Писмо до Дядо Коледа – споделете коледната магия с BG-Mamma и Pepco

  • 14 439
  • 907
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 1 189
Искам да си подаря почивка на красиво място в България!

# 871
  • Мнения: 1 074
На себе си искам да си подаря малко Време по магазините и чаша топло кафе 😉.24/7 съм майка и домакиня и това ще ми дойде добре.По-хубав подарък няма.

# 872
  • Мнения: 7 328
Здраве, спокойствие, уют и разбирателство! Материален подарък не съм си избрала, всичко необходимо си имам, "разполагам се" с наличното...

# 873
  • Мнения: 940
Подаръкът, който вече си направих е нов телефон. Всички обувки, чанти, палто и други дрехи не ги броя 😂

# 874
  • Мнения: 137
Бих искала да си подаря здраве, късмет и някоя увлекателна книга.

# 875
  • там край морето...
  • Мнения: 158
За себе си искам да си подаря почивка с приятелки -релакс по женски, да се откъснем от работа и ежедневие Simple Smile

# 876
  • под тепетата
  • Мнения: 9 500
За следващата година бих искала да си подаря едно по-екстремно изживяване -  да се спусна със зиплайн! И да съм здрава, за да мога да му се насладя.

# 877
  • Мнения: 2 700
Искам да си подаря почивка на красиво място в България!

# 878
  • Плевен
  • Мнения: 992
Лично за себе си, бих искала здраве, здраве и пак здраве от нематериалното.., а от материалното, имам нужда от  хубав парфюм!

# 879
  • Мнения: 82
Моето дете иска акордеон за Коледа, много харесва музикални инструменти.За него, за цялото ми семейство и за всички хора по света искам здраве и много щастливи моменти!

# 880
  • Мнения: 2 700
Искам за подарък почивка в Бали

# 881
  • Мнения: 11
За себе си подарък искам нов лаптоп, за успешна кариера изпънена с много постижения! Love Letter

# 882
  • Мнения: 42
Аз обичам да подарявам подаръци и винаги първо се старая да подготвя на другите, затова в повечето случаи не ми остаава време или средства да си взема на мене, но ако трябва да си избера подарък под елхата бих се зарадвала на цвете в саксия (запален градинар съм и многоооо оичам цветята), обичам да готя затова бих се зарадвала и на нещо за кухнята.

# 883
  • Мнения: 5 397
Коледното желание на дъщеря ми, а и на мен,  е да  имаме само за нас кола, с която да се придвижваме двете - без да събираме вируси от обществения транспорт Simple Smile Здраве и късмет също, защото без тях се обезсмисля всичко.

# 884
  • Мнения: 5 397
Детето иска да отидем на почивка /екскурзия в Турция, обича тамошната кухня и бленува за турските сладкиши и кюфтенца Simple Smile  ***(Това със закъснение е отговорът ми на предишното предизвикателство/въпрос.)

Последна редакция: чт, 22 дек 2022, 14:01 от *Камея

Общи условия

Активация на акаунт