени да се печелят от тях. Вие как мислите? Аз не мисля така и те наистина предпазват, за да не се появят тъмни петна и образувания по кожата. Някои писаха, че слънцезащитните кремове с минерали са били добри, но са доста скъпи-70-80 лв и не всеки може да си ги позволи.

# 613
  • Мнения: 1 373
Вие как си махате този слънцезащитен крем от лицето, шията и деколтето ви, като се приберете вкъщи? Много трудно го измивам с вода…
Някои хора казват, че слънцезащитните кремове са измислица и са измислени да се печелят от тях. Вие как мислите?
С двойно измиване махам слънцезащита - дегримьор + измивен гел. Повечето слънцезащитни са на мастна основа, подобно на грима, затова не се отмиват само с вода. 

Не мисля, че са просто измислица за печелене на пари. Фактът, че кожата ми изгаря без слънцезащита на плажа, е достатъчно доказателство, че вършат работа. Вече дали определена слънцезащита си струва парите, е отделен въпрос.

# 614
  • Варна
  • Мнения: 1 026
Моя приятелка получи мехури от слънчево изгаряне, защото заспа на плажа без защита.
Не всяка конспирация е истина.

Моля да ми препоръчате слънцезащита за бременни.

В момента ползвам Garnier Sensitive advanced за шия, деколте и цяло тяло
и почнах Avene 50+ ( оранжева опаковка ) Тежък в началото и силен мирис, но се държи добре под грим.
Eucerin тонирания слън.защ крем за лице за мен не си струва.

Общи условия

Активация на акаунт