Подготовка за малкия човек - тема 20

  • 29 384
  • 757
  •   1
Отговори
# 45
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 056
Пуфисът и тези на ЛИДл ми миришат много гадно дори сухи,а като се напишкат направо не мога да ги издържа...Което пък ме посдети, че ДМ-ските ми харесаха и може пак да мина на тях.Много ми се иска до пролетта само да ги ползваме и после да ги махнем, ама като знам,че Слави свали памперса на 3 и не искаше да казва изобщо, че му се ходи до тоалетна съм заредена с търпение за ползване поне до април 2024-та.Въпреки че Росен ми дава много хубави индикации като му се ходи и не търпи да му е мокро като е буден та може и да ми се получат нещата по-лесено.
За машинката на Томито даже не съм се сетила да измеря колко е градусът на топлата вода.Бебето ми е изключително на АМ и за почти 11 месеца не съм имала проблеми.Едно време с баткото топлех водата в микровълновата(той също ми е отгледан само на АМ,въпреки че с него се пробвах и да кърмя,ама не се получи).

# 46
  • Мнения: 1 458
Blue.Angel на мен пък от Памперс премиум кеър ми се случи няколко пъти така
Включително вчера преди фотосесията ни, всичко отиде по дънките ми... И вече ми писна и на връщане взех Мамия Grinning

# 47
  • Мнения: X
На Мамиа обикновените пропускат много при нас,  обаче съм много доволна от премиум серията,  та я препоръчвам. Кофтито е,  че е само 1 - 3 размер.

# 48
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 833
Ние сме на 4ти номер, няма да мога да ги пробвам.
Пи принцип си е до анатомични особености на детето, не всеки има този проблем. За съжаление, съм пробвала доста марки, но все текат, включително и тези на Лидл. С тях приключих още на 1-месечна възраст. Много е индивидуално и трябва да се пробва.

# 49
  • Мнения: 768
А каква е разликата между тези три вида Памперси и кои да взема като начало? Ясно е, че сигурно ще опитаме всички разновидности, но засега…





# 50
  • Мнения: 6 901
Ние купуваме премиум кеър вече седем месеца и половина. Сега и памперс гащи пак са от тази серия. Удобно ни е, че имат индикатор дали е мокър памперсът.
Хармони са разградими, доколкото знам.

# 51
  • Мнения: 1 195
На мен освен Памперс ми препоръчаха и някакви Литъл Ейнджъл. Нямам представа хубави ли са, имам време до раждането да се начудя какво да взема.

# 52
  • Мнения: X
Не са лоши и Литъл Ейнджълс,  те са собствената марка на Асда. Мокрите им кърпички също ми харесват.  Като цяло май е проба грешка. При различните бебета памперсите стоят различно,  така че някой може да ти се кълне в определена марка,  а друг да ти каже,  че е страшен боклук.

# 53
  • Мнения: 542
Аз съм доволна от памперсите на ,Little angels. Ползвах 3ка.

# 54
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 056
Литъл ейджилс не съм пробвала.Може да ги опитам,чела съм добри отзиви за тях,а са и бюджетни... Росен все още ползва 5-6 дневно,все се надявах да са около 4,но уви...

# 55
  • Мнения: 1 825
Памперс актив са обикновените  на марката, аз не ги харесвам за малко бебе, Премиума са от памук, по тънки са и аз лично започнах с тях, Хармони вече са казали преди мен.

Пробвала съм пуфис молфикс, на лили памперсите,  лидлските, памперс и мамиа. Сенситив на Мамиа ми хареса много 2ка съм пробвала.  Пуфис са окей ако съм на горния размер, давам пример като беше 5кг имах 2ка която е 4-8кг сензитив , ами стягаха и бяка къси на кръста,  някак си и течаха ... 2 дни всичко опишка.. сега я пробвах (подариха ми) с 4ка сензитив гащи и памперси  9-11кг, а тя тежи 7700 и (ползва 3ка все още), бетон са абсолютно тамън и няма теч. Joy Лидлските миришат странно особено за жега не ми бяха окей, ама за зима есен са чудесен вариант.  Молфикс и лили ми бяха ужасни и детето ми се зачерви още на 1вия памперс, та ги подарих. Та най - доволна съм от премиум и памперс и гащи сега. Много ми хвалят Литъл Ейнджълс и ще ги пробвам, като свърша запаса от памперси(имам за 2м) горе долу.

# 56
  • Мнения: 1 104
Здравейте, извинете ме за повторения въпрос, но съм от телефона и не намирам скрийншотите…

Може ли да ми препоръчате магазини с голям избор на колички в София?

# 57
  • Мнения: 491
Здравейте, извинете ме за повторения въпрос, но съм от телефона и не намирам скрийншотите…

Може ли да ми препоръчате магазини с голям избор на колички в София?
Вис Виталис, Baby Life Малечко, Raya toys

# 58
  • Мнения: 1 825
Много са, беби лайф Малечко, Хиполенд, Комсед, Вис Виталис.

# 59
  • Мнения: 3 188
Здравейте. Тези, които имат или мислят да купуват дървено легло, което не е изцяло с решетки, а само предната страна, какви обиколници или предпазители сложихте? Как ги вързахте?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт