Любители на кучета - 132

  • 22 450
  • 729
  •   1
Отговори
# 675
  • Sofia
  • Мнения: 4 598
Честита победа на Нъки! Заслужавате!

Оф, голяма мъка са ми разходките в тоя лед, ама няма как! Чоки е много смешен като му се налепи мокър сняг по лапите, почва да стъпва като балерина. Спира и чака да му ги почистя. Глезан…
Този черен силует с призрачното синьо

# 676
  • Мнения: 9
Здравейте!Може ли да ми препоръчате хипоалергенна храна за породи до 4 кг на 1 година. Малкия прави мисля някаква кожна алергия от Роял Канин.Есентиал бях сменила  без зърно ,но май от нея го заболя стомах.Бях започнала да я въвеждам бавно и на 2 седмица се получи.Още не беше тотално преминал на нея.Предполагам е от това.Вет.ме насочи към хипоалергенните на Вербак,Роял Канин и Хил,но като им гледам съставките,то няма нищо в тях.И сега обикалям из сайтовете за някаква подходяща но не мога да спра на никоя.Моля за отзиви!

# 677
  • Мнения: 2 934
Честита да е победата на Нъки! Едва ли някой се е съмнявам, че този хубавец няма да грабне приза 😍 Сега дано да си намери инедна хубава мома и да създадат едно разкошно поколение. 😃
Мери бързо да оздравяваш 🤗


# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 2 420
Еха, честито на Нъки, на кака му Мокка, на цялата тайфа и на нас тук в бг мама, че си имаме шампион.Heart

# 679
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Честита първа победа на Нъки! Наистина красиво и културно куче е той! Браво и на вас за грижите и възпитанието!
Мери, бързо възстановяване и от мен!

# 680
  • Варна
  • Мнения: 10 703
Честит да е симпатягата Нъки ❤️

# 681
  • София
  • Мнения: 14 073
Тарав, от какво е алергията? Тествайте първо, за да знаете от какво е. Моето няма хранителна алергия, но има всякакви контактни.

# 682
  • Мнения: 498
Един поспаланко от рано сутринта днес! Smiley

# 683
  • Бургас
  • Мнения: 6 179
Голяма работа е Нъки! Дай Боже скоро да се похвалите с поколение. Сигурно ти е идвало наум, ама защо не пишеш на всевъзможни клубове и развъдчици около България?

# 684
  • тук-там
  • Мнения: 5 796
Ами как да ги намеря развъдчиците извън Бг? Дайте идеи.

# 685
# 686
  • тук-там
  • Мнения: 5 796
Еее, златна си, Тинтина! Май ще започна с Румъния и Италия Simple Smile

# 687
  • София
  • Мнения: 14 073
И аз ще проверя за развъдчици.

# 688
  • Бургас
  • Мнения: 6 179
Не съм много веща в грамотното развъждане, обаче имам познати с расов бретон шпаньол. Водеха го по всякакви изложби като малък, има много награди - и за екстериор, и за работни качества, и от тях знам, че това покачвало цената му като евентуален родител.

# 689
  • Мнения: 885
Честито на Нъки!

Аз излъгах за цвета на очите на Белла.
Едното и око е синьо а другото е зелено-кафяво.
Абе виждаше ми се едното око по-тъмно от другото ,ама като и аз съм кьорава.
А тя и за секунда не се спира и не мога да я видя на спокойствие ,но едното и око е синьо и е светло а другото е тъмно и е кафяво със зелено.
Значи тя не е френски булдог а хъски.
😆😆😆
Обожава да спи по гръб.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт