Специалист при ебщай бар

  • 721
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Здравейте, пусках изследване за Ебщайн бар вирус и има леко завишени показатели за активнов в момента. При какъв лекар трябва да отида. Изпращат ме при паразитолог,но не съм сигурна дали не трябва да е имунолог. Моля някой да сподели към кого да се обърна

# 1
  • Мнения: 11 504
Инфекционист.
Лекува се трудно и после тръгнете по трънливия път на чистенето на остатъците от вируса. Холистични и не толкова холистични.

# 2
  • Мнения: 31
Ако е удобно , може ли да ми дасете повече информация. За пръв път чувам за чистене на остатъци

# 3
  • Мнения: 11 504
Първо е традиционната медицина. После нетрадиционната - например Детоксцентър ще ви изпишат добавки и билки. Може да направите преглед и лечение с тези уреди биорезонанси, търсейки такива, които имат успешни лечения. Купувате си запер, докато тестовете ви към вируса станат отрицателни. Възможно е!

# 4
  • Мнения: 31
Благодаря . Докато бях бременна пак имаше леко завишение и тогава ми изписаха Валтрекс +биозин мама, сега отново има леко завишение. Вие ли сте се лекували от него? Може ли да споделите какво ви беше изписано(чисто информативно)

# 5
  • Мнения: 11 504
Не, не съм се лекувала. Търсила съм информация за близък. И още неща имаше, но съм позабравила ...

Общи условия

Активация на акаунт