Отговори
# 135
  • Мнения: 23 184
аса, и аз си пазя дрехи, любими няма как да махна.Повечето са си класика и им се радвам с годиниНе обичам да изхвърлям.А и модата се върти, факт.

# 136
  • София
  • Мнения: 3 694
Аз съм тежък случай. Големия се изнесе преди 5 години и стаята му съм я превърнала, не в гардеробна, а в някакъв склад. Но и в хаоса вътре си има ред. В един ъгъл са вехтите дрехи пакетирани, за работни на вилата. Тях периодично подменям и изхвърлям. Но другите, които ползвам в момента са на видимо място на щендер. Сигурно има 100 закачалки. Други са в пакети от Икея с ципове. В кутиите с обувки, слагам където мога и по 2 чифта. Гардероба голям четирикрилен е фул. Правя си труда веднъж в годината да го извадя, да разгледам и премеря, отново да подредя и да го затворя. И всичко ми трябва или може да ми влезе в употреба. Бръмбарите в главата ми са много. Ако трябва да се местя и изнасям - незнам просто. А има такава вероятност. Добре, че другите двама ме търпят.
Имам си и ъгъл с играчки. Пазя им още Лего-то - с килограми. И количките на Мачбокс, Гормити, карти Ю-ги о и тем подобни - детството им. Отново пакетирани. Ку-ку съм си Smile.

Последна редакция: пт, 29 сеп 2023, 22:23 от asa

# 137
  • Мнения: 2 114
ДХЗ, Прекрасно тяло. Мога само да предполагам, колко леко се облича такова тяло елегантно. Много ми хареса израза, че модата не те влече след себе си.

При мен са усилия, за да изглеждам прилично и това доста ме демотивира.
Онзи ден не успях с ревизията, сега продължавам, гардеробите се съпротивляват, държат си съкровищата : ) ( липсва намигащото човече ). Ако си с нехармонична фигура съчетаването е от огромно значение, а това означава време за пробване вкъщи и усилия.
 Старите дрехи, особено от миналия век, са с истински тъкани, новите вече са с доста рециклирани. Дори само това трябва да попридържи мераците за хвърляне.

# 138
  • Варна
  • Мнения: 2 760

При мен са усилия, за да изглеждам прилично и това доста ме демотивира.

.... Ако си с нехармонична фигура съчетаването е от огромно значение, а това означава време за пробване вкъщи и усилия.

+1

# 139
  • Мнения: 7 429
Уважавам дамите, които поддържат постоянно тегло през годините. И аз съм от тях. Дрехи излишни не държа, не ги ли нося отиват в контейнера. Не продавам, не подарявам, нямам сантимент.

# 140
  • Мнения: 2 114
Явно не възприемаш нищо като нападение и няма нужда да трупаш мазнинки, че да те пазят Simple Smile.
Една от версиите.

Не знам дали мога да уважавам човек, че му се е паднал ген, природа, вродена енергия и пр., но е удоволствие за мен да гледам хармонична телесно и добре сложена жена. А ако има към това и ум, остроумие и съобразителност - прекрасен природен екземппляр.
Винаги се възхищавам на такива жени.

Познавам жени, които имат железна дисциплина и цял живот живеят в лишения.  Много им се възхищавам на усилията. Не са дебели, успяват да се поддържат, но не изглежда да имат онова излъчване и да носят онази естствена хармония, която имат тези природно стройните.

# 141
  • Мнения: 10 024
Трябва да преследваме щастието, всеки както го намира. Не бъдете сухарки, поживейте малко, стига с тия килограми! 
Спокойствието не идва от стройността, а от много фактори, най-вече добра, позитивна, нетоксична среда.

Сиска, да можеше да се видиш през моите очи, щеше да са захласнеш от възхищение. Аз съм много дисциплиниран човек, но на твоя спартански строг режим бих се споминала.

Възхищавам се на жените които не спират да се развиват, учат нови неща, чужди езици, и имат хъс и жажда за живот.

# 142
  • Мнения: 9 817
Привет на всички! Видях чудни снимки от красиви места. С нетърпение очаквам тези на Дез скоро.
Две от мен за ценители на качествените питиета 🙃 Първият в света бутик на Glemorangie.
Скрит текст:


# 143
  • София
  • Мнения: 38 811
Аз в момента пренасям дрехи. Т.е. изнасям се. Мога и с много по-малко, се оказа.

# 144
  • Бостън
  • Мнения: 13 623
Познавам жени, които имат железна дисциплина и цял живот живеят в лишения.  Много им се възхищавам на усилията. Не са дебели, успяват да се поддържат, но не изглежда да имат онова излъчване и да носят онази естствена хармония, която имат тези природно стройните.
Аз съм от тези Wink Излъчване и хармония придобивам само след бутилка просеко и някои други по-нецензурни практики... щерката вика, че съм била "intense" по въпроса, мда.

Успях да мерна вчера DX3 и Марунка, прекрасни и много различни в моите очи!

Националните паркове във югозапада на САЩ са абсолютно невероятно извънземни и приказни места! Друго измерение, за мен беше неописуемо изживяване и бих се връщала многократно!

Сис, мисля, че бориш естествената си конституция.

И аз като АСА съм окупирала спалнята за гости и съм я превърнала в будоар/склад.

Имам нови обувки и съм зла, защото хем са ми ретро и фън и ми харесват, хем са ми с 1/4 номер по-малки, отколкото ми се иска т.е. те са ми точен номер, но ги искам по-големи и се чудя занимава ли ми се със връщане, етц.
Скрит текст:
... глася ги за флеър дънки и широки/дълги палацо панталони... тъмносини набук клогс Wink
Снимката е от нета:


Като казах парковете... (снимките са мои, моля, не ги цитирайте!)
Скрит текст:
...

Последна редакция: нд, 01 окт 2023, 14:51 от Agent Provocateur

# 145
  • София
  • Мнения: 38 811
Така се получи че един месец ядях малко, спях малко, ходех като кон. Не бях виждала кантар. Оня ден се качих на кантара - едно кило нагоре! Ай сиктир! Отидох на ресторант. 😅

# 146
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 068
И аз тъй-глад, ограничения и накрая на горе.Ама вече не ми пука.И 70 кила си се харесвам.Като се облека като хората не ми личат(нисичка съм,има-няма 162/3,а втората бременност ми разказа играта и сега ми е по-важно да съм здрава, отколкото слаба -при мен двете явно не вървят ръка за ръка).

# 147
  • Sofia
  • Мнения: 7 021
Скрит текст:
Трябва да преследваме щастието, всеки както го намира. Не бъдете сухарки, поживейте малко, стига с тия килограми! 
Спокойствието не идва от стройността, а от много фактори, най-вече добра, позитивна, нетоксична среда.

Сиска, да можеше да се видиш през моите очи, щеше да са захласнеш от възхищение. Аз съм много дисциплиниран човек, но на твоя спартански строг режим бих се споминала.

Възхищавам се на жените които не спират да се развиват, учат нови неща, чужди езици, и имат хъс и жажда за живот.

Дез, много си права!
Никога в живота ми не съм била толкова балансирана, обичана и уверена, както сега,  въпреки,  че не съм в най-добрата си форма, а в младежките години бях head turner..... На зряла възраст проумях, че няма нужда да съм съвършена, за да ме обожава някой. Затова се наслаждавам на вино, шоколад и други вредни удоволствия.
Започнах и курс по програмиране . Grinning

# 148
  • Мнения: 3 648
Агент, невероятни фотки правиш! Обувките са чудни, аз бих ги сменила ако няма да ги нося с кеф. За гена да кажа: злоядо дете, много кльощава до средата на 30те. И понеже съм телец и умирам за всичко хубаво в този живот, без да разбера как, от 50 кила станах 70. И въпреки добрия ген се оказах в групата на ограничаващите се. Разликата към днешна дата е, че пак внимавам, но не се вторачвам. Е не съм хърбалет, но с подходящите дрехи съм прилично слабичка. Като Сиска никога повече няма да съм, но и в графа пищна няма да вляза. Карен го е написала много добре.  Довечера отивам на фирмена вечеря. Ще сложа онази синя тийн рокля, удобни сандали и ще гълтам корема докато не седна на масата. По ми е важно, че ще разпусна в съботната вечер в компанията на колегите си (ние сме страхотен тийм и се забавляваме всеки път) Хубави почивни дни на всички мацки в темата. Heart

# 149
  • Мнения: 23 184
Супер снимки и обувки( имам едно сабо, дето му се чудя вече 20г и си стои, да взема да го поднося, ама ходя като патица с него 😅)
Много искам някой ден да стигна до Щатите, такива красоти трябва да се видят.
Аз съм категория пищна- винаги съм била, само дето стегната.Спортувала съм винаги, но съм имала драма с килограмите ако се храня през просото.Сега малко съм се отпуснала и веднага си личи.🙄😅

Последна редакция: сб, 30 сеп 2023, 21:02 от ДХ3

Общи условия

Активация на акаунт