На пазар във Варна - тема 72 ⚓

  • 33 157
  • 733
  •   1
Отговори
# 675
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 798
А къде във Варна може да се зареждат газови бутилки от тези туристическите червените, май са по 5 литра?

Имаше пункт точно между автогарата и ОМВ, но гледам, че са го махнали вече Sad
Битова газ има над ДАП-а. След спирката посока кварталите има една пресечка вдясно. Принципно Газ станцията се вижда и от Цар Освободител посока центъра. 😊

# 676
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 517
Битова газ има Бенита на Зеленчуковата борса и в Оазис над Метро.

# 677
  • Варна
  • Мнения: 2 052
Търся спешно майстор за циклене и лакиране на паркет и лепене на тапети.

# 678
  • Мнения: 1 013
Има ли магазин за гръцки стоки (подобен на турските) ?

# 679
  • Варна
  • Мнения: 716
Има ли магазин за гръцки стоки (подобен на турските) ?
Не зная точно какво търсиш, но на пазарчето в "Младост" има едно малко магазинче. Основно продават маслини, но има и други стоки.

# 680
  • Мнения: 1 013
Търся бебешки бисквити Парко. Купувах ги от бебе борсите, но сега нито във физически магазин, нито онлайн ги има. Навсякъде пише, че е изчерпан продукт, явно не ги внасят. По-скоро си мислех, да ги поръчам в такъв магазин, за да ми ги доставят Rolling Eyes
Скрит текст:

# 681
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Хора, има ли някой около Орбита и би ми свършил една услуга? Ще се отблагодаря, ест.
Благодаря на всички, които опитаха да ми помогнат!
Решихме казуса!

Последна редакция: вт, 25 апр 2023, 17:50 от TopsyG

# 682
  • varna
  • Мнения: 466
TopsyG - пишете на лично.

# 683
  • Sofia
  • Мнения: 4 081
Момичета помагайте - трябва да поръчам торта за юбилей, но не съм физически в града. Ще бъда във Варна през уикенда. Бихте ли препоръчали добри сладкарници където евентуално да поръчам по телефона?

# 684
  • Варна
  • Мнения: 2 389
В Cerry by Mary приемат поръчки онлайн, но искат да се заплати цялата сума.

# 685
  • Мнения: 1 013
Последно посетих сладкарница Захир - еми уникални вкуснотии. И двете дами, които ме обслужиха бяха изключително мили и любезни. Определено ме спечелиха. Имат ФБ страница, може да разгледате. Другия ми фаворит е Парми, обаче там цените са и малко по-високи (торта от 12 парчета е около 80лв., и нагоре може би). Взимала съм торта от Пармаксъзов - цените са ок, но нямат голям избор от торти, вкусни са, но не са нещо впечатляващо.

# 686
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 760
Аз категорично НЕ препоръчвам Амбелино, въпреки че преди им бях фен .

# 687
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Аз предлагам Краев експрес. Wink Тортите им са ми любими и не толкова скъпи на фона на останалите .

# 688
  • Мнения: 1 373
По темата за тортите, наскоро открих сладкарско ателие "Адел". Намира се точно до турския магазин на "дървеното" пазарче. Правят непретенциозни торти и пастички, но са много вкусни и на съвсем прилични цени. Определено съм приятно изненадана.

# 689
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 485
Кое е "дървеното" пазарче?

Общи условия

Активация на акаунт