Звездни компромати - Март' 23

  • 296 645
  • 2 827
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 14 761
Морфов е уволнен само като администратор - главен режисьор. Постановките му си оставали в репертоара на театъра, бил подписал договори за "Хъшове" и "Животът е прекрасен".
Но имам усещането, че Валери Йорданов ще напусне.

Последна редакция: ср, 01 мар 2023, 12:23 от yovanka

# 46
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 065
В.Василев е музикант от световна класа, да се сравнява с другите двама е покъртително неадекватно.
  Да де, Адел и Хари Стайлс са някакви от в село горно Уйно, не са английски  поп звезди, с много фенове, албуми, Адел и "Грами" има...
 Различни са, но не бих ги омаловажавала.

# 47
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 697
Честита Баба Марта! Благодаря за темата 💐 Дочака я Чарлз коронацията сбьдна му се и тази мечта. Пьрво Камила сега и короната 😂

Последна редакция: ср, 01 мар 2023, 12:13 от Syn

# 48
  • Варна
  • Мнения: 1 842
В.Василев е музикант от световна класа, да се сравнява с другите двама е покъртително неадекватно.
  Да де, Адел и Хари Стайлс са някакви от в село горно Уйно, не са английски  поп звезди, с много фенове, албуми, Адел и "Грами" има...
 Различни са, но не бих ги омаловажавала.
Тук, вероятно, се имаше предвид сравнението между Васко Василев, Фики и Васко жабата.

# 49
  • Мнения: 9 143
Аз едно не мога да проумея от статус "любовница" да стигнеш до "Кралица" (нищо, че е консорт) е тази Камила има зверски късмет. Joy

Последна редакция: ср, 01 мар 2023, 12:41 от Amber*

# 50
  • Glasgow
  • Мнения: 4 481
И изобщо идеята, че болшинството чужди звезди имат по различна нагласа от нашите и мога да отказват е много грешна. Както Хазарта пя на концерт на Герб така и повечето чужди ще пеят, че и хоро ще играят. Това са договори, компании зад тях...ПАРИ. Бионсе пя в мол в Дубай, Никол Шензингер 'пя' на нашия Череп...

# 51
  • Мнения: 10 570
Харесвам Васко Василев, от това което съм видяла по интервюта и прочела ми изглежда, че е благ човек, а всъщност той най-има основание да звездее.

Преди дни попаднах на обръщението на Бербо и си го пускам почти всеки ден. Много ме радва и той, като бели лястовици са хора като тях.

Кратко, категорично, точно и ясно, бащински. Лично на мен ми стана много мило това обръщение.

https://www.facebook.com/knews.bg/videos/738896267633570/?vh=e

# 52
  • Мнения: 39 480
E, Николката беше почти българска снаха. Даже за една бройка да иде на коля прасе в Хасково.

# 53
  • Мнения: 18 641
Малко се съмнявам Чарлз да е канил Елтън Джон, който беше на страната на Даяна при развода и панаирите там - какво се предполага, да пее "гуд бай, ингландс роуз" в чест на Чарлз и Камила ли? Не ми се вярва. По-скоро това, което Жокера предположи - не ме канят, ама аз удрям с юмрук по масата и отказвам да им стъпя.

# 54
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 065
Аз едно не мога да проумея от статус "любовница" да стигнеш до "Кралица"  е тази Камила има зверски късмет. Joy
Има късмета краля да я хареса, останалото е история...
Преди няколко века главата на Даяна щеше да хвръкне, или ако има късмет, да иде в манастир, и Камилата много бързо да е станала кралица!

# 55
  • Мнения: 3 232
Добута Камила до финала, ама Даяна ѝ взе най-ценното - престолонаследниците са с нейна кръв. Нищо, някоя внучка на Камила може да додрапа. Четох сега за някакви скандали как Камила настоявала внуците ѝ да са на първи ред на коронацията, както и че ще бъде кралица, а не кралица-консорт, много хора не били доволни. Но най ме развълнува новината, че преди няколко години замисляла развод с Чарлз, ето това щеше да е бомба. Grinning Не я харесвам. ПР-ът ѝ е много добър обаче.

# 56
  • Мнения: 648
Аз едно не мога да проумея от статус "любовница" да стигнеш до "Кралица"  е тази Камила има зверски късмет. Joy
Има късмета краля да я хареса, останалото е история...
Преди няколко века главата на Даяна щеше да хвръкне, или ако има късмет, да иде в манастир, и Камилата много бързо да е станала кралица!
Аз лично не вярвам Камила чак пък толкова да си пасва с Чарлз. По-скоро цял живот си е имала цел и се е държала, така че да е всичко от което той има нужда.

# 57
  • Мнения: 3 663
Да не ядосаме "колегите" от Темата за Кралските клюки, там Даяна е 50/50 долюбвана, мразена и коментирана!

# 58
  • Мнения: 7 864
Благодаря за темата, Кактусче!


Даммммммммм, леко нагличко е било от страна на Даяна да говори, че в брака им били трима. С това, че е било пренаселено вече съм съгласна. Grinning

Адел не беше ли отрекла поканата за коронацията?
А Ед Ш. просто има друг концерт в САЩ на следващия ден... Нещо такова ми се върти в главата, поправете ме, ако греша.

# 59
  • Мнения: 13 082
Даяна е била една много объркана жена. Манипулативна даже бих казала. Спомнете си само как се хвърля бременна по стълбите… За мен лично е болно това.

Общи условия

Активация на акаунт