КАУФЛАНД- тема 62

  • 47 589
  • 765
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 5 144
И аз скубвам няколко за покупките навътре в магазина. Винаги слагам тарелка с дробчета или други подобни кървища в найлонка отделно.

# 751
  • София
  • Мнения: 9 954
Тази седмица има ли нещо интересно като за бонбони или нещо за черпене (сладко или солено), освен Мерси (Била...)?

Последна редакция: нд, 01 яну 2023, 23:29 от Starrydream

# 752
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Идеи за бонбони или нещо за черпене (сладко или солено), освен Мерси?
Хрупки от типа на макси микс? Трябва да са индивидуално опаковани ли? Има и други такива бонбони в К, но пликове. Преди (но наистина отдавна, от години не съм питала) правеха по поръчка плата със сирена или деликатесни меса, но беше по заявка. Пък такова и ти можеш да си наредиш и да ги набоцкаш с клечки.

# 753
  • Мнения: 4 600
Идеи за бонбони или нещо за черпене (сладко или солено), освен Мерси?
На първо четене само за бонбони ми  идват около 538 идеи ...

# 754
  • Мнения: 35 159
Ония сладки микс, дето бяха 7 лв , 1 кг бяха страхотни!!!

# 755
  • Мнения: 1 711
Лошото, че редовната им цена е 11лв./кг. Честно казано и толкова бих дала, ако се наложи.

# 756
  • Мнения: 35 159
Въй, как 11 лв??

# 757
  • Мнения: 1 711
Да, и аз така реагирах. Друга известна марка гръцки петифури са 15лв./кг и си викам тия хем евтини, хем вкусни. Само че това била промоционалната им цена.

# 758
  • Мнения: 1 579
Значи, като видя клиент, който влиза и почва да скубе 20 торбички от тези за плод и зеленчук и лошо ми става. И после подминава цялата секция. За какво ги ползват ??
Аз ползвам такива торбички, но си купувам от пликчетата за сандвичи.
И ако малките пликчета за сандвичи са биоразградими - ок. Но като направиха големите торби за боклук биоразградими у нас настава малък хаус, докато ги изхвърлим до контейнерите за боклук.
То се късат тия пликове, то трябва нов да вадиш, пък да прехвърляш...
Ок, нямам против да е биоразградим материалът, но да издържа все пак упоменатия обем... То нашият обем се пълни предимно с памперси в единия кош, който се изхвърля всяка сутрин и пак не издържат тия еко торбички от 60литра...Еми пък то алтернатива, ама нека да е смислена алтернатива Wink

# 759
  • shumen
  • Мнения: 18 170
Наистина са 15 лева.Аз тъкмо мисля,че трябва за 06.01.да взема нещо да черпя на работа.

# 760
  • Мнения: 1 579
Не знам как се връзва като бройка, но аз за празниците почерпих момичетата от яслата на сина ми с кутия понички.
Помня, че преди съм виждала в била по-малък размер понички. Сега търдих там, но не намерих.
Взех направо големи от кауфланд.
Изкарват ги на вирината в картонена опаковка.
Аз направо взех цялата кутия от витрината, опаковах си я в коледно опаковъчно фолио и така я занесох.

# 761
  • Мнения: 2 826
Явно е много ценен този колбас, че трябва 100 точки да активираш, за да го вземеш

# 762
  • Мнения: 3 973
За 61% намаление толкова.

# 763
  • Мнения: 6 812
Дезинфектанта е с 71% намаление за 10 точки. Не е това определящото според мен.

# 764
  • Мнения: 2 905
Аз го взех този салам. Само и само да си изразходвам точките някъде.

Общи условия

Активация на акаунт