Грубо обслужване- Sofiа service

  • 372
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Бих желала да споделя пример за лошо отношение към клиентите и загуба на времето им

относно фирма за ремонт на електроуреди- Sofiа service ( сайта им- https://sofiaservice.com/ремонт-на-бяла-техника/ремонт-на-съдомиялни/hotpoint-ariston/ ). След като се повреди съдомиялната ми- се свързах с въпросния сервиз и записах час за техник- за другия ден (петък) в 14:30 часа. Отложихме даже имунизацията на бебето ни за понеделник. В 15 часа все още никой не беше дошъл. Обадих се на посочения номер 0896348686 и ми обясниха , че техника е на друг адрес и когато свърши ще дойде, даже неадекватно се пошегуваха че не можел да дойде за една минута, след което ми затвориха. В 17 часа пак се опитах да се свържа, защото все още никой не беше дошъл, но уви вече не си вдигаха телефона. В 17:20 ми вдигнаха и ми казаха, че техник няма да дойде, когато зададох въпрос защо не ми са се обадили- ми затвориха телефона.

 Не мога да разбера така ли се печелят клиенти в един толкова конкурентен сектор. Съжалявам че, от многото фирми в интернет за сервиз на Ariston Hotpoint избрах да се обадя именно на тази, с което загубих времето си и ще се наложи да изчакам съботата и неделята за да успея да си уговоря час за техник от друг сервиз за следващата седмица.

# 1
  • Мнения: 4 195
Много е трудно явно със сервизите за техника. И аз имам лош опит с друг сервиз и то на уред в гаранция.

# 2
  • Мнения: 11 834
Обадете се в представителството на Хотпоинт Аристон и подайте оплакване от този сервиз. Те си знаят какво да ги правят.

Общи условия

Активация на акаунт