Ламиниране на мигли и вежди

  • 1 535
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 671
Привет, четох старата тема и реших да пиша, но ми излезна съобщение, че е препоръчително да се направи нова, понеже старата има над 120 дни затишие…😳

Проверили ли сте ламиниране и боядисване на вежди?

На миглите винаги ли ги боядисват или само извиват?!
Доволни ли сте от извиването на мигли и може ли да се слага спирала след това?!💌📮

# 1
  • INFJ
  • Мнения: 9 441
Веждите не давам да ми пипат, но мигли съм ламинирала. Мислих, че боядисването е част от процедурата (ако клиента го иска), но явно има някои, които го таксуват като отделна услуга.
Винаги искам да ми се направи лека, естествена извивка, не съм фен на силно подвигнатите/извити мигли. Боядисвам ги в черно, защото моите са руси и не се виждат. Joy
Може да се слага спирала, да. Издържат около месец/месец и нещо (боята по-кратко), после започват да стават "рошави" и е време да се повтори процедурата.

# 2
  • SF
  • Мнения: 21 391
Всяка мигла има живот от 1 до 3 месеца максимум, в зависимост от хормоните, жлезите, омазняването, метаболизма.
Около 1/3 от миглите ви ще паднат в рамките на 2-3-4 седмици, а 10% още на първата седмица  и на тяхно място ще тръгнат нови, които няма да са ламинирани. Оттам и тази "рошавост", която става видима на третата, четвъртата седмица.
Боядисването е по желание и е отделна процедура. Не е скъпа, но е със същата продължителност. Новите ви миглички, които са били в зародиш или съвсем късички по време на процедурата, си израстват със собствения цвят и на първия месец разликата в цвета вече е видима. В самото начало не.

# 3
  • Мнения: 1 671
Днес ходих, ами не е кой знае какво
Дамата, която ми ги прави беше с ламинирани и доста извити без спирала и си казах “Уау”. Моите супер леко са извити, даже ми паднаха, докато се прибера, почти не виждам разлика
Веждите стават по рошави и формата ми е по голяма…
😳

Общи условия

Активация на акаунт