?Въпроси всякакви за СО? 2024

  • 208 685
  • 6 055
  •   1
Отговори
# 5 865
  • Мнения: 7 503
Само не виждам смисъл защо продължаваш да дълбаеш.
Нали и ти живееш в друга държава и дори не се виждате често?
Правиш си изводите и отсяваш.
Хората няма да промениш.

# 5 866
  • Мнения: 2 287
Не е ок това. Но пък и приятелството ви не прилича съвсем на приятелство. Някак незряло, около 10 - 12 годишни сте сякаш, а очевидно не сте. Такива повърхностни отношения аз не броя за приятелство. Обстоятелствата без значение, коментирам отношението.

# 5 867
  • Мнения: 46
Повечето хора изобщо не са си направили труда да прочетат какво съм написала, а целта изобщо не е да се обсъжда кой е прав и кой не, а дали някой е бил разочарован от приятел и как го е преодолял.

# 5 868
  • Мнения: 2 287
Като е разбрал, че това не е приятелство, а просто познанство.

# 5 869
  • France
  • Мнения: 12 974
Добре, тя е в грешка, ти си права. И?

# 5 870
  • Мнения: 3 452
А ти защо я наричаш приятелка?
На мен ми прилича на обикновена позната.

# 5 871
  • Мнения: 7 503
Мисля, че няма човек, който да не е бил предаван и разочарован, било от приятели, било от роднини.
Та, как се преодолява?
Преосмисляш ситуацията и отношенията. Спираш да се терзаеш. Дори да останете близки по някакъв начин, вече си имаш едно наум.

# 5 872
  • София
  • Мнения: 35 268
Повечето хора изобщо не са си направили труда да прочетат какво съм написала, а целта изобщо не е да се обсъжда кой е прав и кой не, а дали някой е бил разочарован от приятел и как го е преодолял.
Ами, разочарования от подобен кокошарски тип не съм имала, защото на момента ще я чукна по рамото.

Не след някакво време да ѝ мятам павета в градината в стил - нека ти сега!

Тя каква е ясно, но сте от един дол дренки.

# 5 873
  • Мнения: 46
Повечето хора изобщо не са си направили труда да прочетат какво съм написала, а целта изобщо не е да се обсъжда кой е прав и кой не, а дали някой е бил разочарован от приятел и как го е преодолял.
Ами, разочарования от подобен кокошарски тип не съм имала, защото на момента ще я чукна по рамото.

Не след някакво време да ѝ мятам павета в градината в стил - нека ти сега!

Тя каква е ясно, но сте от един дол дренки.

Да и мятам павета в градината ??? Просто сега виждам, че вижданията и не са такива каквито на мен ми обясняваше. Това ме разочарова

# 5 874
  • София
  • Мнения: 35 268
Да. Не излизала, не повръщала, даже спряла работа!
Съдница ли си ѝ, какво?
Нейни си решения, но не си споделила тревогите ѝ, а си я начукала за своите.
Ква тая злопаметност, кво това чудо!

# 5 875
  • Мнения: 14 148
Почивката била миналата година, още й държи сметка защо не й е свалила багажа по стълбите. Rolling Eyes
Мен като ме разочарова някой, спирам да общувам с него. Изключая някои роднини, но пък с тях контактите са сведени до минимум и не се раздавам вече.

# 5 876
  • France
  • Мнения: 12 974
Може би съм много наивна, дори глупава, но никога не съм се съсредоточавала толкова в пъпа, че да си обръщам чак такова внимание и важност. И не ходя на почивки с 20кг багаж.

# 5 877
  • Мнения: 1 565
Тори, не се коси. Уроците на живота. Просто приеми, че въпросната не ти е приятелка, а позната. Тъпо са постъпили, аз и на непознат бих помогнала с багаж, ако ме помоли. Дори и те да са били с много куфари, за колко човек ще се върне до горе, максимум три минути щеше да им отнеме.

# 5 878
  • Мнения: 19 170
Нищо не ѝ е станало да КАЧИ багажа нагоре по стълбите, но след като вижда теста за бременност, става голям проблем да си го свали надолу по стълбите.

# 5 879
  • Мнения: 20 080
Не бих занимавала приятелка с подобни неща, особено ако и тя пътува.
И, хайде стига превземки – на 1-2 месеца това в корема ти е колкото бобче. Ако си сравнително здрава жена, няма какво да ти стане. Аз тренирах коремни преси и клекове до 5 месец.
Голямо гевгезене, голямо нещо. Щом имаш задни мисли и се дразниш на уж приятелка и злословиш за нея – не сте приятелки. А разочарованието ти е от твоите очаквания детински, не от нея.

Общи условия

Активация на акаунт