Естетични процедури за лице и тяло – 53 тема

  • 50 140
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 781

Лятото направих 1 процедура Виваче (нямах време за повече) и след това сложих по 1 Хармоника от всяка страна. Сега наскоро добавих 1 Радиес в назо, марионетни и бузи. Според мен стана много добре.
Не знам дали Радиес би се разградил от апаратни процедури, по-скоро не би трябвало. Той нали стимулира производството на колаген, не е като филърите.
Алекс, доволна ли си от Хармониката?
Постигна ли желаните резултати?

# 706
  • Мнения: 59
Здравейте,
един бърз въпрос, който забравих да обсъдя с дерматолога си...Може ли да слагам серум с витамин Ц 15% след поставяне на филър в скули?
Имам смътен спомен, че д-р Денкова беше споменавала да не се слага първите няколко дни наред с парна баня и спорт, но не помня дали беше точно за вит. Ц..

# 707
  • Мнения: 8 589
Дами, имате ли впечатления за Естетична клиника Aglea в Пловдив и д-р Ипек Карагюл? По 8 март попълних една анкета и ми се обадиха за безплатна диагностика на апарат на кожата. Видях, че имат доста промоции до края на месеца....

# 708
  • Мнения: 1 813
Не бих си правила устни при гостуващ лекар,защото не се знае как ще станат и дали няма да има асиметрия,нужда от корекция и тн.
Но пък масово хората не мислят за тези неща и действат…

# 709
  • Мнения: 2 280

Алекс, доволна ли си от Хармониката?
Постигна ли желаните резултати?

Много съм доволна, определено се има видимо лифтиране на лицето, при мен.

# 710
  • Мнения: 23 133
Здравейте,
един бърз въпрос, който забравих да обсъдя с дерматолога си...Може ли да слагам серум с витамин Ц 15% след поставяне на филър в скули?
Имам смътен спомен, че д-р Денкова беше споменавала да не се слага първите няколко дни наред с парна баня и спорт, но не помня дали беше точно за вит. Ц..
Не виждам връзка и не съм чувала.

# 711
  • Мнения: 59
Здравейте,
един бърз въпрос, който забравих да обсъдя с дерматолога си...Може ли да слагам серум с витамин Ц 15% след поставяне на филър в скули?
Имам смътен спомен, че д-р Денкова беше споменавала да не се слага първите няколко дни наред с парна баня и спорт, но не помня дали беше точно за вит. Ц..
Не виждам връзка и не съм чувала.

Всъщност намерих го, от инстаграма на д-р Денкова. Не трябва д се ползва в първите 24 часа.

# 712
  • Мнения: 9
Здравейте,на 35 години съм,слагам ботокс на чело,гневна бръчка и пачи крак от 33-годишна възраст.Също така слагам и хиларуон в устните.Ходя в Дермалейз при д-р Шефкед и съм доволна.Преди това съм посещавала Дерма Акт ,но за там не мога да кажа същото.
От известно време забелязвам падане на контур,висване 😀 до брадичката отдолу-не знам как точно се нарича,но ме дразни!Към момента не е особено изразено ,но знам,че предстои да бъде повече видимо.Въпросът ми е има ли дами от вас със същия случай и каква процедура сте правили за повдигане?
Благодаря ви предварително❤

# 713
  • Мнения: 8 772
Момичета, тези от вас, които са правили мезотерапия на Филорга след колко процедури се вижда осезаем ефект?
Аз си направих вече една и имам резултат или поне така се виждам в огледалото , та се колебая дали да направя по протокол както е още 2 или …..

# 714
  • Мнения: 74
Моята докторка ми слага ботокс в корена на косата отпред и в края на веждата и окото веднага се повдига във външния ъгъл, но докато трае ботокса. Пия цинк да задържа повече време. Ефекта на конците е нетраен.

Какъв е ефект се получава, когато се слага ботокс "в корена на косата" ?

# 715
  • Мнения: 5 781
И каква е ролята на цинка?

# 716
  • Варна
  • Мнения: 3 065
Момичета, тези от вас, които са правили мезотерапия на Филорга след колко процедури се вижда осезаем ефект?
Аз си направих вече една и имам резултат или поне така се виждам в огледалото , та се колебая дали да направя по протокол както е още 2 или …..
Според мен си направи. Не знам през колко време го дават, но да кажем след месец. Нормално е да се види резултат като се вкара някакъв продукт, но сякаш за по - дълготраен ефект трябва да продължиш Hug

# 717
  • Мнения: 13 013
За цинка ви бях писала по- назад, лекарка каза че усилва до 1/3 трайността на ботокса, 2-3 седмици преди поне да се започне.
Аз си го пия почти постоянно, сугур затова ми спада веждата🫣
В косата се слага уж да повдига.

# 718
  • Мнения: 74
За цинка ви бях писала по- назад, лекарка каза че усилва до 1/3 трайността на ботокса, 2-3 седмици преди поне да се започне.
Аз си го пия почти постоянно, сугур затова ми спада веждата🫣
В косата се слага уж да повдига.
Коя част на лицето се предполага да се повдигне? Не схващам кои мускули биха се натоварили, ако се блокират тези в основата на косата при челото?

# 719
  • Мнения: 1 997
За цинка ви бях писала по- назад, лекарка каза че усилва до 1/3 трайността на ботокса, 2-3 седмици преди поне да се започне.
Аз си го пия почти постоянно, сугур затова ми спада веждата🫣
В косата се слага уж да повдига.

Това с паденето на веждите не мога да си го представя. Ако изнамериш снимка или нещо от нета да го видя.
Иначе аз си поднових ботокса преди една седмица, а в събота ходих на ретуш, този път буквално имаше нужда само едно допълнително боцване.

Общи условия

Активация на акаунт