Пазаруване от LC Waikiki - тема 8

  • 51 085
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 159
При вас работи ли сайтът?От един час се опитвам да разгледам и все забива.Не ми прибавя в кошницата,не мога да си вляза в профила.......Човек и да иска да направи поръчка,не става.Направо е изнервящо.

# 691
  • Мнения: 1 579
И аз това щях да попитам.
И при мен не работи.

# 692
  • Мнения: 36 882
При мен не се зарежда. Писали са ми, че сега има безплатна доставка и отстъпка 25% на всичко - сигурно затова...

# 693
  • Мнения: 1 579
Аз вчера поръчах с 25% на намалени, но днес заради БД исках едни потници и боксерки да поръчам на детето, ама не става.

# 694
  • Мнения: 2 321
С триста зора успях да поръчам. Заради безплатната доставка, че следях едни артикули. За нищо не става този сайт.

# 695
  • Мнения: 2 130
Сайта беше бъгнат сутринта, но се застъпиха вчерашната и днешната отстъпка и цените в кошницата станаха Уау!
Успях да поръчам, да видим какво ще получа!

# 696
  • Мнения: 524
Някакви кодове добавяте ли за отстъпка или БД? При мен в кошницата излиза 7,99лв доставка...

# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 159
Някакви кодове добавяте ли за отстъпка или БД? При мен в кошницата излиза 7,99лв доставка...
И при мен вече има доставка.Когато беше безплатна през деня,сайтът не работеше.Когато вече начислява доставка,сайтът проработи.🤪

# 698
  • Мнения: 524
Когато се опитах да направя поръчка ми излизаше банерът за БД, но все пак ми начисляваше доставка в количката… Много са зле.

# 699
  • Мнения: 3 925
Вчера едва успях да поръчам дрехи на младежа - имаха някаква отстъпка -15% на всичко ако сложиш 4 ри неща в количката, исках да взема 6-7 неща, но за да ползваш отстъпката трябваше да са точно 4ри ..

# 700
  • София
  • Мнения: 19 435
Скаридка, а пари за доставка начисли ли ти?

# 701
  • Мнения: 471
Аз също пуснах поръчка снощи. Имаше 25% на всичко и допълнително още 15% при над 4 неща. При моята поръчка нещата бяха 9 броя и ми начисли на всичко и двете отстъпки. На последната стъпка при плащането два пъти ми излезе пълната сума, без отстъпка, но на третия път успях. Доставка не ми начисли, но поръчката ми беше 140лв след отстъпките. Мисля, че над 85лв не начислява, но може и да бъркам.

# 702
  • на морето
  • Мнения: 1 393
Кодът от колелото ми го дава невалиден.Как е при вас? И ако някой има за 25% ,моля да ми услужи. Благодаря.

# 703
  • Мнения: 2 391
И аз ще помоля за код на ЛС. За пореден път не ми излиза колело на мен.

# 704
  • Мнения: 5 321
И аз ще помоля за код на ЛС. За пореден път не ми излиза колело на мен.
Колело няма за всички.

Общи условия

Активация на акаунт