Кралски работи и клюки - септември 2023

  • 78 097
  • 1 102
  •   1
Отговори
# 1 080
  • Мнения: 596

Това е една от най-любимите ми нейни шапки, а и визия, има онзи блясък  и шик, който носи Грейс Кели.

С този аутфит винаги ми напомня за Мери Попинз / това ми беше една от любимит книжки като малка / .
И на мен ми е любима. Кройката на този костюм много отива на фигурата на Кейт, а брошката и обиците са страхотни.

Последна редакция: пт, 29 сеп 2023, 22:58 от gala66

# 1 081
  • Мнения: 4 156
Беше потвърдено, че Катрин, принцесата на Уелс, няма да присъства на Earthshot с принц Уилям в Сингапур, тъй като принц Джордж има изпити тази седмица и тя иска да си е вкъщи, за да го подкрепя.

Изпитите са свързани с приема му в колежа Итън.

Страхотно е, че децата им са приоритет номер 1.  Искат да създадат качествени личности и да избягат от досегашния модел, което всъщност би било и в полза на бъдещето на монархията.

Последна редакция: пт, 29 сеп 2023, 17:20 от Tinо

# 1 082
  • Мнения: 10 919
Страхотни тиари на Мери. Всички до една ми харесват.
Твоята любима, Давиз, наистина е прекрасна.

Кога точно ще е приемът? Май не видях дата.

# 1 083
  • София
  • Мнения: 10 030
На 15 октомври, на самия му рожден ден Simple Smile - горкият сигурно иска да отиде на бар с приятели, а ще трябва да се конти и да бъде принц Joy

Последна редакция: пт, 29 сеп 2023, 18:19 от Lana

# 1 084
  • Някъде там
  • Мнения: 16 196
Лана 🤣🤣🤣. Не четеш внимателно. Приема е от 17 часа.
Мислиш ли че ще пропуснат бара?
Все тиари и бални рокли ще отидат, ако питаш мен.😀
На Ингрид не го пропуснаха, а тук ще е основно младежки приема.
Чакам да видя Киара къде ще стои аз.

# 1 085
  • София
  • Мнения: 10 030
Ех, защо не съм поканена Simple Smile

Много яка снимка, откриване на Hollandse Kust Zuid Wind Farm, много подходящо е разрошен ВА Joy

Още снимки https://www.anpfoto.nl/search.pp?eventid=7756230

# 1 086
  • Мнения: X
Принцът на Уелс днес на посещение в базираната в Суиндън благотворителна организация „BEST - Be A Better“.

# 1 087
  • Някъде там
  • Мнения: 16 196
Лана, да се самопоканим ?Ако не на приема, поне след него ?😉😀

Ооо толкова харесвам традиционни носии.. Страхотна Ингрид. Красива носия за красиво момиче.
Скрит текст:
 
Когато през януари миналата година принцеса Ингрид Александра навърши 18 години, община Норе ог Увдал ѝ подари бунад по неин избор. Тя избра Numedalsbunad и тази седмица той най-накрая беше завършен. По този повод шивачката Гунхилд Аасен и кметът на Норе ог Увдал Ян Гауте
Бьерке, посетиха кралския дворец, за да предадат бунада на принцесата.
Принцеса Ингрид Александра беше усмихната, когато посрещна дуото в кабинета си в
Кралския дворец.
О, боже, колко зашеметяващо изглежда Ингрид в новия си бунад! - Принцесата е много обикновена и мила. Срещах я няколко пъти по време на процеса на изработване на бунада и за мен беше чест да бъда поканена в Кралския дворец. Наистина имаме прекрасна и красива принцеса,
казва Гунхилд.
 

# 1 088
  • При семейството си
  • Мнения: 6 637
Ехаа, Кейт и тя вече има завидна колекция от шапки и някои страхотни визии.

# 1 089
  • Мнения: 5 007
Хахаха, много е готина снимката с Вилем Joy Joy
Какви мили думи за принцеса Ингрид. В действителност изглежда като много мило и скромно момиче. Кристиян какви ли кралски подаръци ще получи Joy

# 1 090
  • Мнения: 16 876
Дори бъдещият крал ще трябва да държи изпити? Другите деца дали и те ще се насочат към Итън?
Беше потвърдено, че Катрин, принцесата на Уелс, няма да присъства на Earthshot с принц Уилям в Сингапур, тъй като принц Джордж има изпити тази седмица и тя иска да си е вкъщи, за да го подкрепя.

Изпитите са свързани с приема му в колежа Итън.

Страхотно е, че децата им са приоритет номер 1.  Искат да създадат качествени личности и да избягат от досегашния модел, което всъщност би било и в полза на бъдещето на монархията.

# 1 091
  • Мнения: X
Негово Величество Кралят помага в управлението на подводен ROV (дистанционно управлявано превозно средство) по време на днешното си посещение в Глобалния подводен център в Абърдийн, Шотландия.



# 1 092
  • Някъде там
  • Мнения: 16 196
Хахаха, много е готина снимката с Вилем Joy Joy
Какви мили думи за принцеса Ингрид. В действителност изглежда като много мило и скромно момиче. Кристиян какви ли кралски подаръци ще получи Joy
Картини 🤣🤣🤣🤣🤣
Ще видим. Със сигурност ще покажат по важните.
Винаги коментарите които съм чела за нея са били много мили и хората казват че е много земна и чистосърдечна. То и ѝ личи.
Да видим дали ще е с нова тиара на приема. Видяхме че Амалия вече носи две различни. Тя е носила само една.
Много миличка снимка.

# 1 093
  • Мнения: 226
Мафалда на ревю "Loewe", на което представят колекцията си за пролет/лято 2024. Ревюто е част от Седмицата на модата в Париж.




Доня София е присъствала на честването на петата годишнина на фондация "Casa de México".



# 1 094
  • Мнения: X
Група млади хора от BEST - Be A Better You са щастливи да видят селфитата си с принц Уилям.

Общи условия

Активация на акаунт