?Въпроси всякакви за СО? 2024

  • 208 713
  • 6 055
  •   2
Отговори
# 5 850
  • Мнения: 18 788
А ако приятелката има херния или не може да мъкне по други причини? Мен в момента ако ме моли бременна, ще помогна, но после може самата аз да пострадам. Това ОК ли е?

Philomena, верно ли извади пример от СССР хахахах

# 5 851
  • Пловдив
  • Мнения: 23 788
Носенето на тежко е противопоказано при напреднала бременност, защото може да причини свличане на органите в таза. Ама първите седмици си бременна със семка от слънчоглед. Сухожилията няма и да я усетят. Дори напротив - при увеличения кръвопоток си в по-добра физическа форма. По времето на СССР така са допингували спортистките.
И аз съм го чувала това за СССР.

# 5 852
  • France
  • Мнения: 12 974
Викат му обществена тайна Simple Smile

# 5 853
  • Мнения: 39 503
Те едно време даже са ги забременявали нарочно за да показват по добри резултати. Сесил Каратанчева така навремето беше хваната уж с анаболи, а беше бременна.

# 5 854
  • Мнения: 2 725
А ако приятелката има херния или не може да мъкне по други причини? Мен в момента ако ме моли бременна, ще помогна, но после може самата аз да пострадам. Това ОК ли е?

Philomena, верно ли извади пример от СССР хахахах
Ако, ако, ако, то така до безкрай можем да си измисляме оправдания. В случая в казуса нямаме такъв детайл и затова приемаме, че приятелката е здрава, права, небременна и също така не желаеща да се отзове, когато нейната приятелка има нужда от помощ. Представям си за нещо по-сериозно, ако я накараш да ти помогне, как ще се чуди да излезе от ситуация, та добре, че още от сега ще си знаеш що за стока е.

# 5 855
  • Мнения: 18 663
За приятелката не е ок да продължава този контакт, от тук нататък ще става само по-зле това със сравняването.

# 5 856
  • France
  • Мнения: 12 974
Аз без да съм профи спортистка с първата бременност направих страхотно +10км бягане. Много добро време и нула умора.

# 5 857
  • Мнения: 39 503
Така се раждат златните яйца.

# 5 858
  • France
  • Мнения: 12 974
Моите са платинени Wink

# 5 859
  • Мнения: 7 511
То верно един куфар, ама зад постъпката се крие кучето.
Приятелите са затова, да можеш да разчиташ, когато имаш нужда. За иху- аху, маси и кафета- бол от другите.
Давам пресен пример...

Двата ми почивни дни заминаха с приятелка и котката й по ветеринарни клиники. Откриха й рак, оперираха я и милото сега едва душа бере. ( Да уточня, че котки не харесвам и никога не бих гледала)
Но, няма как, като ме е помолила.
Когато мен ме оперираха, тя дойде да ме прибере от болницата, нямаше кой тогава
Това са все примери, които ежедневно доказват, какви приятели имаш.
Оттам си вадиш изводите и не разчиташ на другите.

Последна редакция: ср, 01 май 2024, 14:14 от happy doc

# 5 860
  • Мнения: 18 788
Аз пък прокървих и без да вдигам тежко. Абсурдно е да се сравнява. Мен ме е било страх ид а вдигам куфари, и да пътувам даже.

# 5 861
  • Мнения: 7 703
Не мога да си представя приятелка да ми помогне с багажа , звучи ми абсурдно.

# 5 862
  • France
  • Мнения: 12 974
Аз, доколкото разбрах, приятелката също е бързала. Въобще не е фън да си изпуснеш влака или самолета, защото другарчето се е паникьосало.

# 5 863
  • Мнения: 19 173
Естествено, че е предателка. Защото няма значение дали бременна или небременна приятелка е помолила да ѝ помогнат с багажа. Ако аз имам страх да слизам по стълбите с багаж и помоля приятел да го свали вместо мен, очаквам той да го направи. Всички в бг мама могат да кажат, че е тъпо да се страхувам да сляза с багаж и да ми откажат, но от приятелите се очаква друго.

Те са били няколко момичета и всички са ѝ отказали. Надали е от коравосърдечност. Аз лично не си представям да съм в състояние да мъкна още багаж, да съм помогнела, ако вече съм натоварена на максимума си. А може и броят на ръцете да не ми е достатъчен, че да поема още багаж. Не е имала никакъв проблем да си го мъкне на отиване, но след като видяла теста, става проблем?

И има съществена разлика дали, като се глезундриш като бременна, очакваш околните да ти се впрягат и да ти търпят лиготиите, или го ограничаваш в рамките около себе си и бащата. Приятелката, като забременяла, щом не те е викнала да ѝ помагаш с багажите или да ѝ мъкнеш торбите от Кауфланд, понеже е бременна, ако ще и от втория ден да излиза в болничен. Това теб по какъв начин те засяга?

# 5 864
  • Мнения: 46
Аз, доколкото разбрах, приятелката също е бързала. Въобще не е фън да си изпуснеш влака или самолета, защото другарчето се е паникьосало.

Тя пътуваше с кола, и да предтекста беше, че бърза, но после разбрах, че ги е накарала да спрат по пътя и един час е избирала сладки неща. И май пак ти пишеше колко е бил тежък куфара и някакви други глупости, какво значение има това? И ако реално четеш какво съм написала преди да се заяждаш съм пояснила, че беше 20кг

Общи условия

Активация на акаунт