Пазаруване от Amazon - тема № 105

  • 60 319
  • 660
  •   2
Отговори
# 630
  • Мнения: 2 247
Правят ги тези номера, и на мен се е случвало с Еконт. Дано е еднократно.

# 631
  • Мнения: 3 642
Искам да купя игра за 7 и 12 годишни.
Насочих се към Nintendo Oled, искам да може да се ползва както на тв така и по време на път, но понеже никога не съм играла ми е пълна мъгла.
Първо най доброто ли е или има по-добър вариант.
Да чакам ли черния петък или да я грабна още сега, една игра ще стигне ли за двамата или всеки да си има негова и каква игра да им купя за начало.
Момчето е на 7 г, момиче  на 12.

# 632
  • Мнения: 6 320
Търся евтин и прилично държащ се  смартчасовник с малък не-кръгъл дисплей. Попадали ли сте на нещо такова?

# 633
  • Мнения: 2 852
https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B0C2VQJFLK/ref=ox_sc_act_t … WKAKR8XB7XF&psc=1
Момичета чудя му се на това?Дали е добра идея?Малко хора са го купили.Щеше ми се да е с разширение,за това го избрах.Има същия в тъмно синьо но пак е произведен в Китай .Те и двата там са произведени ,по -скъп е с някакви 20лв тъмно синия М размер гледам и са го купили повече хора.Но разликата е да там -цвят!Иначе и на двата продавач е амазон.

# 634
  • Мнения: 4 712
Последният, който взех от англ. Амазон, е този
Скрит текст:
Аз съм доволна.
Като гледам, май са подобни модели. Вътре е същият.
Ти на кое викаш "разширение"?

# 635
  • Мнения: 2 852
Последният, който взех от англ. Амазон, е този
Скрит текст:
Аз съм доволна.
Като гледам, май са подобни модели. Вътре е същият.
Ти на кое викаш "разширение"?
Има допълнителен цип който като отвориш и става по широк.

# 636
  • София
  • Мнения: 2 051
Този модел хубав ли е? https://www.amazon.de/gp/product/B07J6P7KZS/ref=ppx_yo_dt_b_asin … _s00?ie=UTF8&th=1
Цената ми сравнително ниска 🤔

# 637
  • Мнения: 2 852
Този модел хубав ли е? https://www.amazon.de/gp/product/B07J6P7KZS/ref=ppx_yo_dt_b_asin … _s00?ie=UTF8&th=1
Цената ми сравнително ниска 🤔
Не е полипропилен а е АВS ,по тежък е една идея от към здравина не съм специалист.Имам и двата матеряла на други марки и имам поликарбонат пак на др марка.Сякаш поликарбонатът е наистина най -стабилен поне така изглежда 😄
Аз го платих моя куфар,в крайна сметка продавач е амазон и доставка пише амазон.Ако не си съответства на описанието или има забележки ,винаги мога да им се оплача .

# 638
  • Мнения: 1 110
Момичета, от известно време ми излизат куфари на Паула Венти. Те дали са качествени? Имат и намаления от време на време.

# 639
  • Мнения: 69
За съжаление все по-често пратките потеглят с австрийските пощи, т.е. mbm / Express one.  Ако към свързаните с това неудобства и неясноти прибавим и бавното изпращане на тези пратки, в един момент може да се окаже, че с посредник пак ще е по-бързо и сигурно.

# 640
  • гр. София
  • Мнения: 4 777
Момичета, от известно време ми излизат куфари на Паула Венти. Те дали са качествени? Имат и намаления от време на време.
Ние около Коледа взехме такъв куфар. Имаше и намаление. Но сме го ползвали само веднъж, та нямаме огромен опит. Засега сме доволни

# 641
  • Мнения: 5 024
Ноември 2019 си купих поликарбонатна тройка куфари на Паула Венти. Умерено са ползвани поради Ковид - имат около 20на полета зад гърба си, плюс доста навъртян път с кола, натъпкани до пръсване. Изглеждат като нови, лесно се теглят дори много пълни, сравнително леки са, доволна съм. Не бяха скъпи, май около 200 лв дадох за тях на някаква промоция.

# 642
  • Мнения: 2 852
Амазон са да кажем бързи 😃 имам товарителница за куфара и дата на получаване 10 май.Тръгнал е от Италия и превозвач е Bartolini .Да разбирам ,че е DPD ,т.е ще дойде със Спиди?По принцип понеже нямаше много направени поръчки от този цвят и го проверих в другите амазони ,попаднах в италианския амазон на продавач в IT с не много добра оценка.Рейтингът беше 75 .Да видим какво ще дойде.Иначе куфърът излезе 166лв ,толкова колкото излезе и на Паула Венти полипропиленовия куфар който купих февруари.

# 643
# 644
  • София
  • Мнения: 942
Момичета, кои са FAN couriers? Вчера са се опитали да ми доставят пратка от Амазон. Обикновено звънят куриерите преди доставка, пък тези не са. Ако днес пак се пробват, пак няма да ме има.

Общи условия

Активация на акаунт