Звездни Компромати - Януари'24

  • 324 526
  • 2 912
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 39 543
Благодаря за темата! Много позитивно начало.
Новогодишните програми хич няма да ги коментирам, нищо, че са компромати и са си баш за тази тема.

# 16
  • София
  • Мнения: 12 516
Честита Нова година, бъдете много здрави и сбъдвайте мечти!
Благодаря за темата!
Изпуснах ви последните дни, но ще наваксам.
Новогодишната програма беше дъно, чалга, пошлост, явно толкова си можем. Много е жалко.

# 17
  • Мнения: 708
Мъжът ми за новогодишните програми:
"И спри вече за всеки, който излезе да пее, да питаш не беше ли умрял."

😂😂😂

# 18
  • Мнения: 2 650
Както някой по горе писа - новогодишните програми и по трите телевизии бяха натурален звезден компромат.
То не бяха тъпи смешки, изтъркани скечове, чалга певици, сто годишни водещи т.е. водещи на сто годишни предавания ( визирам Гала), подскачащия Рачков, малко фолклор, който изглежда не на място покрай цялостната концепция за елементарност и простотия. И тоя доктор Ненков от къде го измъдриха и него?! Първо в Черешката, сега на връх Нова година го плеснаха, за Боби Турбото няма да кажа нищо. Аааа, Ромина Тасевска - и тя голяма звезда стана, бутат я яко напред. Единствен Васил Найденов се държа на положение и не си пъха топки в гащите, нито залива някой с вода. Класата си е класа Stuck Out Tongue Winking Eye
Допълвам се за БНТ - и там стари муцуни, и там едни и същи смешки, Любо Нейков ще се спука от дебелина, не знам с тия кг как подскача и се движи на сцената. Руслан Мъйнов си е в една роля от край време, пя уж народна песен, а аранжимента избива на Тъпа овца и Всичките прасета на мезета. На време ходих на негов концерт Любими руски песни, пя каквото тя, Катюши, Разкудрявай, Очи Чорни и в средата на концерта почна да разказва смешки и да прави скечове. Явно не може да излезе от халтурата.

Последна редакция: пн, 01 яну 2024, 09:57 от мекичка*

# 19
  • Мнения: 3 732
За много години!
Ние посрещнахме нова година с гледане на филмчета, защото имаме дълбока непоносимост към Гали, Мали и разни чалги.
Утре се очаква да излезе списъка с около 170 знаменитости, посещавали острова на Епщайн. Заповедта по разкриването му е разпоредена от съда, а единственото което се знае до момента е, че Бил Клинтън се е забавлявал там около 50 пъти.

# 20
  • Мнения: 4 717
Честита Нова година! Много здраве, късмет и любов ви пожелавам!

Видяхте ли новината, че Датската кралица отстъпва трона на най-големия си син. След 52 години на трона, тя е решила да се оттегли, а принц Фредерик ще застъпи без официална коронация. Новината идва като шок за поданиците защото Маргарет II винаги е твърдяла, че желае да управлява до смъртта си.
Скрит текст:
Скрит текст:

# 21
  • софия
  • Мнения: 25 665
Честита 2024! Бъдете здрави, с късмет и реализирани мечти!

Снощи по 3-те национални тв беше невъобразимо. Още не мога да повярвам, че навсякъде имаше чалга, халтура и простащина! Винаги е било зле, но такова като снощи никога не е било.

Първият пост в темата е свеж полъх 💝

# 22
  • На морето!
  • Мнения: 5 770
Честита Нова година и отново разкошна Нова тема!
Разкажете повече за Датската драма, моля!

И, тъй като искам да започна позитивно годината, споделям скрийншот от новогодишното видео на една двойка, която харесвам и заедно, и поотделно Кадиев-Чоева
Скрит текст:
Някой спомена, че се обличала странно, а аз мисля точно обратното, тя е една от свежите и винаги модерни и актуални като визия млади дами в България .

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 9 745
За много години! Благодаря за страхотната тема!

Весела Тотева става все по-зле, защо се коригира така не знам, беше толкова нежна навремето! Изневерите на мъжа й са я ударили в самочувствието явно и е залитнала в грозна посока. Гаджето й изглежда добре.

Датската драма е много интересна. След унижението от мъжа й (който беше засечен от испански вестник да преспива при някаква дама в Мадрид), Мери става кралица внезапно.

От мен ретроспекцията на годината за Дженифър Анистон и с прекрасна новогодишна визия:
Тук от Нова Година:
Скрит текст:
А това са снимки от изминалата година:
Скрит текст:


# 24
  • Мнения: 9 691
Благодаря за темата, Кактусче!
Не знам как, в свят със свободен достъп до забавления, си причинявате новогодишни програми!? Grinning
Аз единствено Драгана мернах след полунощ и едновременно изпитах страх, болка и жал... Все едно има гумена маска на лицето. Каквото човек сам си направи, сам си го прави....
Сега върнах назад да видя и Брена. Ужас.
Но поне една идея по-малък ужас.

Да се водят нашите бръмчалки как ще изглеждат след 30 години...

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 9 745
Още звездни, празнични снимки:

Дейвид и Виктория Бекъм вечерят с родителите й в Риц:
Скрит текст:


Дейвид е придружил снимките със следния коментар Simple Smile
'Just a nice casual New Year’s Eve lunch at The Ritz. @victoriabeckham Very working class. My mother & father in law left in their Rolls.' („Просто хубав стандартен новогодишен обяд в The Ritz. @victoriabeckham Много работническа класа. Тъщата и свекър ми си тръгнаха с техния Ролс-Ройс")
Шегата е заради Нетлифкс филма, в който Виктория обясняваше как била от работническата класа, а Дейвид се появи да я репликира, че се е возила в Ролс-Ройс като малка и не е била никаква работническа класа. Ето въпросната кола с малката Виктория и сестра й:
Скрит текст:

Майкъл Дъглас и Катрин Зита в Индия за НГ:
Скрит текст:

Род Стюард с жена си и двамата им сина:
Скрит текст:

# 26
  • Мнения: 2 650
Много хубаво семейство има Род Стюард

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 9 745
Продължавам с празничното настроение Simple Smile
Няколко снимки от Бионсе, придружени с коледни украси, но не става ясно къде е:
Скрит текст:




Хю Джакман:
Скрит текст:

Линдзи Лоън и съпруг
Скрит текст:


Марая Кери в Аспен, влиза с рокля в джакузито
Скрит текст:


Вдовицата на Коби Брайън Ванеса е завела трите си дъщери на ски за Нова Година:
Скрит текст:

Александра Амброзио на плажа:
Скрит текст:

# 28
  • Мнения: 3 116
Тези публични шеги на Бекъм със семейството на Виктория започват да стават малко грубички, но може да е уговорено между тях, а и Дейвид май си е доста хаплив по принцип.

# 29
  • Мнения: 2 620
За много години!
Благодаря за темата.
Аз пък заложих като музикален фон да ми е тв- то на глвния чалгар по  неговата телевизия  имаше всякакъв жанр. И като нямах очаквания, не съм разочарована.
Да сме здрави!

Общи условия

Активация на акаунт