На пазар в Одрин, Лозенград и Чорлу - 46

  • 77 507
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Бургас
  • Мнения: 6 110
Нормално. Някои отиват и на почивка за няколко дни.
Отдавна си имам правило - в почивни и празнични дни никаква Турция, независимо през кой пункт. Само в понеделник и вторник, от ноември до март Simple Smile

# 736
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 018
Дано се извърви народът вчера и днес, и утре да е спокойно за моето ходене до Одрин Simple Smile

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 4 533
Дано се извърви народът вчера и днес, и утре да е спокойно за моето ходене до Одрин Simple Smile

Дано, че утре е петък, а аз особено спокойни петъци не помня.

Но си е факт, че много хора не са тръгнали на пазар сега, а просто ще прекарат почивните дни в Турция. Аз също категорично не пътувам по празници, уикенди и през активните ваканционни периоди.

# 738
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 018
Винаги пътувам в петък към Одрин и в събота се връщам. През Лесово. Досега не съм имала фрапиращо дълго чакане.

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 4 533
Аз също пътувам само през Лесово, дори и като пътуваме за Истанбул, макар МТ да ми е много по-близо, отдавна нямам нерви да вися там. Мисълта ми беше, че петък все пак е пазарен ден и си има трафик, а за много хора чакане от сорта на 40 мин - час е скандално. Дано минете бързо утре.

# 740
  • София
  • Мнения: 1 951
И аз прочетох вчера за голямо чакане на границата в посока Турция на Капитан Андреево, затова минахме през Гърция на Капитан Петко и след това влязохме в Турция. Имаше по 4-5 коли пред нас и на двете граници. Но на гръцко-турската граница в посока от Турция към Гърция имаше огромна опашка.

# 741
  • Пловдив
  • Мнения: 4 533
Лек път и минимално чакане на пътуващите днес! Брат ми е пристигнал на Лесово малко преди седем, колоната е била преди бензиностанцията на Лукойл.

# 742
  • у нас
  • Мнения: 5 730
На Разпети петък не тръгвам към Турция вече. Имам обеца на ухото. Чакане 12 часа, 5 на отиване и 7 на връщане.
И днес е ще лудница на границата.

И да не забравяме културните забележителности на Одрин. Той не е само за пазар /макар че такава е темата/. Одрин е част от българската история.

Да се прехвърлим в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт