🎄 Коледни подаръци 2023/2024 🎄

  • 104 145
  • 1 127
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 840
Хоп и аз тук. Мерси за темата ☺️☺️☺️Започнах да се заглеждам и трупам

# 31
  • София
  • Мнения: 23 041
От темата разбирам, че не съм единствената, която трупа от рано. 🤣

# 32
  • София
  • Мнения: 39 823
От темата разбирам, че не съм единствената, която трупа от рано. 🤣
Не си Simple Smile Аз започвам от рано и до Коледа все има какво да добавя Simple Smile
Миналата Коледа забравих календарите на децата Joy Дъщеря ми си пази календара от по-миналата година. Питам я къде ѝ е календара за 23та. "Ами нямам", "Ама аз ги направих"... но съм забравила да им ги подаря Joy

Купих им шапки с мърдащи уши Joy Дано ги харесат.

Аз май утре ще получа коледен подарък Joy Да видим дали ще ми измислят нещо за Коледа.

# 33
  • гр. София
  • Мнения: 4 787
Като чета всички колко са ентусиазирани за Коледа ....май само аз не съм. Аз съм още на лятна вълна, тъжна, че все пак си отива топлото време. Подаръци за Коледа все купувам в последния момент. Добре, че не трябва да мисля за много народ 😃
Но ще хвърлям по едно в темата за идеи, че отдавна съм се изчерпала.... 🙄

# 34
  • София
  • Мнения: 13 483
След 5 месеца по различни морета и плажове - буквално копнея за студ, сняг и зима.
Замислих се и аз за коледни календари. Винаги ги давам обаче на 1ви декември. Ще хвърля око в темата за календарите.
Загледах се в сайта на Пирин Хил и смятам тези дни да поръчам от тях няколко кутии и да сложа и по едни хубави чорапи във всеки подарък. Техните с коледни мотиви, а и всички останали винаги ми носят настроение.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 369
Fever Ray, дали ще ти е удобно да дадеш линк за темата за календарите? (Може и на лс)
Благодаря! 😊

# 36
  • София
  • Мнения: 13 483
Не успявам да се справя с линковете във форума.
Виж "Коледни календари - тема 3" в раздел "Красота и мода".

# 37
  • София
  • Мнения: 2 921

Подарете на брат ви ваучер за някакво преживяване от https://makaroon.bg/podaruk/?gad=1&gclid=EAIaIQobChMIxu2r7tfpgQM … AYASAAEgIzjfD_BwE
Може да си го смени с нещо и може да се ползва до 6 месеца 👍

# 38
  • Мнения: 1 829
Ейй 😍
Тъкмо вчера почнахме да обсъждаме коледните подаръци. Ние сме 14 човека, от които 5 деца, празнуващи заедно. Свекървата има рд малко преди коледа, сина ми е по коледа, мм е малко след нова година, а племенницата на следващият ден 😒 Предполагам разбирате мъката ми.
Скрит текст:
Със свекърите се опитваме да наложим вето на подаръците на възрастните вече 3та година, ама не става, има много сърдити и си искат подаръците. Та точно за това и последните години ми изчезна коледната магия, някак си много консуматорско ми стана.
Аз идеи имам за 3-4 подаръка, останалото ще го мисля в движение. Щерката е много голям фен на Хари Потър, в частност Хармаяни, и нищо не си харесвам. Сина и племенника искат игри за нинтендо, а племенничките са прекалено малки за да знаят какво искат

# 39
  • Мнения: 1 997
Тази година много се чудя на такъв тип буркан, но ми идва малко постно, малко “малко”. Но пък много ми харесват!

За буркана- писах и в готварската, но нещо не мога да си харесам относително проста рецепта… та, ако някой някога е правил- ще се радвам да сподели. 😊
Аз съм правила/подарявала такъв буркан Овесени бисквити. Лесна и бърза рецепта, вкусен резултат. Simple Smile

https://www.yoli-bg.com/%D0%B3%D0%BE%D1%82%D0%B2%D0%B0%D1%80%D1% … D1%8A%D1%86%D0%B8

Едно предложение за адвент календар с пъзели, на страхотна цена в момента.
https://www.ozone.bg/product/koleden-kalendar-eurographics-ot-24 … ti-sladka-koleda/ - 26,74 лв.

# 40
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Еееей, една от най-най-любимите темички тук! Благодаря много!

АА, ще споделиш ли комплектите? Искам да си взема пижама за мен, че едната ми с дълъг ръкав вече доста поостаря и поизбеля и е време за нова.

...Дотук по случайност взех на кандидат-снаха ми сладък домашен комплект (или пижама, както иска да го ползва) от Синсей още миналия месец...

Засега не съм измислила почти нищо.

За приятеля ми - засега нов лаптоп, че има нужда и може би гимбъл за снимки (това е нещо като стойка, която стабилизара кадъра при видеа и изглежда все едно камерата се върти около теб, а всъщност ти я въртиш...По-добро обяснение не мога да дам, но се оказа, че технологично не било толкова лесен и елементарен продукт и че най-простите май не са хубави. Ползва се за заснемане на social media content масово.). Ще добавям в последствие.

Сестра ми - поръчала си е ръчно пирографирани дъски от мен за новата кухня, другото ще са пари или ваучер за баумаркт, че обзавежда / доремонтира нов дом. Мислех и за електрическа четка за зъби.

Баба - тя ноември ни е рожденичка Heart, да ни е жива и здрава, ще получи дигитална рамка за снимка, която се управлява с дистанционно, може да държи една снимка, може да сменя на рендъм, а  може да сменя и с дистанционното когато решиш. Всичкото това работи на ток и вечер може да си го изключи като си ляга. Не искам нищо по-сложно или технологично, че жената е на 85+. Simple Smile Ако сега й подаря рамката, за Коледа ще са дреболийки тип чаша, купичка, лампички (или обратното като разпределение)... Тя ежегодно си държи едни соларни Лидъл лампички, които и у нас вече седят може би 5та година...

Вуйчо ми и жена му - обикновено нещо майтапчийско подарявам, още нямам точна идея, но там обикновено ми попада нещо като започна да търся. Миналата година беше един плакат за... тоалетна Simple Smile, на който пише нещо като рецензии, от типа на "Най-доброто място!", "Бих се върнал тук отново" и е нарисувано човече, седящо на тоалетна. Минала година подарявах изтисквачка за тубички, т.е. една пластмасова джаджа, с която можеш да сплескаш и изстискаш всяка тубичка до шушка... Последно му взех резачка за пица с форма на брадва, просто от магазин за левчe тук, много се накефи, че тъкмо неговата се счупила и си нямал...


Близка приятелка - още нямам идея

Близко семейство / двойка - също нз

# 41
  • София
  • Мнения: 1 369
vox, безкрайно благодаря! Спасяваш ми кожата. 😁

За да не е спам- някой с хрумка за мъжки адвент календар? Независимо дали готов или собственоръчно направен. 😊

# 42
  • Мнения: 960
Ние сме в малък ремонт и тази година с мъжа ми решихме да си подарим неща за дома, които иначе не бихме купили. Примерно аз си харесах един много симпатичен килим. Това в "ремонтния" бюджет го нямаме, но ММ се сългаси да ми го подари за Коледа. Много сме далеч от романтиката, но пък килимчето ще ми радва окото и краката дълго време Simple Smile За него съм хвърлила око на разни фитнес неща, които винаги е искал, но все не сме намирали удобно време да вземем. Имам и разни други домашни "дреболийки" в списъка.
Децата за съжаление вече излязоха от възрастта за играчки. Искат техника. На дъщеря ми ще й взема първия й киндъл. На баткото още събирам идеи.

# 43
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 518
Еееей, една от най-най-любимите темички тук! Благодаря много!

АА, ще споделиш ли комплектите? Искам да си взема пижама за мен, че едната ми с дълъг ръкав вече доста поостаря и поизбеля и е време за нова.
Скрит текст:
...Дотук по случайност взех на кандидат-снаха ми сладък домашен комплект (или пижама, както иска да го ползва) от Синсей още миналия месец...

Засега не съм измислила почти нищо.

За приятеля ми - засега нов лаптоп, че има нужда и може би гимбъл за снимки (това е нещо като стойка, която стабилизара кадъра при видеа и изглежда все едно камерата се върти около теб, а всъщност ти я въртиш...По-добро обяснение не мога да дам, но се оказа, че технологично не било толкова лесен и елементарен продукт и че най-простите май не са хубави. Ползва се за заснемане на social media content масово.). Ще добавям в последствие.

Сестра ми - поръчала си е ръчно пирографирани дъски от мен за новата кухня, другото ще са пари или ваучер за баумаркт, че обзавежда / доремонтира нов дом. Мислех и за електрическа четка за зъби.

Баба - тя ноември ни е рожденичка Heart, да ни е жива и здрава, ще получи дигитална рамка за снимка, която се управлява с дистанционно, може да държи една снимка, може да сменя на рендъм, а  може да сменя и с дистанционното когато решиш. Всичкото това работи на ток и вечер може да си го изключи като си ляга. Не искам нищо по-сложно или технологично, че жената е на 85+. Simple Smile Ако сега й подаря рамката, за Коледа ще са дреболийки тип чаша, купичка, лампички (или обратното като разпределение)... Тя ежегодно си държи едни соларни Лидъл лампички, които и у нас вече седят може би 5та година...

Вуйчо ми и жена му - обикновено нещо майтапчийско подарявам, още нямам точна идея, но там обикновено ми попада нещо като започна да търся. Миналата година беше един плакат за... тоалетна Simple Smile, на който пише нещо като рецензии, от типа на "Най-доброто място!", "Бих се върнал тук отново" и е нарисувано човече, седящо на тоалетна. Минала година подарявах изтисквачка за тубички, т.е. една пластмасова джаджа, с която можеш да сплескаш и изстискаш всяка тубичка до шушка... Последно му взех резачка за пица с форма на брадва, просто от магазин за левчe тук, много се накефи, че тъкмо неговата се счупила и си нямал...


Близка приятелка - още нямам идея

Близко семейство / двойка - също нз

Разбира се, заповядай: https://www.sinsay.com/bg/bg/zheni/belyo/pizhami-i-halati-za-banya

Отделно пък съм подарявала и са ни подарявани от Familysta, техните са много готини също: https://familysta.com/bg/

# 44
  • софия
  • Мнения: 25 656
Fever Ray, дали ще ти е удобно да дадеш линк за темата за календарите? (Може и на лс)
Благодаря! 😊
Линкът е в първия пост. В темата беше пуснат и мъжки адвент.

Общи условия

Активация на акаунт