Налага се да пия Бета-блокер

  • 1 599
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 54 656
Половин месец е малко. Билкови продукти се пият продължително време, а при нужда постоянно.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 038
Направете и друга консултация, обяснете съображенията си относно ББ. Има лекарства за ускорен пулс, които не са ББ. На мен ми изписаха Корлентор.

# 17
  • Мнения: 902
Това 80-90 за през лятото защо да е много?

# 18
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 472
Аз съм с ниско кръвно и ускорен пулс. Бях на 33 когато го открих след като дълго време не се чувствах добре. Първо отидох на ендокринолог - щитовидните ми хормони и инсулина бяха в норма. Лекарката ми изписа Конкор, след него и Беталок зок но при мен бяха с минимален ефект. Отидох при кардиоложката на майка ми- последва холтер, и ехокардиография, сърцето здраво.  Изписа ми Корлентор. От пулс към 140 у/м за няколко месеца спадна до 75...чувствах се като нов човек. Запомних думите, които ми каза кардиоложката "това сърце много се е разбързало и трябва да го забавим, иначе ако продължи така неизбежно ще се увреди и тогава ще трябва да пиеш не по една таблетка, а няколко от различни видове и ще се чувстваш по-зле от сега"  По онова време детето ми беше на 6 и при мисълта че трябва да съм здрава за да го отгледам изобщо не съм се колебала. Неразумно е да се плашите от един безобиден бетаблокер, при положение какво може да ви се случи  без него.
От тогава минаха 14г. и все още съм с ниско кръвно, особено в това топло време пада още, днес почти припаднах с 80/52.  През годините съм правила опит да  спра лекарството, но на десетия ден пулса ми отново тръгна нагоре. Та пия си хапчето и не го мисля.

Общи условия

Активация на акаунт