Отговори
# 555
  • Мнения: 5 280
Aras Bulut İynemli, изповед от Buse Meral
Бусе Мерал, една от видните звезди на младото поколение, която се появи пред публиката с телевизионния сериал Gaddar, даде живот на Fikriye, силна жена, във филма "Cadı"(„Вещицата“), в който тя сподели главната роля с Furkan Andıç.
Бусе Мерал засне първия филм в кариерата си и изигра главната роля с Фуркан Андъч във филма „Вещицата“, адаптиран към киното от Ерман Бостан по едноименния роман на Хюсейн Рахми Гюрпънар . Тези дни има напрегнати дни в личния живот на младата звезда, която играе Лейла в сериала Gaddar. Бусе Мерал започна да излиза с Арас Булут Ийнемли, с когото се сближиха в Чешме миналата ваканция.
Бусе Мерал, една от дуото, която все още не е направила изявление за връзката си, бе попитана в YouTube канала на Birsen Altuntaş , където тя беше гост с партньора си за филма: „Какъв период преживявате в любовния си живот? " „Добре, всичко е много приятно в момента... Щастлива съм“, каза тя на въпроса.


Furkan Andıç и Buse Meral, главните актьори във филма Witch: Заснехме филм, който ще добави стойност към киното


# 556
  • Мнения: 7 148
Биркан Сокуллу на корицата на юбилейния майски брой на Elle - 25 години.



# 557
  • Мнения: 5 688
Здравейте, момичета! Hug
Вчера е бил последният снимачен ден на "Жар птици". Има много снимки и клипове, само една обща поставям тук, ще намерите нашия Бурак.



Бяха много задружен екип и  има прегръдки  и сълзи в този последни дни заедно. И на мен ми е мъчно, ще ми липсват въпреки залитанията на сценаристите през втория сезон. Сериал с много силни послания. Heart



И- значи за  нашия колега Бурак Тозкопаран може да очакваме новини за друг проект. Blush Дано е толкова качествен. Ако пък е и исторически- ще съм много доволна. Blush

# 558
  • Мнения: 7 148
Ебру на Рождения ден на Джем Карджъ

Да ни е жив и здрав, и да ни радва с още много проекти

Дрескода на партито е бяло

# 559
  • Мнения: 5 280


https://twitter.com/i/status/1786678189944717531

Кратък репортаж на Ебру и Джеди от вчера вечерта, след партито за рождения ден на Джем Карджъ се появи в мрежата:

Журналист: Имате ли планове за лятото? Къде смятате да почивате? През цялото време си почивате.
Ебру: През цялото време? Ние можем.
Джеди: Върнахме се преди няколко седмици, така че не няма планове.
Ебру: Докато правим бизнес.
Журналист: Питам за Турция. Можете да отидете до Бодрум или Чешме.
Ебру: Вярно, сега нямаме планове, все ще ни хванете на почивка.
Журналист: Исках да попитам едно последно нещо. Наскоро се появи новина, че сте бременна. Бих искал да чуя истината от вас.
Ебру: Много е странно да задавате този въпрос всеки път. Ако това се случи, първо семейството ни ще разбере, а след това ще ви уведомим, тъй като сме принудени да го направим. Казвах, че още не съм бременна. Уморена съм от тези въпроси.
Журналист: Искаш ли деца в момента?
Ебру: Ако имаме планове, определено няма да ги споделим с вас. Лични са все пак.

# 560
  • Мнения: 5 688
Тия журналисти нормални ли са изобщо?! Браво на Ебру за отговорите!

Джаки, а на тебе- благодаря за превода! Hug

Още една снимка на комисар Барбарос от последния снимачен ден. Тук е с един от малките актьори, които пресъздаваха образите на жар птиците в детството.



Ех, ще ми липсват и комисаря, и жар птиците.Heart

# 561
# 562
  • Мнения: 528
Честит ВЕЛИКДЕН скъпи момичета, да сме здрави и благословени Heart Exl


Искрено се посмях с интервюто на Ебру, нима е възможно журналята да минат без някой от дежурните въпроси..... в случая за бременност..... Никакво въображение и креативност.... По ми е интересно да каже има ли вероятност да я гледаме в следващия тв сезон, изключая  3-тия сезон на "Принц"-а. Колкото и да ми е забавно да я гледам там, краткото и присъствие в образа на Ксилия в епизоди с продължителност 45мин и то не във всеки не ми е достатъчно. Между впрочем тринадесета серия беше доста весела, особено в частта със завръщането на Анархия. Не съм гледала 1-ви сезон, та ми се разясниха някой тесни връзки и взаимоотношения в кралското семейство на Бонгомия.

Жалко за безславно приключилия сериал на Акън, видя се че лятната поредица "капят като круши"  продължи и с есенно-пролетните, и после иди се чуди защо някой актьори предпочитат да си избират проекти за платформите или залитат в исторически жанр. Един Бурак Йозчивит след 5 сезона сигурно вече направо се е сраснал с образа на Осман, добре направи и Емре бей, в избора си след приключване на лятното дизи. Хем ще трупа опит, хем сигурен ангажимент в дългосрочен план.

Онче какво стана с турско-иранската продукция с участието на доста известни турски имена Мевляна?, излезе ли в крайна сметка, има ли го някъде с прилично качество или ще трябва да се почака?

# 563
  • Мнения: 5 688
Честит празник, момичета! Heart Здраве и благодат за всички! Flowers Four Leaf Clover

Даниела, излезе в Иран "Опияняваща любов", да. И то с доста добри резултати, били са рекорди по продажби. Въпросът е кога ще го покажат в Турция, че евентуално след някой и друг месец да излезе с някакви субтитри. Blush

# 564
  • Мнения: 7 148


Ето кратък преразказ на частта, която не е била преведена

"Стана достъпен нов репортаж на Ебру и Джеди от вчерашния рожден ден на Джем Карджи.

Ебру и Джедай, които се върнаха от Америка преди няколко дни, казаха, че не планират да се преместят напълно в Съединените щати, тъй като Ебру не възнамерява да напуска работата си.

Актрисата каза още, че умишлено е пропуснала този сезон, защото няма подходящ проект, всички сериали са подобни един на друг, така че планира да се върне на екраните през новия сезон. Ебру добави още, че ще следи сериала “Бахар”, който се превърна в един от най-високо оценените проекти този сезон, и пожела същия добър сериал и на други канали."




Пуснаха в YouTube цялото интервю, има и автоматичен превод



Изобщо няма да се учудя Ебрушка да премине да снима само за платформи. ТВ сериалите ама изобщо не са сигурни. Сценаристите се изчерпаха, а и нещо не могат в скоро време много успешно да нацелват вкуса на турския зрител, а с тази инфлация телевизиите изобщо не чакат да видят дали няма да си вдигнат рейтингите, режат още на 2-3 епизода.

За "Опияняваща любов" и аз проверявам понякога дали го има качен някъде, но засега не. Чакам и "Вещицата" на Бусе, и той тръгна добре в Турските кина, но ще си почакаме и то май доста.
За "Джентълмен" също нищо не се чува, а всеки месец се надявам да го пуснат.

# 565
  • Мнения: 7 148
Нова снимка от Ебру Шахин, Бурак Тозкопаран, Айдън Таш и мениджърът Абдула Булут.



Новия фраг на Принц



Момичета, загледах Бахар и много ми хареса, препоръчвам.

Сера Кутлубей/Азра от Вятъра можете да я гледате по БГ ТВ в сериала "Доброта" и онлайн в Перлите

# 566
  • Мнения: 5 688
Цвети, и аз загледах "Бахар", споделям мнението ти. Blush

Нашият симпатичен колега Емре Бей май ще се засели задълго в "Основанието Осман". Следващият шести сезон основен герой ще е отново Бурак Озчевит- Осман, а в края му и оттам нататък започва ерата на сина му Орхан, т.е. Емре.



Значи скоро да не го очакваме в друг проект, жалко. Аз нали не гледам "Осман", затова съжалявам. Grinning За Емре може би е добре, но не повече от 1-2 сезона.

# 567
  • Мнения: 7 148
Онче, аз съм свършила 3-ти епизод и отивам на 4-ти на Бахар. Определено мъжът й и свекърва й са най-отвратителните хора, дори любовницата не ме дразни толкова за момента, не че я харесвам, но се държи като жена, която очаква да й се даде това което й е обещано.. Обаче пък има деца като слънца, дъщеря й като всяка тийнейджърка проявява малко капризи, но и тя е много добро дете, а за Азис какво да кажа, всяка майка да има такъв син. Направо се влюбих в другия доктор Еврен и приятелката й. Оставам с впечатление, че Еврен е незаконен син на бащата на Тимур(мъжа й). Майка й бе толкова трогателна, когато се молеше братовчед й да й стане донор. Абе изобщо прекрасен сериал, за живота като цяло.

Последна редакция: вт, 07 май 2024, 15:45 от cvetansk

# 568
  • Мнения: 5 688
Цвети,  и аз офтопик Blush, само нещо да кажа
Скрит текст:
- сестрата на  Еврен е била любовница на бащата на Тимур. Имаше една сцена, сигурно по-нататък, Еврен плачеше за кака си. Майката на Тимур я блъсна по стълбите и тя почина с нероденото си бебе

# 569
  • Мнения: 7 148
Това е още по-гадно и от това, което си мислех.
Онче, те патроните като не ни предоставят нови сериали, ще се преориентираме към други. И за да не са ни офтопик коментарите за новата тема ще го вкарам в заглавието, а и втори сезон ще има...

Снимки от предстоящия епизод на Принц тази вечер



Общи условия

Активация на акаунт