КАУФЛАНД- тема 62

  • 47 595
  • 765
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 579
Мисля, че тази се обсъждаше.

Иначе брат ми има тази, за която ти говориш. Доволен е- пече си сандвичи, топли си ядене на нея. Даже каза, че и наденица си е правил и е станала.

# 61
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Тази от 40 лева е за печене на сандвичи, обсъжданата е тази, която Лайка е показала.

# 62
  • Мнения: 27 736
Да, тази от снимката струва повече, но е многофункционална. Другата е за запичане на разни неща, както са казали вече.🙂
Hrisi, звучи логично и цената от 99 ст. да е с промо етикет- ако наистина в понеделник редовната цена е била 1,69 лв. (друг е въпросът, че на мен 1,69 лв за брой ми се струва доста преувеличено😉)

# 63
  • Мнения: 6 813
99 ст е редовната цена на нара. 69 ст е с карта. Има два етикета. Един бял етикет, на който пише 99 ст и жълт стърчащ етикет, указващ намаление с карта.

# 64
  • Мнения: 27 736
Моцарелата ХХЛ в неделя вечерта беше заредена с цена 2,69 лв- гледам, че в брошурата за тази седмица е...2,99 лв?😅🤔 Това се е случвало веднъж и с кори с яйца- 5,69 лв в неделя, 5,99 лв от понеделник...🙂

# 65
  • Русе
  • Мнения: 7 077
99 ст е редовната цена на нара. 69 ст е с карта. Има два етикета. Един бял етикет, на който пише 99 ст и жълт стърчащ етикет, указващ намаление с карта.
Вчера сутринта при нас беше само един етикет. Тази сутрин вече бяха два, но вторият беше скрит долу зад щайгите и едва се виждаше. Редно е двата етикета да са един до друг.
Побъркаха ни вече с приложения, купони и тем подобни.

# 66
  • Мнения: 27 736
Забелязах, че скирът К-класик е вече по 4,99 лв/500 гр...🤔 Като че ли доскоро все още беше на цена около 4 лв? Не че се изненадвам на фона на всички поскъпващи млечни продукти, но директно с 1 лев...🙄

# 67
  • Мнения: 388
Новата брошура✨

Новата брошура във flippingbook.com✨

Брошура с изгодни предложения
важи за тези филиали:
Скрит текст:
ако не можете да ги видите: БОТЕВГРАД ⚫ бул Цар Освободител 36 Б. ПЕРНИК Овор 1 ул Шести май . ПЕТРИЧ • Първомайски път 1
СЛИВЕН ⚫ бул Георги Дончев 30, бул. Цар Симон 39.
КЮСТЕНДИЛ ⚫ бул Македония 10 ХACKOBO ⚫ Бул.Съединение 44
София Жк.Младост 4 ,ул. Околовръстен път 271,кв.Горублене , ул. Владино ливада" 2, ⚫ жк Малинова долина, ул. Проф. д-р Иван Странски 20

Последна редакция: сб, 19 ное 2022, 00:19 от lenak

# 68
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 691
Мерси за новата брошура. Ще я разгледам.

Суити е подобие на грейпфрут , горчивоооо . Не си струва .
Мъжа ми купи кухненски робот и кафемелачка ,за майка ми мелачката . И двете са добри. Ето ги

# 69
  • Мнения: 10 212
Как пък отсъди, че не си струва. 🙂 Вкъщи обичаме грейпфрути. За сметка на това наровете само подмятаме, твърде сладки са. Така че суитито го харесваме.

# 70
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 691
За мен казвам .Разбира се всеки си има вкус. Писах да се знае.  Аз очаквах по -сладко. То по добре грейпфрут за тази цена

# 71
  • Мнения: 748
Благодаря за новата тема.  Да попитам маслото което ще е на промоция дали е хубаво? Не помня да съм купувала такова.

# 72
  • Мнения: 13 604
Забелязах, че скирът К-класик е вече по 4,99 лв/500 гр...🤔 Като че ли доскоро все още беше на цена около 4 лв? Не че се изненадвам на фона на всички поскъпващи млечни продукти, но директно с 1 лев...🙄
Скоро имаше купон за него и струваше 3.99.

# 73
  • Мнения: 5 144
Пак няма да има air fryer фурничка, изчака ми се чакалото. Сигурно над 6 месеца се надявах да я пуснат. Ще поръчам финлукса накрая. Предполагам е същата, поне по параметри и аксесоари отговаря.

# 74
  • Мнения: 3 973
За мен казвам .Разбира се всеки си има вкус. Писах да се знае.  Аз очаквах по -сладко. То по добре грейпфрут за тази цена

Да не си уцелила гадно, или моето да е странно? Това, което опитах, нямаше ясно изразен вкус, едно никакво, но не беше горчиво. Аз се изтормозих с беленето. Поради тази причина и заради цената не си струва.

Общи условия

Активация на акаунт