КАУФЛАНД - тема 64

  • 47 118
  • 782
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 916
Аз проверих в нашия и нямаше, забравих да ти напиша.

# 46
  • Мнения: 939
За да съм полезна и аз, включвам се с отзив за електрическата помпа за вода, за която преди време ви помолих за мнения.
Благодаря още веднъж, на всички които писаха, много ми помогнахте, друго си е човек да знае плюсовете и минусите предварително, за да прецени правилно кое е подходящо за него. HugHeart

Накратко: Доволна съм от покупката. Grinning

А ето и на дълго, за който се интересува...

Скрит текст:
Допълвам и потвърждавам изказаните от вас мнения:

Помпата става и за големите галони от 19л, макар че става е силно казано, защото тя фактически може да тегли вода от какъвто и да е отвор, защото за да работи не се изисква вакуум, както на ръчните и не е необходимо да се монтира плътно. То и на галона това няма как да стане ако не се махне допълнителната тапа, но не сме я махали, понеже от фирмата доставчик може да не одобрят и затова не съм пробвала без, може и да се закрепя.
Иначе маркучът е достатъчно дълъг, стига почти до дъното.

Конкретно Кауфландската, която аз купих няма в комплекта допълнителен ринг/уплътнение и наистина това е неудобство, защото не се закрепя здраво и на другите бутилки, но както и вие казахте, а и аз вече потвърждавам, това не пречи на работата й.
Разбира се неприятно е, че няма как да се фиксира, но мислим по въпроса Joy Joy Joy
Въпреки това я взех, защото нямаше къде другаде да я търся само заради тази допълнителна част, а и не е за подценяване спокойствието да знаеш, че в Кауфланд винаги ще я върнат/заменят в случай на проблем.

Имайте предвид, че в комплекта USB кабелът е без щепсел (само USB към micro USB).

Нямам забележки към дебита, достатъчно бързо налива, въпреки че и двете тръбички са доста тънички.
Май дори има и някакво автоматично изключване след определено време или количество, знам ли.
Явно от съображения за сигурност, в случай че бъде забравена пусната, ама на кутийката и на инструкцията не го пишеше. Трябва пак да го тествам, че не съм много сигурна.
На вашите има ли такава екстра или нещо си въобразявам?Thinking

Като цяло мнението ми засега е положително. За издръжливостта на батерията и на самата помпа все още е рано да давам мнение, но се надявам да не ме разочароват. Simple Smile

Това е уплътнението, аз си го закупих допълнително.
https://www.technomani.bg/produkt/silicone-ring/

# 47
  • Мнения: 631
Rosheen, супер! Много благодаря, спести ми търсенето! Hug
Ще си взема, макар че за галоните няма да стане, а тях ползваме в момета, ама не се знае за по-нататък, та искам да си имам.Grinning

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 40 876
За н-ти път купувам от ябълките Грени смит...прекрасни са! Тая седм.са пак на промо.

# 49
  • Мнения: 20 214

Искам да похваля служителите на Кауфланд. Направих запитване на имейла от "Контакти" и на следващия ден ми отговориха в кои филиали има от търсената от мен котешка тоалетна. Simple Smile
И на мен ми прави впечатление подобряването на работата на Кауфланд, за разлика от Лидъл, които са поели в обратна посока.
Забелязвам, че вече пазарувам предимно в Кауфланд, а преди беше обратното.

# 50
  • Мнения: 1 140

Искам да похваля служителите на Кауфланд. Направих запитване на имейла от "Контакти" и на следващия ден ми отговориха в кои филиали има от търсената от мен котешка тоалетна. Simple Smile
И на мен ми прави впечатление подобряването на работата на Кауфланд, за разлика от Лидъл, които са поели в обратна посока.
Забелязвам, че вече пазарувам предимно в Кауфланд, а преди беше обратното.
Аз последния път много се ядосах от пазара ми в Кауфланд. Не можах да купя нищо под 5лв. и за капак бях забравила да притегля зеленчуците предварително, а не исках да бавя опашката и си оставих половината пазар… Последно време пазарувах предимно Лидл и Фантастико и изобщо съм забравила за процедурата с меренето. Хвана си ме срам.

# 51
  • Мнения: 20 214
JoySS, и аз редовно пропускам  меренето, добре, че том обикновено ходя с мм, та той отговаря за тази подробност 😄

# 52
  • Мнения: 54 732
И аз понякога забравям, но повечето съм на каса на самообслужване, там е близо кантарът.

# 53
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 162
Взимам бяло вино уж е на промоция, след като си погледнах бележката беше на редовна  цена Rage  ... без коментар, не знам до  кога ще продължават с тъпите лъжи.

# 54
  • Мнения: 27 735
Как разбра, че е на промоция? Т.е. етикетът с цената ли беше сгрешен? Връщат пари на Информация при проблем.
Аз пък почти никога не пропускам тегленето на плодове и зеленчуци.🙂 Обикновено се случва нещо да не е претеглено, когато съм с придружител, който слага нещо в количката и е забравил да го претегли...

# 55
  • Мнения: 54 732
Взимам бяло вино уж е на промоция, след като си погледнах бележката беше на редовна  цена Rage  ... без коментар, не знам до  кога ще продължават с тъпите лъжи.

Защо не пита на Информация?
Ако има грешка, веднага връщат парите.

# 56
  • Мнения: 20 214
И аз съм много доволна от това, че можеш да минеш на Информация, и спокойно да разрешите проблема, и че без проблеми веднага връщат парите.

# 57
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 162
Как разбра, че е на промоция? Т.е. етикетът с цената ли беше сгрешен? Връщат пари на Информация при проблем.
Аз пък почти никога не пропускам тегленето на плодове и зеленчуци.🙂 Обикновено се случва нещо да не е претеглено, когато съм с придружител, който слага нещо в количката и е забравил да го претегли...
по етикета.

# 58
  • Мнения: 1 711
Виното да не е било с Кауфланд кард?

# 59
  • София
  • Мнения: 6 189
Скрит текст:

Благодаря за новата тема!

Искам да помоля софиянци, ако забележите някъде да се продава от тази котешка тоалетна, да ми кажете. Кутия с дръжка е,  а не чувалчета. Вчера минах през два магазина, но я нямаше. Опитах да получа информация дали изобщо се зарежда, но бях отрязана. Simple Smile
Скрит текст:



Преди 2-3 месеца заредих повечко кутии на цена 5,99 лв. Сега със сигурност е повече.

Предварително благодаря!

Искам да похваля служителите на Кауфланд. Направих запитване на имейла от "Контакти" и на следващия ден ми отговориха в кои филиали има от търсената от мен котешка тоалетна. Simple Smile

Точно днес снимах в нашия филиал (на Т. Каблешков)

Общи условия

Активация на акаунт