Въпроси за TBI Bank

  • 46 791
  • 1 149
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 13 437
Аз се опитах да го пробвам колкото да го видя поне, но все нещо не беше наред и го зарязах че на ми се разправяше повече. В града където съм имат точно един офис, мога да стигна там половин час преди да затворят и съответно има и навалица... бързо реших че не ми трябва толкова.
А съпортът им по телефона вече всички сме видяли каква трагедия е.

# 76
  • Мнения: 594
Здравейте, искам да попитам има ли начин да си изтрия старите съобщения в приложението?

# 77
  • Мнения: 54 816
Досега имах съобщение в камбанката само за движения по Неон, от този месец и по други сметки. Заплата получавам по друга сметка, която ми откриха за ДК преди НГ, но после се оказа, че не работи с Неон, която ще е Виза. Та за нея досега нямаше "кацнаха", този месец за пръв път. Simple Smile

# 78
  • Мнения: 13 437
При мен за пръв път получавам лихва, сметката ми е открита в началото на май но за него не са ми превеждали. Явно само за цял месец са го предвидили, знам ли ги.
В касичката отидоха - това за статистиката, че нали имаше писано че не е при всички там.

# 79
  • Мнения: 1 079
При мен за пръв път получавам лихва, сметката ми е открита в началото на май но за него не са ми превеждали. Явно само за цял месец са го предвидили, знам ли ги.
В касичката отидоха - това за статистиката, че нали имаше писано че не е при всички там.

При мен. "Кацат" в НЕОН-а. И вчера лихвата по НЕОНа - пак там се приземиха.

Здравейте, искам да попитам има ли начин да си изтрия старите съобщения в приложението?
Че те не се ли изтриват автоматично, след затваряне. Аз пък на това се дразнех, че преди пишех в чата, и после на другия ден търся да го копирам - нищо няма ...

# 80
  • Мнения: 54 816
Питането явно е за камбанката. Не знам как се трият от там.

натка, ако е била минимална сумата, може би затова нямаш лихва за май месец.
Аз имах за първия месец, хем за дни, но имах вкарани 1000 лв. Стотинки беше, но имаше.

# 81
  • Мнения: 13 437
Не беше малка сумата, през по-голямата част на май са били дори над 2000лв в сметката ми. Не че ще обеднея с тия 3лв и нещо, но се опитвам да хвана някаква логика в цялата работа Grinning
Забравих за това като ходих до офиса им, а с тия сладури по телефона не мисля и да се опитвам да изясня каквото и да е.

# 82
  • Мнения: 54 816
Пиши им, да видят защо нямаш. Не е за пълен месец, колкото дни - толкова.

# 83
  • Мнения: 2
Привет.
Изгодно е да държиш парите си в TBI / Neon debit card (заради лихвата и повечето теглене от терминал), но прехвърляш в Revolut, за да пазаруваш в чужбина да речем, така ли?
С TBI пластиката може ли от евровата сметка в чужбина (ЕС)?

# 84
  • Мнения: 69 201
От 17.07 спират уеб банкирането. Остава само приложението.

Получих по Viber от тях съобщението.

Аз нищо не получих. А го имам....

# 85
  • Мнения: 5 313
От 17.07 спират уеб банкирането. Остава само приложението.

Получих по Viber от тях съобщението.

Аз нищо не получих. А го имам....
При TBI Bank нещата се случват бааавно.... И MasterCard спират от половин година, но чак преди няколко дена я деактивираха. И старото онлайн банкиване щяха да го спират още мината година през ноември, но още е работи.

# 86
  • Мнения: 69 201
Имам още онлайн, пише до 3.09...

# 87
  • Мнения: 54 816
Аз съм го отказала сама, не съм влизала с месеци, откакто ми дублираха едно плащане на битова сметка през банкирането.
Само приложението ползвам.

# 88
  • Мнения: 69 201
Е аз на депозит кво да му местя, гледам само...

# 89
  • Мнения: 54 816
Депозит може да си захранваш сама, от друга сметка. Местене, в какъв смисъл?

Общи условия

Активация на акаунт