Лакове за нокти - 162

  • 60 975
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 566
Четка вожеш сигурно но тя няма да се затваря.  Трябва да я чистиш. Аз бих се лакирвала с метка от стар лак или от др лак .

# 16
  • Мнения: 2 835
Благодарности за новата тема.От мен също добре познато.



# 17
  • Sofia
  • Мнения: 1 415
Ще си прецакам ли Сеш топа, ако му капна разредител на Перфект? Някой да го е правил?

# 18
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 566
Ще си прецакам ли Сеш топа, ако му капна разредител на Перфект? Някой да го е правил?
Чера съм , че може. Но не съм ползвала Сеш.

# 19
  • Мнения: 2 887


essie life of the party

# 20
  • Мнения: 439
Ще си прецакам ли Сеш топа, ако му капна разредител на Перфект? Някой да го е правил?
Аз капя почти всеки път и не съм видяла да се е прецакал топа. Очаквах, че ще се сгъсти на половината, но се случи доста преди да съм преполовила шишенцето.

# 21
  • Мнения: 13 028
Нищо му няма, не е нужно да е точно техния разредител, той не е специален само за този топ а нормален разредител за лакове. До момента само с Перфект съм разреждала, сега съм в друга държава и занапред ще е с каквото намеря тук. На техния си разредител изрично пише че става за всякакви лакове.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 1 415
Супер! Мерси, момичета!

# 23
  • София
  • Мнения: 1 182
Благодаря за новата тема Heart Eyes
Сеш-а си го разреждам и аз с разредителя на Перфект и нищо му няма. Дебатираше се за стари лакове. Ето го първия от който почна лудостта ми

Вече го нямам, просто защото свърши.
А ето лак на осем години, с който още си се лакирам.

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 725
От мен едно омбре за запис




Този маникюр видях снощи на страницата на Морган Тейлър и понеже Долче е показала синьо, да му се порадваме. Simple Smile

# 25
  • Пеликания
  • Мнения: 2 491
И аз да покажа нещо нестандартно за мен. Не мислех, че този лилавият цвят на 21 ще ми хареса, но е много хубав.


Скрит текст:
Лумс - 41 и 21 - 02

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 752
Имам wibo trendy nails, с червения шимър, май 02. Съхне нормално бързо. И един холограмен, който още не съм пробвала, но предполагам, че ще съхне бързо.
Гледах Аурите в Лили и нищо не си харесах. Пробвала съм да сменям четка за лак, но те са с различни диаметри и резби, не успях да си намеря подходяща четка. Накрая си прехвърлих лака в друго шишенце.

# 27
  • Мнения: 13 028
Има в Амазон такива точно все едно че съм свалила четката от някой лак, Nail Polish Replacement Brush се водят и не са скъпи... обаче идея си нямам до България колко би излязло такова упражнение. Опаковки с по 10, 50, 100 броя, поне на прима виста такива ми излязоха. Центове излиза бройката, може да е полезно за някого ако реши да търси. Или поне под какво име да търси в Алиекспрес, едва ли да са много различни и там.
Вече с различните размери не знам, дано да са описани подробно и човек да знае какво търси...
Скрит текст:
Ей такива са, че с моето описание я ме разбрал някой, я не Joy

# 28
  • Мнения: 1 695
Essence pretty fast 05 purple express + GR extreme glitter shine 209

# 29
  • София
  • Мнения: 10 595
Дайс, Вибо Trendy nails 3 ли?😄

Точно то. А красиво колкото си ще в шишенцето Sad

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт