? Въпроси всякакви ? (2024 г.)

  • 169 527
  • 4 270
  •   3
Отговори
# 3 945
  • София
  • Мнения: 9 946
Здравейте
Кой е най-евтиния метод за куриерска услуга офис/автомат до адрес (озон.бг)

# 3 946
  • Португалия
  • Мнения: 4 207
има ли тема за офф грид електричество?

# 3 947
  • Мнения: 1 340
Здравейте
Кой е най-евтиния метод за куриерска услуга офис/автомат до адрес (озон.бг)
На мен ми даваше едни и същи цени за всички методи (4.99), освен експресната доставка (9.99).

# 3 948
  • Мнения: 54 656
Моля за помощ!

От починалата ми съпруга останаха много запазени дрехи (вкл. и якета и обувки) ими е жал да ги изхвърлям. Моля ако знаете къде мога да ги дам (контейнерите на БЧК са последния вариант) да ми дадете някакви координати.

Благодаря ви предварително за проявеното разбиране и съдействие)!

Съболезнования...
Може и в църква да ги занесете. Ако е била вярваща.

# 3 949
  • Пловдив
  • Мнения: 13 531
До кого да пусна сигнал за камион движещ се без покривало и хвъркащи камъни, поради тази причина. За област Пловдив става въпрос, ако има значение.

# 3 950
  • Мнения: 2 926
На 112 звъни за да го спре пътна полиция. Иначе няма да реагират на време.

# 3 951
  • Мнения: 10 595
На 112 звъни за да го спре пътна полиция. Иначе няма да реагират на време.
Ако знае какъв му е маршрута нали, щото то пътна полиция има на всеки ъгъл...

# 3 952
  • Мнения: 2 926
Тя ще им каже къде е и в каква посока се движи, пък те ще си го търсят по камери и с каквито патрули имат в района. Но това е начина да действа на момента. Всички други служби ще ѝ отговорят след месец, че камиона вече не е там...
Ако става въпрос за някой строителен обект от който редовно така излизат може да се пусне жалба в съответната община, ама шанса да кажат, че са проверили и не са видяли нищо е огромен.

# 3 953
  • Мнения: 6 581
Въпрос за статистиката, която се вади от смарт часовник за "бягане" самсунг галакси.
Скрит текст:

Това от конкретен курс за бягане от часовника ли е (от зададените му), който засича времето за всеки един километър и го разделя на три (в случая). т.е.  курсът е за 3 км. бягане? Или просто човек си бяга и като мине точно 1 км. му засича времето и така на всеки един километър. Гледах ревюта, но не намерих точен отговор.
Намирам и друга примерна снимка в нета:
Скрит текст:

# 3 954
  • Мнения: 41 392
Предполагам, че от "сеттингс" можеш да зададеш и друг интервал или нещо друго.  Просто това вероятно е най-предпочитаното и най-логичното и затова е по подразбиране.

# 3 955
  • Близко съм
  • Мнения: 818
Преса или четка за изправяне(ако така се  казва), някакви нови модели ли са хем изправят хем може ли и да къдрят? Виждат ми се по компактни. Кое от двете ще ми препоръчате?

# 3 956
  • Мнения: 1 120
Преса или четка за изправяне(ако така се  казва), някакви нови модели ли са хем изправят хем може ли и да къдрят? Виждат ми се по компактни. Кое от двете ще ми препоръчате?
От плоските електрически четки за изправяне не съм ползвала. Имам резерви как биха се справили с чуплива коса като моята. Най-успешно и естествено изглежда като се изправя със сешоар и обикновена кръгла четка.

Имам две въртящи се четки с топъл въздух, които уж стават и за изправяне, но при мен не се получава. Едната има вариант и за къдрене, като се превръща в нещо като маша, но по-къса. Аз не съм доволна от резултата и много скубе заради автоматичното въртене. Всеки път имам чувството, че ще си сваля цял кичур. С дифузер или обикновената маша по-хубаво става.

Иначе къдренето с обикновена преса за коса е доста приятно за мен и е лесно. Според мен резултат е много хубав и става много бързо, веднъж човек като свикне.

# 3 957
  • Мнения: 1 252
Преса или ел. четка според мен зависи от това какво търсите, обем или блясък. За повече обем-ел. четка, за повече блясък-преса. Сешоара има сходен ефект като електрическата четка.
Къдренето с преса на мен лично ми е най-малко любимият начин за къдрене, стават много хлабави къдрици, самите къдрици започват да се къдрят от малко по-надолу, така че корените остават без обем.

# 3 958
  • София
  • Мнения: 5 264
Колко време могат да се съхраняват безопасно варени яйца в хладилник?

# 3 959
  • Мнения: 54 656
Аз сурови държа дълго, нищо им няма. За варени пък съвсем.

Общи условия

Активация на акаунт