Какво ще купя отново - 8

  • 58 335
  • 432
  •   2
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 30 206
Ще купя отново кашкавал Кеффа. Не я знам тази мандра, обаче кашкавалът е много вкусен и твърд, и нищо не остава по ножа като го режеш. Ще пробвам и киселото мляко.
На нас продуктите на Кеффа ни дойдоха солени на вкус. Даже съм писала в другата тема. Иначе на твърдост е супер.
Скрит текст:

# 391
  • София
  • Мнения: 5 266
Аз препоръчвам пълномаслените им кисели млека.
Това :



или овче в аналогична кутия ако предпочитате.
Имат и стандартни кофички, но то е с фиксирана масленост - обезмаслено и омаслено до нужното ниво. Него не бих купувал.

# 392
  • In transit
  • Мнения: 11 934
Сдобих се с повечко козе прясно мляко и реших сега пробно да подквася с кисело мляко Боженци 4% 🤔
Отдавна с купено мляко не ми се получава добре.
Става лигаво.
Реших да го тествам с йод.
Остана си кафеникаво.
Това означаваше,че няма примеси ли-нишесте и др подобни?
В млякото не слагат нишесте, сгъстяват ги със сухо мляко. В тези на Боженци знам, че има сухо мляко, то си го пише на етикета. Ако не го пише директно, като сухо мляко, виж дали има млечен протеин. Същото е.

# 393
  • Sofia
  • Мнения: 26 514
Утре ще пробвам подквасеното мляко и дано не е лигаво.

# 394
  • Мнения: 9 702
Да, малко беше по-солен кашкавалът, но поносимо за мен.

# 395
  • София
  • Мнения: 3 041
Аз подквасвам с козето от Лидъл.

# 396
  • Sofia
  • Мнения: 26 514
Утре ще пробвам подквасеното мляко и дано не е лигаво.
Станало е супер 👍🏻

# 397
  • Мнения: 10 687
Аз пък ще купя пак сирене Боженци. Изненада ме, че на вкус е по-добро от лидълското зряло 45 дни краве сирене, което от доста време насам купувахме. Един ден Лидл беше затворен и какво, какво от Билла... Ами Боженци беше сходно като цена. Ама то се оказа много хубаво на вкус!

# 398
  • Пловдив
  • Мнения: 13 532
Тази почва

# 399
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 158
Аз съм на вълна кърпички явно и минавам да похваля носните кърпички на ДМ. Супер меки и много добро съотновние цена-качество. Ето тези са:



И кърпичките за очила на Лидл. Ползвам ги от доста време и са ми топ попадение, пак цената е дооста приемлива.

# 400
  • Мнения: 116
Вчера пробвах много вкусна зърнена закуска Kellogg's Tresor с шоколад и лешник.

# 401
  • София
  • Мнения: 30 206
Аз съм на вълна кърпички явно и минавам да похваля носните кърпички на ДМ. Супер меки и много добро съотновние цена-качество. Ето тези са:



Скрит текст:
И кърпичките за очила на Лидл. Ползвам ги от доста време и са ми топ попадение, пак цената е дооста приемлива.

Аз харесвам серията soft&sicher като цяло- лимитираните серии кухненски ролки са много добри, носните кърпи, Taschentücher box и т.н.

# 402
  • Мнения: 10 687
Малее, от кога не съм яла Келогс! Спомних си първите малки кутийки с тигъра, които се внасяха в България! Бяха нещо уникално ново и вкусно.

# 403
  • София
  • Мнения: 30 206

Универсални почистващи кърпички Pafilya- останах много приятно изненадана от тях.



Тази зърнена закуска се оказа доста добро попадение.

# 404
  • София
  • Мнения: 3 041

Универсални почистващи кърпички Pafilya- останах много приятно изненадана от тях.
И аз ги харесах.Продавачката каза,че са със силикон.Чудесно заменят парцала когато нямам врема да изчистя мебелите.

Общи условия

Активация на акаунт