Войната в Украйна 2

  • 705 295
  • 11 130
  •   1
Отговори
# 11 025
  • Мнения: 2 156
Една статия за осуетен опит за убийство на Зеленски. Буданов и Васил Малюк също е трябвало да бъдат убити.
https://ssu.gov.ua/novyny/sbu-vykryla-merezhu-ahentiv-5-sluzhby- … ovnykiv-udo-video

# 11 026
  • София
  • Мнения: 5 843
И защо се мъчат толкова да го убиват? Нали е палячо, наркоман, смешник и т.н.?

# 11 027
  • Мнения: 18 672
Взел им  е нишата и не им стигат наркотиците, всичко е изсмъркал.

# 11 028
  • Мнения: 4 600
Зеленски нарушил член от руския наказателен кодекс и е обявен от Русия за международно издирване:
https://offnews.bg/sviat/rusia-obiavi-zelenski-za-mezhdunarodno- … rvane-822504.html
Не думай...а до скоро "само" се опитваха да го убият....сега е нарушител на неизвестен член от руския наказателен кодекс...🫤
Смях в залата, прочетох я тази новина " Русия обяви Зеленски за м/ународно издирване", чудно кой ще го издирва, Интерпол ли..Smile..Те по добре да си гледат собственото комунстическо джудже, за което има издадена м/ународна заповед за арест, и обвинения в извършването на престъпления с/у  цивилни и деца и т.н. ..Сега прочетох и новината че е разкрита мрежа от агенти, действали с цел организиране на убийствата на Зеленски, Буданов и други висши служители..

"В Украйна е разкрита мрежа от агенти на руската Федерална служба за сигурност (ФСБ), които са подготвяли убийството на президента Володимир Зеленски и други представители на висшето военно-политическо ръководство на страната, съобщи Службата за сигурност на Украйна (СБУ) в телеграм канала си, цитирана от Би Би Си.https://news.bg/int-politics/kiev-razkri-mrezha-ot-agenti-planir … -na-zelenski.html

# 11 029
  • Мнения: 2 235
Предполагам за украинците, и в частност за Зеленски важи също онази мисъл, която е приписвана на Наполеон - "Господи, пази ме от приятелите ми, от враговете ще се пазя сам". Дадоха му най-трудната роля в живота.

# 11 030
  • Мнения: 1 245
Ако бъде премахнат по някакъв начин в момента Зеленски или свален от поста си, сигурно ще е в плюс на Русия.
При това веднага ще кажат че недоволни украинци са го направили, или да кажем някоя от службите на Украйна.
 Още след като не успя победния марш, почнаха проактивните мероприятия в тази посока.

# 11 031
  • Мнения: 6 351
Ако в Украйна е диктатура, тогава не знам какъв мета-термин трябва да се измисли за Русия.

# 11 032
  • Мнения: 1 245
Хватката е че той се превърна в нещо като символ, на съпротивителните сили на Украйна. Общо взето и на Запад си направи име, и така или иначе, докато няма подходящ заместник, по-популярен и по-широко приет, смяната му е неприемлива.
Може би се доближава до варианта -,,Ако махнем Путин, какво ще стане?".
Относно диктатурата - има налагане на разни неща в Украйна, но не е Зеленски първопричината, нито толкова му е еднолична властта. По-скоро някои групи и лобита + неговата фигура яхнаха вълната, или оглавиха преобладаващите настроения във значителна част от украинците и стигаме до сегашното положение.

# 11 033
  • Русе
  • Мнения: 11 924
Ако украниците не искаха да правят това, което правят, нямаше да има такава съпротива. Зеленски фокусира и представя, но не е двигател и даже не направлява. За позицията на Зеленски има хиляди украинци. Той просто изразява повечето украинци.

# 11 034
  • Мнения: 41 394
Предполагам за украинците, и в частност за Зеленски важи също онази мисъл, която е приписвана на Наполеон - "Господи, пази ме от приятелите ми, от враговете ще се пазя сам". Дадоха му най-трудната роля в живота.

Mдам, така си е. Понеже най-близките, може да се каже братята, предадоха Украйна и я нападнаха, като сеят смърт и разруха.

Така или иначе мандата му е на изтичане, ще поседи още някой друг месец на власт и самите украинци ще си намерят начин да му прекратят диктатурата.

Ех, де да им хрумне и на руснаците да се отърват от истинската диктатура.

# 11 035
  • Мнения: 18 672
Какво за Часов Яр, снощи /нощес/ прочетох изявление ,че е свободен ,няма враг там. Не падна.

# 11 036
  • Мнения: 458
 Какво, какво. Един радетел за мир(за руский мир де)  се прави на разбирач по военно дело и преди повече от 20 дни беше предрекъл, че Часов Яр ще падне в руските лапи. И това трябваше да се е случило  отдавна според неговите "анализи".

# 11 037
  • Мнения: 9 789
Руската армия е нанесла ракетен удар по детска площадка. Три деца са в критично състояние.
Няма да коментирам, за да не ме баннат.

# 11 038
  • София
  • Мнения: 470
Руската армия е нанесла ракетен удар по детска площадка. Три деца са в критично състояние.
Няма да коментирам, за да не ме баннат.
Пълна трагедия...😥
Явно за 9 май нищо по-смислено не могат да сътворят🤢🤢🤢

Последна редакция: ср, 08 май 2024, 20:41 от pimpinela

# 11 039
  • Мнения: 12 071
Руската армия е нанесла ракетен удар по детска площадка. Три деца са в критично състояние.
Няма да коментирам, за да не ме баннат.
Пълна трагедия...😥
Явно за 9 май нищо по смислено не могат да сътворят🤢🤢🤢
изначално нищо смислено не могат. Могат само да зверстват. Такива са.

Общи условия

Активация на акаунт