Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 10

  • 13 152
  • 291
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 54
И при мен доктор Калев на първата ФМ каза момиче с 90% сигурност (и позна☺)

# 106
  • Мнения: 432
Здравейте,

Тези от вас, които са били на фетална морфология при доктор Искилиева - пускаха ли прудружители на прегледа вътре?

Вчера звънях на Кол центъра да го питам, отговорът беше - зависи от деня, зависи от положението, зависи от лекаря. Аз съм ранен сутрешен час, предполагам няма да има чакащи и да е хаос.

Мерси!

# 107
  • София
  • Мнения: 23 121
Не мога да отговоря на въпроса как е сега с присъствието на бащата, но според мен като цяло сутрин е най-натоварено.

# 108
  • Мнения: 9 011
И трите пъти бях при Искилиева, и трите пъти мъжът ми беше с мен. Колцентърът не можаха да ми потвърдят дали е възможно - казаха както прецени лекарят. Той дойде с мен и нямаше проблем. Ходехме сутрин - аз записвах възможно най-ранни часове - първите две защото и аз работех, както и той и ги съобразявах и с нашия график.
Това са единствените прегледи, на които е бил мъжът ми и честно казано той се вълнуваше повече от мен. За мен просто беше важно да ми потвърдят, че всичко е наред, не съм държала нито на снимки, нито на нищо. Но Искилиева пусна такива като предложи да занесем и флашка да ни ги качи. Не съм се възползвала.

# 109
  • Мнения: 432
Много благодаря! Simple Smile

Аз също много ще се радвам да присъства, затова записах ранен час, с предната бременност беше Ковид пандемията и не пускаха никого на нито един от прегледите. Хайде, дано имаме късмет! Simple Smile

# 110
  • Мнения: 619
Моят час беше в 9.30 в средата на януари и нямаше проблем да влезе и таткото. Разбира се попитах я дали има възможност да присъства и тя не възрази. Единствено когато ми каза, че ще е необхофимо да ми мери шийката с вагинален го помоли да излезе.

На БХС също бях при нея тогава също нямаше проблем да влезе и той.

# 111
  • Мнения: 54
Aз бях при нея наобяд, около 13:00 и пак пусна таткото да влезне. Simple Smile

# 112
  • Мнения: 432
Благодаря на всички за дадената информация!

Аз бях днес сутринта, много приятна дама е, но за съжаление работи с една медицинска сестра в екип, която беше ужасно груба и антипатична...

Както и да е, важното е, че ни пусна и двамата заедно и че всичко е наред с бебо!

Късмет на всички!

# 113
  • София
  • Мнения: 11 784
Висока и слаба нали? Ако е тази, съседка ми е, в блока като ме срещне ме поздравява, в болницата се прави че не ме познава 😂... Пълна Кукавица

# 114
  • Мнения: 432
Да, да, същата откачалка...

Викна ме да ми мери кръвното, държа се ужасно, после като питах може ли придружител си измрънка под носа едва да я разберем и само посочи на кой стол трябвало да се седне, след това я нямаше на прегледа, дойде накрая, пита докторката дали е видяла информацията, която беше записала от мен предварително тя - понеже имам няколко операции и като започнах да обяснявам на Искилиева, ме прекъсваше и отговаряше вместо мен... Grinning Grinning

# 115
  • Мнения: 9 011
Мдаа. Тази жена ми се скара 5 пъти за 15 минути в 8.30 сутринта - включително защо не знам, че кръвното го мерят и на двете ръце едновременно.

# 116
  • Мнения: 432
Ужасно... Пречи на Искилиева само така, а тя се оказа много готина и спокойна...

За какво ти се скара, още недоумявам как така си позволяват да повишават тон на пациенти, които са ги избрали, чакат си реда, тихи са и си плащат за углугите им...

# 117
  • Мнения: 9 011
Ужасно... Пречи на Искилиева само така, а тя се оказа много готина и спокойна...

За какво ти се скара, още недоумявам как така си позволяват да повишават тон на пациенти, които са ги избрали, чакат си реда, тихи са и си плащат за углугите им...
Отдавам го на характер. Винаги има такива хора.
Сестрата на ЛЛ на детето е същата - кисела, намръщена, не се трае. На всичко отгоре му е съпруга. Жал ми стана за този благ човечец - хем вкъщи, хем на работа с тази прелестна Горгона.

Отдавна вече не се впечатлявам, усмихвам се и продължавам да се държа любезно. Аз съм там за малко, но те живеят със себе си цял живот, така че не съм аз тази, на която й е тежко Simple Smile

# 118
  • Мнения: 432
Много хубаво го изказа, супер! Simple Smile

# 119
  • Мнения: 619
Даа и аз бях с тази предният път. След като ми измери кръвното и се върнах пред кабинета да чакам, казах на ММ "предната сестра беше много мила, а тази е ужасна"🤣
Той също го усети като му посочи троснато синьото столче където да седне.

Общи условия

Активация на акаунт