Подарък

  • 865
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 58
Искам да направя подарък на адвокат бивш прокурор но идея си нямам какво що, някакви предложения? Но да не е някаква безумна цена ха ха

# 1
  • Мнения: 12 864
Жена или мъж? До колко пари да е?

# 2
  • Мнения: 2 505
Кошница с фермерски продукти, мед и пр.

# 3
  • Мнения: 2 585
Какъв е повода на подаръка?

# 4
  • Мнения: 9 455
Бих подарила луксозен тефтер с химикалка.

# 5
  • София
  • Мнения: 13 483
Зависи от повода и от близостта с човека.
Тефтер и писалка, чанта или папка за документи, ръкавели и/или вратовръзка за мъж и ръчно рисуван копринен шал за жена, любимо по-екзотично питие, кошница с лакомства, бронзово преспапие за бюро с подходящ символ, икона.
В нашата кантора най-много ценим ежегодните подаръци за Великден и Коледа, които ни изпращат наши партньори под формата на кутии от "Дар от боговете". Всичко си хапваме с удоволствие.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 4 109
Нашият избор за екип на ЧСИ бяха ваучери за Хепи, мисля 500 лв. бяха, разделени по 100 лв. за да си ги поделят както преценят и да си хапнат със здраве за доброто, което направиха.

# 7
  • Мнения: 8
Понеже не каза до колко пари, вземи му интериорен арт панел Rhinble

# 8
  • София
  • Мнения: 1 308
Кошница с фермерски продукти, мед и пр.
Одобрявам.. може и кошница с месни и млечни продукти - особено ако е за мъж, няма как да устои на такъв подарък. Имам едно място, само от него си взимам месни изкушения, мога да препоръчам на лично съобщение - продуктите са им уникални, като домашни, правят кошници за подарък - всичко те правят.

# 9
  • Мнения: 2 585
Тези кошници тип “да ти напълня хладилника” са ми малко чудил се какво да подари…
Иначе за София за деликатеси и млечни продукти, ако все пак това е избора препоръчвам - La Maison De Katarzyna Wine & Tapas, Дар от боговете и Le petit quche

Общи условия

Активация на акаунт