Игра на топло и студено

  • 14 740
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 217
Хаха.. представям си аз ако получа предложение да го поствам в Инстаграм...ама че позьорщина

# 286
  • Мнения: 2 249
Хаха.. представям си аз ако получа предложение да го поствам в Инстаграм...ама че позьорщина
Тигана на огъня...

# 287
  • Мнения: 1 456
Ем то целия фейсбук е това, позьорщина Simple Smile Всеки може да се представя за какъвто не е.

# 288
  • Мнения: 9 827
Ем то целия фейсбук е това, позьорщина Simple Smile Всеки може да се представя за какъвто не е.
Моят “целият” не е. Ако беше щях да се замисля какво хора съм допуснала в кръга си.

# 289
  • Варна
  • Мнения: 1 026
Не ми се четат 20страници, но авторката какво е правила 1 седмица ? Писала ли му е ? Ходенето на среща и бъдещето се прави от двама.
Ако тя не го е търсила и той също, няма как да стане.

# 290
  • Мнения: 1 867
Аз пък не виждам нищо лошо човек да се похвали с годежа си. Да се похвали, че е сгоден, обичан, щастлив, пръстенът му е много хубав, мечтата му да се ожени се сбъдва, предлагащият се е постарал с място, украса и т.н. И между другото за някои хора наистина е изненада. Да, снимката от първо лице на ръката с пръстена е постфактум, но аз съм присъствала на изненадващ годеж, уж приятелска екскурзия, а пък мъжът падна на коляно. Снимките, които околните направихме, си бяха автентични.

# 291
  • Мнения: 3 769
100% е сигурно,  че ще се снимам с Ферарито на шефа, хахаха. Тези от ФБ, които ме познават, са наясно, че е колата на шефа, останалите да си развиват теории, не ме касае. На всичкото отгоре годежният ми пръстен ми беше на корицата чак до сватбата и то на преклонните ми 45+ години. Като цяло, с годините спира да те вълнува кой какво може да си мисли, включително загадъчния ухажор на авторката. Не си губя вече времето с излишни вълнения.

# 292
  • Мнения: 1 175
Който, както го разбира. Хората са различни.
Не би ми донесло удоволствие да се снимам с чужди коли, не разбирам и какво послание носят тези снимки...
Ако някой ме беше снимал, когато мъжът ми официално ми предложи с пръстен, щях да му изтрия снимката. Това е много лично преживяване. Плюс, че бяхме запотени и одърпани, защото качвахме на един преход. Предпочитам да нося спомена от гледката и емоцията от предложението, отколкото да се видя как съм се опулила в туристически екип. 😂😂😂

Всеки може да си поства, каквото иска и никой не го касае това. Заради тези с баниците, компотите и туршиите обаче(бълват всеки ден снимки на тави и буркани), изпуснах не едно събитие, на което исках да отида. Задръстват фейса с едни и същи неща и не можеш да прегледаш всичко.

# 293
  • Мнения: 19 182
Когато спреш да разглеждаш снимки на определени потребители, които качват баници и компоти, и ти излизат във фийда фейсбук спира да ти ги предлага.

Не при всички предложения за брак участниците са раздърпани и запотени, все едно са се борили със Станка Златева на селския панаир, така че защо да не снимат предложението или да не позволят на други хора да ги снимат. То е ясно, че ако правиш предложение за брак публично, пред един куп непознато, надали считаш, че това е прекалено интимен момент, който не може да бъде споделен с други хора. Пък и в края на краищата, фб е за това, да споделяш с други хора, ти определяш кои, различни неща.

# 294
  • Мнения: 18 669
Да, точно - колкото повече снимки и публикации на сърчица, кафенца, баници и туршии отваряте, толкова повече подобно съдържание ви предлага фб. Отделно имате опции за заглушаване на потребителя за определен период, за спиране на следването - без отсреща да разберат това, ако смятате, че е проблем.
Общо взето ФБ е както си го направиш.

# 295
  • Мнения: 5 499
И в моя фейс няма нито едно кафенце. Отследвала съм най-активните кафепийци още преди години, останалите не ми ги предлага. Виждам само неща, които ме интересуват.

Общи условия

Активация на акаунт