НГДЕК - 2

  • 61 693
  • 773
  •   2
Отговори
# 765
  • София
  • Мнения: 289
Поредното безумие! Нашия класен каза, че още нищо не е сигурно. Чудно кога ли ще стане сигурно....и защо е това безумие 3 месеца преди края на годината

# 766
  • Мнения: 92
Шкафчета нямаме от 5 клас, а пък сме на Баба - иначе физически ги има, но някой не бил върнал ключовете - сега ако дойдат и 8/9/10 клас дали ще се подобрят условията в сградата - в сми като се подържа само една сграда сигурно поддръжката - чистота , консумативи ще е по на ниво и по фокусирана - поне така се надавам Simple Smile

# 767
  • Мнения: 786
https://www.facebook.com/100063825420503/posts/pfbid02AAChrJkm1U … Q8SKhMZH7i3dW17l/
Обявени са консултации за кандидатстващите за 5 клас.

# 768
  • Мнения: 44
Не разбирам каква е тази драма децата да са в една сграда. По наше време в 8 клас ни даваха по едно шкафче, носехме си катинар и човекът, който отговаряше за поддръжката махаше стария и ние си слагахме нашия. Никога не са изчезвали вещи. Всичко е въпрос на организация и малко мисъл, дали има воля за такава е вече отделна тема, явно няма. Като чета с какви неща се занимава училището лошо ми става, нищо не е останало от класическия дух опреди 15-20 години. Жалко!

# 769
  • Мнения: 44
Здравейте, и при нас детето каза, че ще ги местят на Баба след ваканцията, но в Школо нищо. Има ли някаква яснота или какво беше това брожение?

# 770
  • Мнения: 92
Има ли мами с осмокласници, останали в гимназията от прогимназиалния курс ? С няколко родителки се чудим дали не е практика в гимназията, по всички  предмети втория срок на седми клас критериите за оценяване рязко да се вдигнат - има тестове на които разликата между 5 и 6 стана много малка , под 5 точки Wink Сега по принцип аз съм за високите летви, но като се сетя че има и други училища, с доста некоректно поставени оценки, малко ми става криво…децата се разочароват и демотивират така

# 771
# 772
  • Мнения: 7 161
Моля, публикувайте нова тема.

# 773
  • Sofia
  • Мнения: 4 489
Има ли нова тема или не я виждам? Има ли кандидати за 5 клас? Изобщо не мога да се ориентирам от сайта им как се пращат документи за заявка за явяване на изпит. Някой може ли да ме упъти подробно за стъпките.

Общи условия

Активация на акаунт