Хемангиом на черен дроб

  • 1 387
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 991
Без лекарско предписание, недейте си го купува (Хемангиол).
С течение на времето някой лекар с друга специалност започва да се занимава с хемангиомите, и става нещо като Национален специалист. Според това, което съм чела, специалистите са в Токуда.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 6 981
Ще ми е нужно още едно мнение поне от друг ехографист. Вече не знам наистина ли имам тежест горе в дясно или си въобразявам, защото само са това мисля. Декември ще си правя кръвни изследвания на щитовидната и ще си пусна и чернодробни ензими. Преди месец единия беше малко над нормата.

Последна редакция: вт, 28 ное 2023, 22:59 от Irene Adler

# 17
  • Мнения: 48 052
Аз последно бях при проф Ханджиев в Сити клиник, гледа ме на ехограф с контраст

# 18
  • Мнения: 54 742
Аз мисля, че скенер с контраст трябва, поне веднъж.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 6 981
Аз съм в Бургас и ще пробвам на местно ниво.

# 20
  • Мнения: 836
Аз съм в Бургас и ще пробвам на местно ниво.

За Бургас мога да препоръчам д-р Красимир Недев в болница Маджуров или д-р Румен Грънчаров в мед. център Русев в трета поликлиника. Д-р Ясен Грънчаров в Онкодиспансера е може би най-добрият в Бургас, но не знам дали прави скенер на недиспансеризирани пациенти, по-скоро не.

Дишай спокойно и не си внушавай разни неща. За твое спокойствие си пусни изследвания и направи скенер, да се убедиш че е просто хемангиом. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 158
Може ли информ за хемагниом асат и алат  имат ли общо ?

# 22
  • Мнения: 48 052
Не би трябвало да дават никакви отклонения в чернодробни показатели

# 23
  • Мнения: 54 742
При мен всички чернодробни са в норма.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 6 981
Моят Алат е малко над горната граница. Личната, ме уверява, че не било нещо притеснително, но аз смятам да посетя гастроентеролог за това. В допълнение да кажа, че имам и омазняване на черния дроб, дали може за това да ми е повишено?

# 25
  • Мнения: 54 742
Да, може от омазняването.

# 26
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Хемангиомите не са опасни, проследяват се. Ако е нужно оперативно лечение, ще ви кажат! Не се вкарвайте във филми. Живейте си живота. Много хора имат хемангиоми. Поздрави!

# 27
  • Мнения: 158
А за белия кога се разбира че има проблем при бебета ???
Токсините в организма нали отиват в черния дроб ?
Въпроси който ме интересуват .

# 28
  • Мнения: 54 742
Хемангиомите не са опасни, проследяват се. Ако е нужно оперативно лечение, ще ви кажат! Не се вкарвайте във филми. Живейте си живота. Много хора имат хемангиоми. Поздрави!

Docsi, радвам се да те видя отново! Flowers Hibiscus

Общи условия

Активация на акаунт