Номинации за най-голяма муня (тема 6)

  • 98 499
  • 753
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 502
Sugarfree приспивам детето, а така се захилих, че малкото се ококори и ме пита дали сме вече Коледа. 😂 В болница работя, представих си нагледно докторите как са се чувствали. 😃

# 721
  • Мнения: 1 716
Ох...сега се прочетох и си дадох сметка, че съм на точното място, муня за медал. Ами аз баш поантата на историята съм пропуснала, дет се вика доказателството, че ММ се е представил като главен мунчо. Явно вече и да разказвам не ме бива, изпускам баш завръзката...

# 722
  • Мнения: 1 468
А каква е? Не ни дръжте в напрежение Grinning

# 723
  • Мнения: 1 716
А каква е? Не ни дръжте в напрежение Grinning
Grinning
Вас в напрежение за нещо, дето отдавна е минало, себе си в ступор колко точно ми се отразява ЕГН-то, а като не се гледам в огледалото съм все на 22, най-много и половина 🤣
Отивам да редактирам.
Поднасям искрени извинения на читателите и вече ще пиша само след 18-та редакция, с надеждата че ще съм отразила всички нюанси преди публикуване.

# 724
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Шугърче, колкото пъти го чета, толкова пъти с глас се смея. Добре, че няма никой около мен.
Kissing Heart

# 725
  • София-Младост
  • Мнения: 23 386
Защо? Асансьорът не е пушилня.
Не съм пушач, цигарите ме отвращават. Когато са навън не ми пречат, но в затворено простанство са ужасни.
100% Аз съм пушач, но да се пуши в асансьор е отвратително. А пък това дето позволиха в затворени помещения да си палят тези с айкос и други такива...няма такава миризма, аз също получавам главоболие.
Снощи излязох с една обица. И го видях преди , докато се гримирах и си викам, ако забравя да сложа втората, ще пиша в темата. И да, забравих. Усетих се по пътя, но викам, ми няма да я свалям, пък да не се затрие в чантата. Дано никой не е забелязал:)

# 726
  • София
  • Мнения: 8 165
Преди години беше доста модерно да се ходи с една обеца.

# 727
  • София-Младост
  • Мнения: 23 386
Преди години беше доста модерно да се ходи с една обеца.
Преди години е ключово хаха. Вързах косата, пуснах един кичур на липсващото място и така.

# 728
  • София
  • Мнения: 8 165
Нали знаеш, че модата се повтаря. Ти ще върнеш тази мода с едната обеца. Sunglasses

# 729
  • here and now
  • Мнения: 4 337
И аз съм ходила с една обеца на работа. Забелязах в края на работния ден и се убих да я търся. Прежалих я, прибрах се и гледам, че ме чака вкъщи.

# 730
  • Мнения: 3 223
И аз съм губила  обеца. Много ценна (подарък от свекърва ми Simple Smile . Ужасен ужас беше. Лазих по всички ъгли в хотелската стая, изтръсквах чаршафи и завивки. Накрая я намерих в сутиена си.

А за модите... Радвам се, че не съм ги следвала. На 50 съм сега, когато бях в гимназията, много беше модерна да ходиш с по няколко обеци на всяко ухо. На всички приятелки съм пробивала ушите, по тяхно желание. Моите не. Модите бързо отминават.

# 731
  • Мнения: 3 547
И аз съм губила  обеца. Много ценна (подарък от свекърва ми Simple Smile . Ужасен ужас беше. Лазих по всички ъгли в хотелската стая, изтръсквах чаршафи и завивки. Накрая я намерих в сутиена си.

А за модите... Радвам се, че не съм ги следвала. На 50 съм сега, когато бях в гимназията, много беше модерна да ходиш с по няколко обеци на всяко ухо. На всички приятелки съм пробивала ушите, по тяхно желание. Моите не. Модите бързо отминават.
Ха! И аз така! Намерих я там. Който има големи очи…..

# 732
  • Мнения: 443
Ха Ха, а моята обица беше в леглото. Чакаше ме там. Беше проспала деня, горката 😀. Е, аз забелязах че я няма малко преди да се прибера.
И аз съм пробивала уши на съученички. На едната даже и  го пробих в час. Тя не гъкна 😀.

# 733
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 761
Вас обица ви е чакала вкъщи, а мен леща. Нося лещи и сутринта съответно ги слагам. Обаче предната вечер се бях прибрала от командировка много късно и историята е следната : прибирам се в 23ч и се почва багаж в пералнята, вечеря, къпане. Тук става интересно - понеже съм с дълга коса сапунисвам наведена надолу. Навела съм се, пресягам се и взимам тубичка, стискам и сапунисвам. По едно време се усещам, че този шампоан мирише на душ гела..... Мия бързо, за да намаля щетите но в бързината ми влиза сапун в очите(в двете...цирк), със затворени очи продължавам да опипвам и вече спокойна слагам шампоан.... пак се оказа душ гел! Полудях, косата се заплете, стана на гнездо, нито балсам , нито маска спасява положението. Бясна и уморена излизам от банята. ММ ме пита защо сама си говоря?! 🙄
На сутринта полу заспала слагам лещите и към обяд усещам, че не виждам добре. Обаче има разлика от -1,75 между очите нали и не мога да фокусирам дали имам леща в дясното око. Joy пълен ужас е, казвам ви. Добре, че мм шофираше този ден. Естествено като се прибрах намерих самотната леща паднала на тоалетката. Увно умело съм си бъркала в окото, но без леща. Joy

# 734
  • Мнения: 13 586
Ужас... Окончателно се убедих че изборът да си нося очилата и да не пипвам лещи е правилен. Като се знам, сигурно доста често бих имала някакви такива ситуации с тях, а дори и не подозирах че може да не се усеща сложена ли е лещата или не...

Общи условия

Активация на акаунт